Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Принципи роботи з Internet Explorer. Вихід в Internet за допомогою програми Internet Explorer

Принципи роботи з Internet Explorer. Вихід в Internet за допомогою програми Internet Explorer

Назва:
Принципи роботи з Internet Explorer. Вихід в Internet за допомогою програми Internet Explorer
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,49 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Принципи роботи з Internet Explorer. Вихід в Internet за допомогою програми Internet Explorer


Після запуску програми на екрані монітору з’явиться вікно провідника Internet Explorer (рис. 1. а).б).в).). Розглянемо призначення та назви всіх компонентів робочого вікна.
Заголовок вікна – це стандартний заголовок ОС Windows, в якому окрім назви програми відображається ще й назва поточної відкритої Web-сторінки. Заголовок не відрізняється від заголовку будь-якого іншого вікна в системі Windows 98. В правій частині заголовка вікна розташовані три кнопки, що використовуються для стандартних дій з вікнами в системі Windows 98.
Під заголовком вікна розташоване Меню. З його допомогою можна набрати будь-яку команду броузера Internet Explorer. Меню має 5 наступних кнопок: *Файл *Правка *Вид *Перехід *Вибрати.
Нижче Меню знаходиться Панель інструментів. На цій панелі розташовано 10 значків, що означають різні дії, які можна виконувати в процесі роботи з Internet Explorer. На відміну від програм для Windows, ці значки не оформлені у вигляді кнопок. Активізація їх відбувається за допомогою маніпулятора “мишка”. Спочатку підвести до значка курсор “миші”, щоб з’явилася навколо нього рамка, а потім натиснути, щоб виконувалася команда.


Рис. 1. а). Робоче вікно програми Internet Explorer (Windows 95)
Панель інструментарію має наступні знаки (символи): Назад, Вперед, Стоп, Поновлення, Основна, Пошук, Зображення, Друк, Шрифт та Пошта.
Рис. 1. б). Робоче вікно програми Internet Explorer (Windows 98)
Під смугою (рядком) Панелі інструментів розташоване Поле адреси, для введення адреси сторінки, яку ви хочете переглянути. Замість Поля адреси можна відобразити Панель посилань, значки якої зв’язані з адресою Web-сторінки в мережі Internet (Рис. 18. б).).
Панель посилань має 7 значків посилань: Адреса, Посилання, Краща, Сьогодні, Web, Новини та Microsoft.
Коли натиснути клавішу “мишки” на поле Посилання (Links), розташоване праворуч від поля Адреси, тоді останнє замінюється на Панель посилань. Коли натиснути “мишкою” на кнопку посилання, яка вас цікавить, то завантажиться потрібна сторінка.
Індикатор підключення – фірмовий знак Internet Explorer. Під час підключення до Internet цей значок “оживає” і перетворюється в зображення земної кулі, що обертається.
Центральна частина вікна називається Робочою областю і призначена для відображення Web-сторінки, яка відкрита в даний час. Коли ця сторінка не поміщується у відведене для неї поле перегляду, то в полі перегляду з’являється горизонтальне та вертикальне Поля провертань, що дозволяють розглядати Web-сторінку по частинах.
Рядок стану застосовується для індикації тих дій, які в даний час виконує Internet Explorer. Наприклад, у рядку стану можуть з’являтися наступні повідомлення: Готовий, Завантажую зображення з вузла, Пошук www.microsoft.com або Знайдено вузол Web. Крім того, вона відображає адресу гіпертекстових посилань на поточній Web-сторінці при виборі її “мишкою”.
Прогрес-індикатор являє собою поле, що розташоване в правому нижньому куті вікна програми. Заповнення цього поля інформує про те, як виконується операція, що займає достатньо довгий час.
Рис. 1. в). Робоче вікно програми Internet Explorer 6.0 (Windows XP)
В залежності від його виду можна визначити, в якому стані знаходиться програма:
Пісочний годинник означає, що програма зайнята чеканням відповіді з мережі;
Зображення глобуса означає, що чергова Web-сторінка завантажена;
Зображення земної кулі з лупою означає, що виконується операція пошуку в Internet.
Зміна кодування – значок, що розташований у правому нижньому куті вікна програми. Він призначений для визначення способу кодування, тексту поточної Web-сторінки. Даний значок являє собою зображення декількох стягів країн світу на фоні земної кулі.
Вихід у Internet за допомогою програми Internet Explorer
Після знайомства з елементами вікна Internet Explorer та її попередньої генерації, розглянемо технологію виходу в Internet.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Принципи роботи з Internet Explorer. Вихід в Internet за допомогою програми Internet Explorer

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок