Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу

Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу

Назва:
Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,57 KB
Завантажень:
85
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Вступ

Останнім часом відбувається бурхливий розвиток систем телекомунікацій, одним із ключових елементів яких є глобальна комп'ютерна мережа Інтернет і її головний сервіс WWW (World Wide Web). Інтернет являє собою першу реалізацію опосередкованої комп'ютерами гіпермедійного середовища, що має унікальні можливості для бізнесу і виступає в якості двох основних елементів:

• по-перше, Інтернет — новий засіб комунікації, що представляється комунікаційною моделлю “багато-багатьом” в основі якої лежить pull-модель одержання інформації споживачами. Крім того, Інтернет є гіпермедійным засобом представлення інформації, що значно відрізняється від традиційних засобів масової інформації інтерактивною природою, високою гнучкістю і масштабуванням.

• по-друге, Інтернет — глобальний віртуальний електронний ринок, що не має яких-небудь територіальних чи тимчасових обмежень, що дозволяє робити інтерактивну покупку товарів і значно змінює можливості фірм у просуванні товару і місце дистриб’ютивных фірм у цьому процесі.

Використання Інтернет у якості одного з елементів бізнесу може вплинути на позитивний імідж фірми і на поінформованість споживача про товари і послуги. Фірма може задіяти ресурси Інтернет у наступних елементах бізнесу:

• Реклама. Набір можливостей прямої реклами товарів і послуг засобами Інтернет містить у собі розміщення інформації про товар на власному Web-сервері, розміщення реклами на інших серверах, розсилання електронних листів; участь у телеконференціях. Особливістю реклами в Інтернет є необхідність проведення додаткових дій по проведенню реклами власного Web-сервера. Можна виділити три основних способи залучення відвідувачів на Web-сервер:

 сервер може бути виявлений за допомогою пошукових машин

 на сервер можна потрапити по гіпертекстових посиланнях

 про сервер можна довідатися з інших джерел інформації, у тому числі традиційних (газети, журнали, радіо і т.д.).

Виходячи з цього, рекламна кампанія, спрямована на оповіщення користувачів Інтернет про Web-сервер може містити наступні заходи:

 реєстрація сервера на пошукових машинах

 розміщення безкоштовних посилань у Web-каталогах

 розміщення посилань у “жовтих сторінках”

 реєстрація на тематичних Web-серверах

 розміщення посилань на інших серверах

 публікація на інших серверах матеріалів, що містять посилання на сервер

 розміщення платних рекламних оголошень на добре відвідуваних серверах

 участь у телеконференціях; використання списків розсилання

 використання імені сервера у всіх видах рекламної продукції компанії і використання традиційних видів реклами.

• Зв'язки з громадськістю. У WWW можуть бути опубліковані чи прес-релізи представлена поточна інформація для акціонерів. WWW може бути ефективно використана в кризових ситуаціях, коли фірма має потребу в терміновій реакції на ринкову ситуацію, при цьому перевагою WWW є можливість відновлення інформації в реальному часі.

• Підтримка споживачів. Підтримка споживачів може бути істотно розширена за рахунок розміщення додаткової публічної інформації (статистичної і/чи динамічної) у WWW і/чи реалізації механізму додаткового зворотного зв'язку.

• Розширення інфраструктури підприємства за рахунок застосування Інтернет. Це може виражатися як у використанні технології Інтернет у внутрішній інфраструктурі підприємства, так і вихід за її межі.

• Просування торгової марки компанії.

• Стимулювання збуту.

• Проведення маркетингових досліджень. Основні методи й інструменти проведення маркетингових досліджень:

 використання пошукових машин, каталогів WWW, тематичних серверів Інтернет; проведення опитувань

 анкетування відвідувачів власного Web-сервера

 дослідження конференцій

 використання даних опитувань, проведених на інших серверах.

Поряд з перерахованими елементами бізнесу однієї з головних особливостей системи бізнесу в Інтернет є можливість інтерактивної оплати товарів, що дозволяє організовувати інтерактивні магазини безпосередньо в Інтернет і є основою розвитку Інтернет, як глобального інтерактивного електронного ринку.

На сучасний момент реклама в Інтернет використовується російськими компаніями здебільшого як елемент комплексу заходів для створення сприятливого іміджу. Недостатній рівень життя населення і недостатній рівень розвитку комунікацій у Росії не дозволяє використовувати мережа для продажів різних категорій товарів і послуг. У зв'язку з цим має сенс розглядати рекламу в Інтернет саме як заходу, спрямовані на формування позитивно іміджу фірми. У своїй роботі я спробую розглянути основні цілі і задачі рекламної кампанії, проведеної в Інтернет, а також основні використовувані при цьому методи.

1. Рекламна кампанія, проведена в Інтернет. Мети і задачі

Навіщо ж фірмі може знадобитися реклама в Інтернет? Відповідей багато. Однак насамперед така реклама націлена на:

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Інтернет – як інструмент ведення сучасного бізнесу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок