Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Звіт з навчальної практики по програмуванні мовою Turbo Pascal

Звіт з навчальної практики по програмуванні мовою Turbo Pascal

Назва:
Звіт з навчальної практики по програмуванні мовою Turbo Pascal
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,95 KB
Завантажень:
527
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Звіт з навчальної практики по програмуванні мовою Turbo Pascal


Зміст
ВСТУП
1 Мета і завдання практики
2 Зміст практики
3 Техніка безпеки при роботі з ПК
4 Індивідуальне завдання
4.1 Блок - схема
4.2Таблиця ідентифікації
4.3 Текст програми
4.4 Опис програми
4.5 Результати виконання
ВИСНОВОК


ВСТУП
Робота з персональним комп'ютером передбачає не лише високі теоретичні знання алгоритмічних мов і вміння складати програми різного рівня складності. Студенти спеціальності програмування для електронно обчислювальної техніки і автоматизованих систем повинні вміти вводити програму в комп'ютер та відлагоджувати її, впевнено почувати себе при роботі з різними операційними системами і програмними оболонками, вміти створювати і редагувати текстові файли, використовувати існуючі офісні додатки.
Програмою передбачено набуття навичок в роботі з персональним комп'ютером типу ІВМ РС та закріплення знань, набутих під час вивчення курсу "Алгоритмічна мова та програмування ".
В результаті проходження практики студенти повинні засвоїти :
Прийоми та методи програмування різних типів алгоритмів мовою Pascal, відлагодження програм та отримання результатів;
Навички роботи в інтегрованому середовищі програмування Воrland Pascal;
2 Мета і завдання практики.
Робота з персональним комп'ютером передбачає не лише високі теоретичні знання алгоритмічних мов і вміння складати програми різного рівня складності. Студенти спеціальності „Програмування електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем" повинні вміти вводити програму в комп'ютер та підлагоджувати її, впевнено почувати себе при роботі з різними операційними систе-мами і програмними оболонками, вміти створювати і редагувати текстові файли, використовувати існуючі офісні додатки.
Програмою передбачено набуття навичок в роботі з персональним комп'юте-ром типу IBM PC та закріплення знань, набутих під час вивчення мови програ-мування Turbo Pascal.
В результаті проходження практики студенти повинні засвоїти : Прийоми та методи програмування різних типів алгоритмів мовою Turbo Pascal, відлагодження програм та отримання результатів;
Навички роботи в інтегрованому середовищі програмування Turbo Pascal; Основні навички роботи на персональному комп'ютері в оболонці Norton Commander; Використання засобів відлагодження програм середовища ;
3 Зміст практики
Вступне заняття:
Мета і завдання навчальної практики. Вимоги по охороні праці. Зміст і форма звіту. Використання посібників з практичних робіт.
Практична робота :№1:
Програмування в середовищі Turbo Pascal. Складання лінійних програм, а також блок-схеми до однієї з них.
Практична робота №2:
Складання блок-схеми і програм з розгалуження. Відлагодження програм. Практична робота №3:
Складання блок-схеми і програм циклічних структур, розгалужень в циклах. Відлагодження програм.
Практична робота №4:
Складання блок-схеми і програм обробки масивів. Впорядкування масивів. Обробка рядків та стовпців масивів. Пошук у масивах. Ввід та вивід масивів. Від-лагодження програм.
Практична робота №5:
Складання блок-схеми і програм з використанням процедур та функцій. Від-лагодження програм.
Практична робота №6:
Підсумкове заняття.
Контроль за результатами практики.


4 Техніка безпеки при роботі з ПК
До роботи на засобах обчислювальної техніки та ПЕОМ допускаються особи, що вивчили інструкцію по експлуатації складових частин чи пристроїв що входять в склад ПЕОМ.
Перевірити комплектність складових частин ПЕОМ. При виявленні недоліків повідомити обслуговуючий персонал (ст. лаборанта, зав. лабораторією).
Всі засоби подачі напруги живлення від загальної електромережі повинні бути виключеними.
Перед початком проведення практичних та лабораторних робіт і включенням напруги живлення від загальної електромережі, а також включених складових частин ПЕОМ всі особи які находяться в лабораторії (студенти) повинні знаходитись на своїх робочих місцях.
Включення напруги живлення на розетки загальної електромережі та включення пристроїв ПЕОМ тільки з дозволу викладача або лаборанта.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Звіт з навчальної практики по програмуванні мовою Turbo Pascal

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок