Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Засоби опису мультимедійної інформації у Web сторінках. Технологія застосування аудіофайлів та відеофайлів.

Засоби опису мультимедійної інформації у Web сторінках. Технологія застосування аудіофайлів та відеофайлів.

Назва:
Засоби опису мультимедійної інформації у Web сторінках. Технологія застосування аудіофайлів та відеофайлів.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,43 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Засоби опису мультимедійної інформації у Web сторінках. Технологія застосування аудіофайлів та відеофайлів.


Засоби опису мультимедійної інформації
Web-сторінка із зображенням – це вже мультимедійна сторінка, оскільки в ній комбінуються текст та графіка. Але сьогодні термін “мультимедійний” означає більше – використання аудіо- та відеокліпів.
Застосування різноманітних видів мультимедіа породжує як дизайнерські, так і технічні проблеми.
Всі труднощі розробки, які виникли у зв’язку із застосуванням зображень, тепер подвоюються. Доводиться думати про те, щоб нові елементи можна було легко застосувати і щоб вони виглядали естетично на домашній сторінці. Коли дуже багато шуму та галасу, це робить труднощі для читання Web-сторінки.
З технічної сторони проектування мультимедійних кліпів також складна задача. Необхідно продумати розміри файлів, які сумісні з різноманітними платформами (PC, Macintosh, UNIX).
Технологія застосування аудіофайлів
Аудіокліпи (звукові файли), додають Web-сторінці ще одну “розмірність”. На відміну від зображень, введення аудіокліпа в Web-сторінку має на увазі завантаження готового файлу, який потім буде озвучувати. Зображення виводиться одночасно з текстом, в той час як аудіокліпи завантажуються та програються окремо.
В WWW можливо знайти велику кількість аудіофайлів різних типів та форматів, які являють собою різні методи електронного запису звуку.
Корисно знати про п’ять аудіоформатів: AU, WAV, AIFF, MIDI та RA.
AU – формат забезпечує компактність файлу, легко завантажується, застосовується для комп’ютерів будь-якої архітектури. Програмне забезпечення для прослуховування AU -файлів входить до складу Netscape та Internet Explorer.
WAV – файли використовуються для запуску під ОС Windows, забезпечують кращу якість, чим AU.
MIDI – файли працюють на різних платформах, звуки записуються в електронному вигляді без загублення якості.
RA – це аудіофайли підвищеної якості для передачи звуку в Internet, використовуються професіональними Web-вузлами (радіовузлами Internet).
Існують професіональні програми для запису та прослуховування файлів в різних форматах. Одна із кращих програм такого типу називається СoolEdit. Вона дозволяє завантажувати звукові файли практично будь-якого формату, а потім конвертувати їх в залежності від необхідності із одного виду в інший. Адреса сайту, де знаходиться програма СoolEdit: http://www.synrilum.com/cool.htm
Internet – бездонне джерело музичних та текстових аудіофайлів будь-якого ґатунку. Нижче наведені списки найбільш поширених WWW-вузлів, на яких ви зможете знайти, завантажити та прослухати аудіокліпи:
http://suicite.unc.edu/pub/multimedia/sun-sounds/movies/
Музика практично з будь-якого фільму.
http://www.dailywav.com/
На ньому з’являється щоденно новий аудіокліп.
http://www.acm.vivc.edu/rml
Найбільш повне зібрання аудіо- та відеокліпів
Пам’ятайте, що тільки броузери останніх версій підтримують мультимедіа (Netscape або Internet Explorer версії не менше 4.0). При завантаженні та застосуванні аудіо та відеокліпів необхідно пам’ятати про авторське право.
Деяких споживачів влаштовує якість аудіокліпів, що знаходяться в Internet, але більшість бажає робити свої власні.
Особливо легко робити аудіокліпи для користувачів системи Macintosh. Ці комп’ютери поставляються з мультимедійними можливостями, мікрофонами та необхідним програмним забезпеченням.
Коли ви працюєте на IBM PC, то необхідно купити мультимедійний комплект: мікрофон (Microsoft Sound System Kit) для відцифровування звуку. Щоб записати більш складні аудіокліпи напряму, можна з’єднати свою стереосистему із звуковою картою за допомогою стандартного кабелю.
Монтаж аудіокліпа в Web-сторінку.
Існує принаймні три способи монтажу аудіокліпів в Web- систему.
Перший спосіб.
Використання простого HTML посилання на перший звуковий файл, наприклад:
<A HREF = “audio/WELCOME.WAV”> Listen tomg greeting (130k) </A>.
При ініціації мишкою назви аудіофільму завантажується аудіопрогравач, який і озвучує повідомлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Засоби опису мультимедійної інформації у Web сторінках. Технологія застосування аудіофайлів та відеофайлів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок