Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Технологія і основи економічної інформатики

Технологія і основи економічної інформатики

Назва:
Технологія і основи економічної інформатики
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,10 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
з інформатики на тему:
«Технологія і основи економічної інформатики.»


План
Вступ
1. Інформаційна інфраструктура в банківській справі.
1.1 Принципи побудови автоматизованих банківських систем.
1.2 Інформаційна інфраструктура автоматизованої банківської системи.
1.3 Особливості інформаційного забезпечення автоматизованих банківських систем.
1.4 Технічне забезпечення автоматизованих банківських систем.
2.Впровадження інформаційних систем менеджменту.
3. Загальні сучасні поняття інформаційного суспільства
Висновок
Список використаної літератури
Вступ
Термін інформатика виник в 60–ті роки ХХ століття у Франції для назви області, в якій займаються автоматизованою обробкою інформації за допомогою ЕОМ. Французький термін informatigue (інформатика) утворено шляхом злиття слів information (інформація) і automatigue (автоматика) і означає "інформаційна автоматика або автоматизована переробка інформації". В англомовних країнах цьому терміну відповідає синонім computer science (наука про комп’ютерну техніку).
Виділення інформатики як самостійної області людської діяльності в першу чергу пов’язано з розвитком комп’ютерної техніки. Причому основна заслуга в цьому належить мікропроцесорній техніці, поява якої в середині 70–х років послужило початком електронної революції.
Існує чисельна кількість визначень інформатики, що пов’язано з многогранністю її функцій, можливостей, засобів і методів. Узагальнюючи опубліковані в літературі по інформатиці визначення цього терміна, пропонуємо таке трактування.
Інформатика — це область людської діяльності, яка пов’язана з процесами перетворення інформації за допомогою комп’ютерів і їх взаємодією з середовищем застосування[, 35].
Інформатика в широкому смислі представляє собою єдність різних галузей науки, техніки і виробництва, пов’язаних з переробкою інформації головним чином за допомогою комп’ютерів і телекомунікаційних засобів зв’язку у всіх сферах людської діяльності.
Інформатика у вузькому смислі можна представити у вигляді трьох взаємопов’язаних складових — технічні засоби, програмні засоби, алгоритмічні засоби. В свою чергу, інформатику як в цілому, так і кожну її частину розглядають з різних позицій (рис. 1): як галузь народного господарства, як фундаментальну науку, як прикладну дисципліну.
Інформатика як галузь народного господарства складається з однорідної сукупності підприємств різної форми господарювання, де займаються виробництвом комп’ютерної техніки, програмних продуктів і розробкою сучасної технології обробки інформації.
Інформатика як фундаментальна наука займається розробкою методології створення інформаційного забезпечення процесів управління довільними об’єктами на базі комп’ютерних інформаційних систем. Існує думка, що одна з головних задач цієї науки — з’ясування, що таке інформаційні системи, яке місце вони займають, яку повинні мати структуру, як функціонують, які загальні закономірності їм властиві. В Європі можна виділити наступні основні наукові напрямки в області інформатики: розробка мережевої структури, комп’ютерно–інтегровані виробництва, економічна і медична інформатика, інформатика соціального страхування оточуючого середовища, професійні інформаційні системи.
Інформатика — це наука, яка вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також закони, засоби, методи і способи накопичення, зберігання, обробки і передачі інформації.
Об’єктом інформатики виступають всі елементи інформаційних технологій: технічні засоби, математичне, алгоритмічне, програмне, лінгвістичне забезпечення, засоби зв’язку у взаємодії з людьми [, 19].
Предметом інформатики як фундаментальної науки виступає інформаційний ресурс — його сутність, закони функціонування, механізми взаємодії з іншими ресурсами суспільства і взаємодії на соціальний прогрес. Предметом інформатики є інформаційний ресурс як сімбіоз знань і інформації [, 20–21].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Технологія і основи економічної інформатики

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок