Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> GIF-анімація

GIF-анімація

Назва:
GIF-анімація
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,50 KB
Завантажень:
467
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
GIF-анімація
 


GIF-анімація використовує можливість GIF-формату зберігати у файлі декілька зображень. Якщо в GIF-файлі міститься декілька зображень, то вони будуть показані по черзі, як невеликий фільм. Однак на відміну від звичайного фільму, у якому швидкість відтворення визначається кількістю кадрів за секунду, у GIF-файлі зберігається ряд параметрів, що визначають, яким чином і як довго кожне зображення буде демонструватися. Крім того, зображення GIF-файлу можуть бути різного розміру і розміщені в потрібній позиції екрану незалежно від зображень інших кадрів.
Кожен GIF-файл містить таблицю індексів кольорів, яку називають індексною колірною палітрою. Вона визначає, які кольори використовуються в зображенні і який індекс відповідає кожному кольору. В залежності від способу збереження для індексу потрібно до 4 байтів даних, тому зображення з 256 кольорами має палітру розміром до 1024-х байт.
В анімованих GIF-файлах використовують два типи палітр: глобальну (Global Palette), що визначає кольори кожного зображення анімації за замовчуванням, і локальну (Local Palette), яка є унікальною для кожного окремого кадру анімації. При додаванні зображення в GIF-анімацію можна вказати, яку з палітр варто використовувати. Однак не слід прагнути до зменшення розміру файлу, використовуючи тільки глобальну палітру. Щоб забезпечити високу якість анімації, для кадрів зображень, які значно відрізняються від основних чи хоча б від попереднього кадру, варто використовувати локальну палітру.
Існує велике розмаїття програм для створення анімаційних GIF: Ulead GIF Animator, GIFFY, GIF Construction Set 32, Microsoft GIF Animator, Alchemy GIF Anіmator, Anіmated GIF Edіtor 95 та інші. Більш детально розглянемо особливості програми Ulead GIF Animator 5.
В Ulead GIF Animator 5 кожен кадр іменується шаром (layer), що відрізняє термінологію цієї програми від термінології програмних продуктів інших фірм. Створити послідовність кадрів можна, створюючи зображення вручну, імпортуючи послідовність файлів чи вміст цілої папки, а також використовуючи оцифровану відеопослідовність.
У вікні програми GIF Animator 5 представлені такі основні зони: рядок меню, головна панель інструментів, панель властивостей, робоча зона, панель інструментів малювання, панель менеджера об’єктів, панель кадрів.
Робоча частина містить зону поточного кадру документу, яка розділена на три вкладки:
· Edit (Редактирование) – тут можна сформувати і редагувати анімацію, маніпулюючи і переміщуючи об’єкти, а також виділяти певні зони для застосування до них ефектів;
· Optimize (Оптимизация) – можна працювати зі стисненою анімацією для оптимізації файлів з метою більш швидкої передачі по мережі;
· Preview (Предварительный просмотр) – дозволяє попередньо переглядати результати анімації.
GIF Animator надає можливість редагування об’єктів безпосередньо в програмі. Різні інструменти дозволяють обирати специфічні зони в межах кадру або навіть в межах об’єкту, щоб керувати їх установками або добавляти нові зміни до об’єктів за допомогою інструментів Paintbrush (Кисть), Text (Текст), і Fill Tools (Заливка).
Інколи потрібно відредагувати об’єкти в зовнішньому редакторі, наприклад, Ulead PhotoImpact, или Adobe Photoshop. Для того, щоб це зробити, необхідно зберегти файл і потім відкрити його в іншому редакторі. Замість цього можна вказати образ редактора, який буде об’єднаний з GIF-аніматором, скориставшись командою: EditрFavorite Image EditorрOrganize Favorite Image Editor. Потім потрібно вибрати програму з стандартної панелі, відредагувати файл в іншому редакторі і зберегти його, щоб повернутися до GIF-аніматора.
Ulead GIF Animator підтримує імпорт більшe 30 розповсюджених форматів графічних файлів, зокрема таких, як GIF, JPEG, PCX, PSD, PCT, PNG, TGA, EPS, IFF, IMG, MAC, MSP, PCD і BMP, та забезпечує широку підтримку різних відеоформатів; прямий імпорт і перетворення AVI-файлів, файлів AutoDesk animation з розширеннями .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: GIF-анімація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок