Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Підхід Frontpage до організації Web-сайтів

Підхід Frontpage до організації Web-сайтів

Назва:
Підхід Frontpage до організації Web-сайтів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,03 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Пошукова робота
на тему:
Підхід Frontpage до організації Web-сайтів


Більшість електронних документів зберігаються в одному файлі незалежно від того, скільки в них сторінок. Однак для Web-документів прийнятий зовсім інший підхід. Кожна сторінка зберігається в окремому, спеціально для неї призначеному файлі. Ось деякі причини такого підходу:
використання окремих файлів дозволяє завантажувати Web-сайт, що міститься окремими невеликими порціями;
використання окремого файлу для кожної сторінки дозволяє спростити роботу з гіперпосиланнями. Гіперпосиланням досить просто вказувати на назву нового файла;
для Web-сторінок звичайно не передбачена фіксована довжина, тому немає необхідності піклуватися про роздільники сторінок через кожні 11 дюймів.
Для більшості проектів (за винятком спеціальних або самих маленьких) звичайно створюється набір взаємопов'язаних сторінок. Створення Web-сайта на одній сторінці подібно створенню презентації на одному слайді або книги з єдиним розділом подібні речі не тільки скучні, але й погано підходять для засобів масової інформації.
FrontPage Web
Для зручності роботи з Web-сторінками FrontPage організує їх в спеціальні групи, які називаються FrontPage Web. Перший Web на окремо взятому сервері або дереві папок називається кореневим Web (root Web). Цей Web може містити в собі необмежену кількість вкладених Web, які називаються призначеними для користувача Web або Web нижнього рівня. Якщо потрібна певна міра безпеки, тільки той, хто створив кореневий Web, зберігає права на його адміністрування, а іншим особам делегуються права, призначені для користувача Web.
Чітко встановлених правил відносно того, скільки повинно бути Web нижнього рівня в кореневому Web, не існує. Однак є деякі принципи, які можуть полегшити вам роботу:
сторінки, в яких є багато гіперпосилань одна на одну, повинні знаходитися в одному FrontPage Web. У той же час в одному і тому ж Web цілком можуть знаходитися сторінки, присвячені зовсім різним темам;
якщо групи сторінок адмініструють різні особи, то вони повинні знаходитися в різних Web;
чим більше стає Web, тим довше відбувається його передача на сервер і оновлення. Як з точки зору продуктивності, так і з точки зору зручності роботи FrontPage Web не повинен перевищувати декілька тисяч файлів.
На Web-сервері кореневий Web створюється в процесі інсталяції FrontPage Server Extensions. Спочатку кореневий Web складається з Web-сервера, а його власник за умовчанням адміністратор Web-сервера. Потім адміністратор може створити Web нижнього рівня (пусті або вже існуючі) і надати іншим особам права на їх адміністрування, створення і зміну сторінок і перегляд.
Personal Web Server
Існують чотири основних засоби зберігання Web-сторінок по мірі їх створення.
Як окремі файли на жорсткому диску.
Це самий простий підхід, яким можуть скористатися, наприклад, починаючі Web-автори. При цьому робота з Web-документами нічим не відрізняється від роботи з документами, що створюються за допомогою інших додатків Office 2000. Однак по мірі збільшення кількості сторінок управляти ними стає все важче. В результаті виникає необхідність скористатися одним з трьох способів, що залишилися.
Як FrontPage Web на жорсткому диску.
При використанні цього підходу для зберігання FrontPage Web виділяється папка на жорсткому диску. Це може бути як нова пуста папка, так і вже існуюча папка з Web-сторінками, зображеннями і іншим раніше створеним вами вмістом. У результаті створюється Web на жорсткому диску (disk-based Web).
Після створення Web на жорсткому диску FrontPage може виконувати з ним безліч операцій. Наприклад, може перевірятися правопис у всіх Web, коректність гіперпосилань або здійснюватися передача всього Web на інший комп'ютер. Однак є і такі засоби, які не будуть працювати з Web на жорсткому диску, оскільки призначені для виконання виключно на Web-сервері. До них відносяться лічильники відвідувань, пошук за змістом сайта, отримання даних з форм HTML і взаємодія з базами даних. Якщо вам необхідні ці можливості, подумайте про використання якого-небудь з двох способів, що залишилися.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Підхід Frontpage до організації Web-сайтів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок