Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Windows Vista

Windows Vista

Назва:
Windows Vista
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,83 KB
Завантажень:
301
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Windows Vista


План
Вступ
Історія
Назва
Огляд
Стили оформления
Апаратні вимоги
Особливості Windows Vista
Джерела


Вступ
Windows Vista — версія Microsoft Windows NT, серії операційних систем, що використовуються на персональних комп'ютерах.
У серії продуктів Windows NT нова система носить номер версії 6.0 (Windows 2000 — 5.0, Windows XP — 5.1, Windows Server 2003 — 5.2). Для позначення «Windows Vista» іноді використовують абревіатуру «WINVI», яка об'єднує назву «Vista» і номер версії, записаний римськими цифрами[Джерело?].
Windows Vista, як і Windows XP, виключно клієнтська система. У липні Microsoft повідомила про намір офіційно представити серверну версію Windows Vista — Windows Server 2008 на спеціальному заході 27 лютого цього року.
30 листопада 2006 року Microsoft офіційно випустила Windows Vista і Office 2007 для корпоративних клієнтів. 30 січня 2007 року почалися продажі системи для звичайних користувачів.
Історія
На ранньому етапі розробки система була відома під кодовим ім'ям Longhorn (за назвою бару Longhorn Saloon поблизу лижного курорту Вістлер в Британській Колумбії). Назва «Vista» була оголошена 22 липня 2005 року. Опісля декілька місяців Microsoft також перейменували Windows Longhorn Server в Windows Server 2008. З 8 листопада 2006 року повноцінна версія Windows Vista доступна для виробників устаткування. Публічний реліз для звичайних користувачів відбувся 30 січня 2007 року.
Назва
В перекладі українською «vista» означає «перспектива» (огляду) або «краєвид»[2], і є запозиченням з іспанської, де vista - зір, бачення. Первинна назва була визначена і схвалена співробітниками Microsoft, а потім протестована в декількох регіонах світу методом фокус-груп[3].
Огляд
За заявами компанії в Windows Vista була оновлена підсистема управління пам'яттю і введенням-виводом. Новою функціональністю також є «Гібридний сплячий режим», при використанні якого вміст оперативної пам'яті додатково записується на HDD, але і з пам'яті також не витирається. В результаті якщо подача енергії не припинялася, то комп'ютер відновлює свою роботу користуючись інформацією з RAM. Якщо живлення комп'ютера вимикалося, операційна система використовує збережену на HDD копію RAM і завантажує інформацію з неї (аналог сплячого режиму).
З 28 липня 2005 року, розробникам і ІТ-професіоналами була розіслана перша бета-версія. У неї були включені всі розроблені на той день технічні можливості і наочно представлені основи нової архітектури системи. Перша бета-версія була випущена для того, щоб у ІТ-аудиторії склалося перше враження про нову операційну систему і щоб виявити помилки в новій системі ще до її офіційного випуску. У відповідності з результатами першого етапу бета-тестування були доопрацьовані призначені для користувача функції системи, які потім були представлені в другій бета-версії. Остаточна версія Windows Vista представлена у варіантах для 64- і для 32-розрядних процесорів. Windows Vista має також новий логотип. На думку дизайнерів компанії, цей логотип ілюструє зміни в призначеному для користувача інтерфейсі нової операційної системи (який через зовній вигляд називають «скляним» — "Aero Glass").
Стилі оформлення
Windows Vista підтримує чотири варіанти оформлення призначеного для користувача інтерфейсу:
· Windows Aero - це оригінальний стиль оформлення з прозорими багатоколірними рамками вікон, який використовується за замовчуванням для комп'ютерів з більш ніж 512 Mb ОЗУ і відповідним специфікації «Vista Ready» відеоадаптером (обов'язкова підтримка Directx-9c, бажано Directx-10). Доступна на Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business і більш вищих редакціях.
· Windows Standard - Windows Aero з деякими відключеними можливостями (наприклад, прозорість вікон і Windows Flip 3d). Вимоги до системи - такі ж, як і у Windows Aero. Доступна на Windows Vista Home Basic.
· Windows Vista Basic - це оригінальний стиль оформлення, який використовується за замовчуванням для комп'ютерів, які по яких-небудь причинах не готові до запуску Windows Aero.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Windows Vista

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок