Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> реферат на тему: Mac OS Х, MacOS 9 і MacOS X Server

Mac OS Х, MacOS 9 і MacOS X Server / сторінка 3

Назва:
Mac OS Х, MacOS 9 і MacOS X Server
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,95 KB
Завантажень:
15
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
• NetBoot, нова функція, що дозволяє завантажувати і конфігурувати залучені в мережу комп'ютери Macintosh безпосередньо із серверу, зводячи адміністрування мережі до обслуговування єдиного Маку. NetBoot дозволяє всім комп'ютерам у мережі використовувати ту саму базову ОС і набір додатків, розміщені на сервері. Він дає повний контроль над доступом користувачів, надаючи кожному з них безпечне звертання до власних додатків, документам і персональним настроюванням робочого оточення з будь-якого комп'ютера в мережі.

• Масштабована служба AppleShare, що обслуговує більше тисячі користувачів і декілька тисяч відкритих файлів одночасно. Користувачі можуть під’єднатись по мережних протоколах TCP/IP і AppleShare. Крім того, робота серверу може контролюватися віддалено, із використанням web-орієнтованих інструментів

До складу MacOS X Server входять також службові сервіси NetBoot і Macintosh Management Services, призначені для рішення адміністративних задач у мережах на базі комп'ютерів Macintosh.

Перша мережна ОС для платформи Macintosh являє собою стійке середовище, що задовольнить високим вимогам художніх Web-студій на базі Macintosh і інших компаній, що використовують клієнтів Macintosh. Тільки одне застереження: процес навчання MacOS X Server більш трудомісткий, ніж у випадку з будь-яким іншим Mac-продуктом.

Забудьте усе, що ви знали про Mac'ах. MacOS X не має нічого загального з Macintosh, на якому виконується програма Finder. Це посилена потужністю мікроядра на основі Mach 2.5 система, що квазісумісна із середовищем Posix, а також містить у своєму складі всі найважливіші програми-демони й утиліти, наявні в будь-якій системі Berkeley Science Distribution (BSD) 4.4, у тому числі bind, sendmail, telnetd і ftpd.

В основі забезпечення надійності і паралелізму в MacOS X Server лежить мікроядро Mach, що використовується й у таких ОС, як NextStep і Unix BSD. По суті, MacOS X Server являє собою Unix-систему, що використовує графічний інтерфейс користувача, що виглядає як Finder, а працює як комбінація Finder і NextStep.

Проте, щоб користувачі Mac звиклись із думкою, що MacOS X Server - це різновид Unix, буде потрібно час. Продукт набагато складніший від того, що Apple пропонувала для користувачів Mac. І якщо ви плануєте використовувати MacOS X Server не тільки для загальних задач організації спільного використання файлів і Web-публікації, вам необхідно буде вивчити до дрібних подробиць питання настроювання системи і мова сценаріїв.

Користувацький графічний інтерфейс являє собою модифіковану версію Finder. Він використовує на подив просту Next-подібну систему навігації по файловій системі.

Дещо приголомшувало те, що можна в режимі командного рядка скористатися Unix-командами cd і ls, щоб "прогулятися" по вмісті вінчестера свого Macintosh'а.

Клієнти Macintosh завжди ставили в безвихідь адміністраторів мереж своїми проблемами. Але адміністрування Macintosh-мережі засобами MacOS X Server не викликає утруднень.

Використовуючи технології NetBoot і сервіси Macintosh Management Services, що входять до складу MaxOS X Server, можна успішно справитися з трудностями конфігурування. Крім того, NetBoot і Macintosh Management Services знизять витрати на обслуговування клієнтів Macintosh.

За допомогою NetBoot для кожного користувача створюється на сервері профіль, робочий стіл і виділяється визначений обсяг дискового простору. Коли клієнт включає свою систему, NetBoot завантажує ОС із серверу MacOS X Server і запрошує користувача зареєструватися. Системи "стають" на комп'ютери з такою же швидкістю, як якби вони завантажувалися з локальних жорстких дисків (за умови, що всі клієнти не включають свої комп'ютери одночасно). Для забезпечення оптимальної продуктивності компанія Apple рекомендує використовувати мережу з пропускною здатністю 100 Мбіт/с або комутує мережу на 10 Мбіт/с із каналом 100 Мбіт/с для підключення до серверу.

За допомогою інструментарію NetBoot Desktop Admin можна призначати додатки для всіх користувачів мережі. Щоб додаток став доступним для клієнтів NetBoot, треба завантажити Admin, дати вказівку створити копію Private даної програми, перезагрузитися, а потім инсталювати додаток як звичайно.

NetBoot перетворює процедуру інсталяції додатків і їхньої модернізації в нескладну задачу, обеоігаючи вас від тривалого процесу, що потребує "провідини" кожної машини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Mac OS Х, MacOS 9 і MacOS X Server

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок