Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> ІНСТАЛЯЦІЯ СИСТЕМИ WINDOWS

ІНСТАЛЯЦІЯ СИСТЕМИ WINDOWS

Назва:
ІНСТАЛЯЦІЯ СИСТЕМИ WINDOWS
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,84 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
1. Підготовка до інсталяції Windows

Перед інсталяцією Windows варто ґрунтовно підчистити твердий диск вашого ПК. Рекомендується залишити на диску всі ті додатки, що вам дійсно потрібні, і забрати всі інші. Для установки Windows 95 у залежності від варіанта установки потрібно від декількох Мбайтів до майже 70 Мбайт вільного простору на диску (чи розділів диску) з логічним ім'ям C. Не забудьте провести дефрагментацію диска - утім, Windows 95 при інсталяції робить це сама, якщо в тому виникає необхідність. Але краще проробити це перед інсталяцією Windows 95, поки на вашому ПК ще жива встановлена раніше MS-DOS і утиліти обслуговування твердого диску.

Прикиньте, чи відповідають апаратні можливості вашого ПК мінімально необхідним вимогам: клас ПК не гірше 386DX, обсяг ОЗУ не менш 4 Мбайт (рекомендується 8 Мбайт, а чим більше - тим краще), вільний простір на твердому диску не менш 40 Мбайтів (і вище ще на 20 Мбайтів при наявності в ПК мережних адаптерів). Повинні бути підключені і всі мультимедіа засоби - зокрема, аудіоадаптер і CD-ROM драйв.

Потрібно пам’ятати, що незважаючи на хвалений Plug and Play, чим краще був відконфігурований ваш ПК і чим менше конфліктів ви спостерігали між його численними драйверами - тим легше пройде інсталяція Windows 95 і вам доведеться менше возитися з установкою нових пристроїв і драйверів! Тому нашпигуйте ваш ПК усіма доступними вам периферійними пристроями і дайте можливість Windows 95 розібратися з їхнім витонченим настроюванням.

Як проінсталювати Windows ?

При інсталяції з будь-якого середовища запустіть файл setup.exe і слугуйтеся досить простим вказівкам інсталятора. Процес інсталяції досить довгий - від 30 до 60 хвилин, у залежності від продуктивності вашого ПК. Так що треба набратися терпіння і запастися дискетою (іменованою StartUp), яку зажадає інсталятор Windows 95. Цією дискеткою можна забезпечити запуск системи у випадку її краху, наприклад через випадкове відключення живлення під час роботи, дії вірусу і т.д.

На початку інсталяції вам треба буде розв'язати сакраментальні питання про те, чи зберігаєте ви MS-DOS і стару версію Windows 3.1/3.11 чи ні. Досвід показав, що спочатку (а може і назавжди) краще їх залишити - хто знає, чи не прийдеться вам писати звіти, чи статті по якихось-небудь програмних продуктах під MS-DOS чи Windows 3.1/3.11. Хоча вони, як правило, прекрасно працюють у середовищі Windows 95, є чимало відмінностей у цій роботі - аж до зміни інтерфейсу користувача. Якщо на вашому ПК установлена рання версія Windows, то краще проводити інсталяцію з її середовища. Утім, при інсталяції із середовища MS-DOS інсталятор Windows 95 сам порекомендує вам зробити це. Ви повинні також вирішити, який варіант інсталяції ви будете використовувати.

Пропонується чотири варіанти інсталяції:

Typical - типова установка (основний варіант),

Compact - установка в мінімальному варіанті,

Laptop - установка для портативних ПК класу Laptop і Notebook,

Custom - установка з вибором компонентів системи користувачем.

На початку інсталяції Windows 95 рекомендує розміщення своїх файлів у директорії WINDOWS. Якщо ви з цим згідні, то Windows 95 буде встановлена поверх існуючої на диску версії Windows і остання припинить своє існування. При такому способі інсталяції Windows 95 автоматично створює всі колишні до цього програмні групи і заносить у них відповідні додатки. Якщо ви вирішили відмовитися від яких-небудь додатків чи навіть програмних груп, знищіть їх перед інсталяцією Windows 95. Згодом їх можна підключити до вашої системи (так само як і виключити з неї), але це прийдеться освоювати заново.

Спочатку інсталяція була випробувана із середовища раніше встановленої Windows 3.1, зі збереженням усіх додатків від колишньої версії Windows 3.1. Після її закінчення і перезапуску ПК раптом виявився в звичному середовищі Norton Commander 4.0, незважаючи на те, що цьому передувала барвиста титульна заставка з написом "Windows 95". Це не зовсім нормально (скоріше - зовсім ненормально), але легко усувається - досить забрати з файлу autoexec.bat виклик Notron Commander і запустити знову ПК. Windows 95 після цього повинна завантажитися нормально.

Якщо при запиті директорії під Windows 95 вказати інше ім'я (наприклад WIN95 замість WINDOWS), то при інсталяції збережеться стара версія Windows і буде можливість на початку завантаження Windows 95 відмовитися від неї на користь завантаження старої MS-DOS. Для цього досить натиснути клавішу F4 відразу після початку завантаження Windows 95. Можна також натиснути клавішу F8 - при цьому завантаження Windows 95 перерветься і буде виведено меню для наступних дій - наприклад нормального продовження завантаження, завантаження зі створенням текстового файлу з її документуванням (BOOTLOOG.TXT), виходу в MS-DOS, завантаження по кроках і т.д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: ІНСТАЛЯЦІЯ СИСТЕМИ WINDOWS

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок