Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Драйвери. Автоматична заміна символів у тексті. Створіть таблицю.

Драйвери. Автоматична заміна символів у тексті. Створіть таблицю.

Назва:
Драйвери. Автоматична заміна символів у тексті. Створіть таблицю.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,74 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Драйвери. Автоматична заміна символів у тексті. Створіть таблицю.


План
1. Драйвери
2. Автоматична заміна символів у тексті
3. Створіть таблицю, розмір якої 3 стовпці та 11 рядків. Внесіть наступні дані 1-ий № п/п, 2-ий – продукт, 3-ий – ціна


1. Драйвери
Кожен користувач комп`ютера рано чи пізно зіткнеться з питанням пошуку, встановлення і видалення драйверів. Буде це викликано покупкою нового пристрою, переустановкою операційної системи, бажанням підвищити швидкодію чи поліпшити інші характеристики системи – суть не важлива. У цій статті я хочу надати деякі теоретичні відомості про драйвери, а також обговорити деякі тонкості і прийоми при роботі з ними.
Драйвер – набір службових програм, що дозволяють операційній системі (ОС) працювати з тим чи іншим пристроєм комп`ютера. Його задача – обробляти запити, що надходять від прикладних і системних програм, переводити їх на мову зрозумілу фізичному пристрою, керувати процесами його ініціалізації, настроювання параметрів, обміну даними, переключенням з одного стану в інший і т.п. Драйвер дозволяє операційній системі взаємодіяти з конкретним пристроєм через загальний інтерфейс, що не враховує особливості даного пристрою. Іншими словами, драйвер транслює запити високого рівня в запити низкорівневої машинної мови, безпосередньо звертаючись до апаратних ресурсів комп`ютера.
Не для кожного пристрою потрібен драйвер. Якщо існує строгий стандарт, що описує набір команд, послідовність і тимчасові параметри операцій і інші особливості роботи з даним класом пристроїв, драйвер може і не знадобитися, тому що операційна система вже має у своєму складі всі необхідні для цього процедури. В принципі, це можна назвати й вбудованим драйвером. Приклади – клавіатура, таймер, комунікаційні порти, модем (зовнішній). Але якщо пристрій може бути замінений на інше, відмінний по своїх функціональних можливостях, то драйвер для нього потрібно буде встановлювати обов`язково.
Драйвер може міститися й у дистрибутиві операційної системи. Тоді питання його пошуку відпадає само по собі. Однак пристрої, що з`явилися після офіційного виходу ОС, зажадають встановлення окремого драйвера розробленого виробником. Крім того, набір драйверів у комплекті з ОС невеликий і охоплює тільки невелику частину найбільш розповсюджених чи цілком стандартних пристроїв.
В операційних системах Microsoft Windows драйвер складається з декількох файлів, що зберігаються звичайно в каталогах SYSTEM, SYSTEM32 і їхніх підкаталогах. Ядро драйвера зберігається у файлах з розширеннями .VXD, .DRV, .SYS і деяких інших, а додаткові процедури зібрані в динамічні бібліотеки .DLL. Крім того, до складу драйвера можуть входити файли довідки, утиліти, модулі деінсталяції і т.д.
Послідовність операцій по установці і видаленню драйвера зберігається в спеціальному інформаційному файлі .INF. З його допомогою Windows визначає тип, виробника, модель пристрою, клас драйвера, необхідні ресурси і файли. У цьому файлі також описуються операції розпакування, запуску, копіювання, видалення, перейменування файлів, додавання і видалення ключів у реєстрі і т.д. Усі .INF-файли зберігаються в каталозі INF, причому встановлювані драйвери не-Microsoft`івського походження (поставляються не в комплекті з ОС) відкладаються в окремий підкаталог INF/OTHER.
Windows вміє автоматично знаходити драйвер для пристрою. Для цього вона використовує технологію Plug&Play, точніше, її частину, що відповідає за самоідентифікацію пристрою. Зокрема, PCI-пристрої виявляються BIOS і заносяться у виді списку в спеціальну область ESCD (Extended System Configuration Data). Windows може використовувати її, а може і самостійно опитати шину PCI і довідатися в кожного пристрою коди його виробника, моделі і версії, необхідні ресурси й іншу інформацію. Далі перевіряється база даних (файли DRVDATA.BIN і DRVIDX.BIN) по усіх відомих пристроях і знаходиться необхідний .INF-файл. Якщо в каталозі .INF є нові файли, вони будуть автоматично проіндексовані і внесені в базу даних.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Драйвери. Автоматична заміна символів у тексті. Створіть таблицю.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок