Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Створення елементів статичної графіки в середовищі Flash MX

Створення елементів статичної графіки в середовищі Flash MX

Назва:
Створення елементів статичної графіки в середовищі Flash MX
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,11 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Створення елементів статичної графіки в середовищі Flash MX


В верхній частині вікна програми знаходиться стрічка заголовка. В якій міститься назва програми і відкритого файлу. Під стрічкою заголовка міститься головне меню програми, яке призначене для керування програмою і створення фільму.
Для того, щоб створити новий файл в програмі Flash MX потрібно натиснути на меню File а New. Для збереження створеного файлу натисніть меню Fileа Save as.
В лівій частині вікна програми знаходиться панель інструментів (Tools), яка дозволяє вибирати різні інструменти для створення і редагування графіки. Розглянемо основні елементи цієї панелі:
Лінія. Натисніть на панелі інструментів кнопку “Лінія” (Line), після цього ви можете проводити мишкою прямі лінії. Помістіть курсор миші в те місце, де буде початок лінії і натисніть ліву клавішу миші. Після цього не відпускаючи клавішу переведіть мишку в місце, де буде кінець лінії і відпустіть клавішу. Все, пряма лінія створена. Якщо ж Вам потрібно провести лінію під кутом, кратним 45°, то під час проведення лінії тримайте натиснутою клавішу Shift. Ви можете задавати колір лінії, використовуючи верхній селектор кольору, який знаходиться в області Colors.
Прямокутник і еліпс. Щоб вибрати інструмент прямокутник або еліпс натисніть відповідні кнопки на панелі інструментів. Прямокутник створюється наступним чином: помістіть курсор миші в місце, де буде його лівий верхній кут, натисніть ліву клавішу миші. Після цього не відпускаючи цю кнопку перетягніть мишку в місце, де буде правий нижній кут прямокутника і відпустіть ліву кнопку миші. Прямокутник буде створено. Еліпс створюється аналогічним чином. Якщо ж вам потрібно намалювати квадрат або коло, то під час малювання утримуйте клавішу Shift на клавіатурі. Колір еліпса або прямокутника задається використовуючи нижній селектор кольору в області Colors. Прямокутник може мати округлені кути. Для цього служить модифікатор, який вмикається в області Options.
Олівець. Цей інструмент дозволяє малювати лінії будь-якої форми. Працює він як звичайний олівець. Натисніть в інструментарії відповідну кнопку і намалюйте довільну лінію. Ви можете задавати колір лінії, використовуючи верхній селектор кольору, який знаходиться в області Colors. Для регулювання згладжуванням лінії використовуйте “модифікатор згладжування ліній”, який знаходиться в області Options. Дане меню має три пункти, які задають режими згладжування:
· Straighten - сильне згладжування, готові лінії будуть прямими, а наближенні геометричні фігури перетворюються в точні фігури.
· Smooth - середнє згладжування, готові лінії будуть кривими.
· Ink - згладжування практично відсутнє. 
Якщо вам потрібно намалювати достатньо точну фігуру з прямих ліній, виберіть Straighten згладжування. Якщо ваша геометрична фігура має криві лінії, виберіть Smooth згладжування. Для точного малювання складних кривих слід вибрати режим Ink.
Перо. Інструмент, при допомозі якого можна малювати як прямі, так і криві лінії, точно вказавши початкову і кінцеву точки і радіус кривизни. Для того, щоб вибрати інструмент “перо”, натисніть в інструментарії відповідну кнопку. Помістіть курсор миші в місце, де буде знаходитись початок прямої і натисніть ліву кнопку миші. Далі помістіть курсор в кінцеву точку прямої і знову натисніть ліву кнопку миші. Пряму проведено. Якщо ви продовжите натискати мишкою в різних місцях на робочій області програми, то зможете побудувати ламану лінію. При створенні останньої її точки натисніть мишкою два рази на ліву клавішу. Початкова точка кривої лінії створюється так само, як початкова точка прямої. Після цього натискаємо ліву клавішу мишки на робочій області, де повинна бути кінцева точка, але не відпускаємо її. Далі перемістіть курсор в будь-якому напрямку, при цьому зміниться форма кривої. Головне правило - переміщуйте мишку в тому напрямку, в якому крива має бути ввігнута. Колір ліній, намальованих при допомозі інструмента “перо” ви можете задавати, використовуючи селектор кольору в області Colors панелі інструментів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Створення елементів статичної графіки в середовищі Flash MX

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок