Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Місце мобільного Internet в розвитку інформатизації суспільства

Місце мобільного Internet в розвитку інформатизації суспільства

Назва:
Місце мобільного Internet в розвитку інформатизації суспільства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,89 KB
Завантажень:
9
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Місце мобільного Internet в розвитку інформатизації суспільства


Телекомунікаційні компанії Європи впевнено рухаються по шляху об'єднання двох технологій - мобільного зв'язку та Internet. З цією метою телекомунікаційні компанії збираються протягом найближчих 3 - 4 років використати більш ніж $300 млрд., з яких близько половини призначено на сплату бюджетам країн за ліцензії на право користування частотними діапазонами, а інша половина - на будівництво нових широкополосних мереж для високошвидкісної передачі даних. Ще ніхто в світі не планував вкласти таку астрономічну суму в такого роду проекти.
"Два в одному", "три в одному", "десять в одному" - такі пропозиції завжди привертали до себе увагу споживача своїм раціоналізмом. Якщо раніше були цікавими автомобілі з телевізорами, штани, які поступово перетворюються на шорти, то тепер, в еру бурхливого розвитку телекомунікацій стали досить цікавими електронні гібриди типу WAP-телефону.
Точки дотику стільникового зв'язку та Internet з'явились швидко, адже стільниковими каналами можна передавати не лише голос, але й потоки даних. Є деякі спільні риси в ринках стільникового зв'язку та Internet:
- масовість ринків;
- швидке зростання;
- більше 50% абонентів GSM одночасно є користувачами Internet.
Таким чином, сукупність персонального комп'ютера, модема та стільникового радіотелефону спричинила появу терміну "Мобільний Internet"
WAP (Wireless Application Protocol або Протокол Бездротяного Доступу) – це набір стандартів та технічних додатків, які дозволяють власникам мобільних телефонів легко отримати доступ до послуг цього сервісу, бездротяного доступу до інформаційних та сервісних ресурсів Internet та Intranet, демонструвати спрощені Internet-сторінки на екранах сучасних моделей мобільних телефонів та інших портативних приладів з можливістю навігації і відображення за допомогою “мікро-брaузера” на екрані телефону, використовуючи розміщену там інформацію.
Протоколи WAP базуються на протоколах трьох рівнів семирівневої моделі, починаючи від прикладного і закінчуючи транспортним. Така послуга дає можливість користуватись комп'ютерними мережами за допомогою мобільного телефону чи інших портативних пристроїв. При цьому ціна на цю послугу набагато нижча за хвилину розмови по телефону, а створені сайти вміщують інформацію більш стисло, ніж звичайні сайти. А в перспективі - через 1 - 3 роки, після переходу провайдерів до систем HSCSD та GPRS, сплачувати доведеться лише під час відправки та отримання інформації, а не бути постійно підключеним, поки читаєш розклад рейсів на літак, чи граєш в улюблену гру. Інформація, що завантажується на дисплей мобільного телефону таким чином має спрощений вигляд. Основне наповнення WAP-сторінок - текст, а не звичні для користувачів Internet банери та фотографії, вони або повністю відсутні, або мають чисто схематично-умовний характер.
Роботу додатків визначає специфіка WAE (Wireless Application Enviroment) - середовище бездротяних засобів. Протоколи сеансового рівня об'єднані під назвою WSP (Wireless Session Protocol), до цього ж рівня відносять протоколи захисту даних WSL (Wireless Security Layer). Протоколи транспортного рівня мають спільну назву WTP (Wireless Transport Protocol). Витрати на лише додаткову послугу пов'язані з досить радісною перспективою використання такої технології в світі, адже це перша вдала спроба поєднання двох новітніх технологій, що розвиваються найшвидше, а також, це перша спроба створити відкритий стандарт для бездротяної передачі даних незалежно від виробника телефону та послуг, або способу зв'язку.
Ще в лютому 2000 року на всесвітній виставці СеВІТ'2000 в Німеччині про WAP говорили, як про новинку, а в травні оператори почали ставити цю послугу на безкоштовне "дружнє тестування" WAP, а в серпні впроваджувати його комерційне застосування в Україні.
Актуальність теми про застосування WAP-технологій в різних сферах послуг доводять ті зручності та переваги, які з’являються у користувача під час їх, використання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Місце мобільного Internet в розвитку інформатизації суспільства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок