Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Способи введення зображень в комп’ютери. Призначення та використання інструментів виділення в Photoshop.

Способи введення зображень в комп’ютери. Призначення та використання інструментів виділення в Photoshop.

Назва:
Способи введення зображень в комп’ютери. Призначення та використання інструментів виділення в Photoshop.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,16 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
Способи введення зображень в комп’ютери. Призначення та використання інструментів виділення в Photoshop.


Способи введення зображень в комп’ютери
Розглянемо, яким чином може здійснюватися введення зображення в програмні комп'ютерні засоби.
Основними способами здобуття зображення в комп'ютері є:
сканування;
використання цифрових фотокамер;
використання графічних планшетів;
використання готових колекцій цифрових фотографій або фотографічних компакт-дисків;
здобуття з мережі Інтернет.
1. Процес сканування виробляється за допомогою періфірійного пристрою (сканера). Спрощено кажучи, сканери використовують вузький промінь світла для відрядкового "оглядання" зображення. Потім відбитий промінь приймається чутливим елементом сканера і перетвориться в набір дискретних величин. Таким чином, в кінцевому результаті, комп'ютер отримує цифрове зображення завдяки світловому променю, що діє в сканері.
Завдання сканування зазвичай полягає в якнайповнішому прочитуванні інформації з оригінала, включаючи його тоновий і колірний діапазон. Параметри, що визначають якість сканування зображення - це розрішення сканера і глибина кольору. Розрішення сканера вимірюється в крапках на квадратний дюйм (dpi) і чим значення вище, тим краще якість зображення (для сканування фотографій личать сканери з розрішенням не менше 300dpi), але тим більше розмір файлу, що отримується в результаті. Глибина кольору вимірюється в бітах і оптимальний розмір - 32 або 64 біта.
При скануванні фотографій дуже важливо вибрати оптимальне розрішення, щоб заощадити ресурси комп'ютера і в той же час отримати бажану якість при виведенні зображення на вибраний пристрій. Не потрібно вказувати розрішення вище, ніж дійсно потрібно: розмір зображення буде більший, ніж необхідно, знадобиться більше часу для його відображення на екрані, в мережі або при друці, але при цьому не вийде якого-небудь поліпшення якості. З іншого боку, при дуже низькому розрішенні роздруковане зображення виглядає грубим, нерівним і нечітким. Як показує досвід, оптимальним дозволом для сканування фотографій є 200-300 dpi, а для поліграфічних оригіналів - 600 dpi.
Сканувати можна не лише фотографії, але і негативи. Але ця можливість відноситься до додаткових і підтримується лише дорогими професійними сканерами.
Сканери - потужний засіб введення зображень. Можна сканувати не лише зображення на папері, але і різні предмети (листя рослин, наручний годинник, людська рука і ін.). Також можна спробувати виробляти сканування при різних фонах позаду об'єкту, що знаходиться у фокусі сканера.
Процес сканування завжди повинен вироблятися з максимальною якістю. Адже, використовуючи спочатку погано відсканований матеріал, важко отримати що-небудь хороше навіть при обширних можливостях для зміни зовнішнього вигляду зображень програми Photoshop.
2. Цифрові фотокамери відразу формують зображення в електронному вигляді, так що не потрібно жодного додаткового часу на перетворення фотографій з аналогової в цифрову форму. Фотографія записується в пам'ять камери, а потім може бути завантажена в комп'ютер. Після цього залишається лише відкрити файл фотографії в програмі Photoshop і приступити до роботи над ним.
Цифрові камери особливо зручні для підготовки зображень, призначених для web-сторінок, по двох причинах. По-перше, це швидкий спосіб. Зображення виявляється готовим для публікації на web-вузлі буквально через декілька митей після завантаження в комп'ютер. Друга причина полягає в тому, що дозвіл цифрових камер (принаймні, споживчого рівня) залишає бажати кращого. Але у зв'язку з тим, що для web-графіки досить розрішення всього в 72 dpi, цифрові камери стають природним вибором для роботи з нею.
3. Застосовуючи, для введення в комп'ютер малюнків, графічний планшет із спеціальним пером, можна малювати точно так, як і на аркуші паперу. При цьому, можливості графічного пера значно більше, оскільки Photoshop може сприймати його як олівець, кисть, аерограф і інші доступні в програмі інструменти. Використання графічного планшета допомагає створювати на комп'ютері будь-які ілюстрації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Способи введення зображень в комп’ютери. Призначення та використання інструментів виділення в Photoshop.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок