Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Сучасні технології представлення електронної інформації.

Загрузка...

Сучасні технології представлення електронної інформації.

Назва:
Сучасні технології представлення електронної інформації.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,95 KB
Завантажень:
513
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
РЕФЕРАТ
На тему:
Сучасні технології представлення електронної інформації.


ПЛАН
Форми збереження електронної інформації.
Сучасні технології програмування.
Стандартизація та універсалізація інтерфейсу користувача прикладних програмних засобів.
1. Форми збереження електронної інформації.
Важливість електронного представлення інформації.
Комп’ютерні технології дозволяють звільнити людину від рутинних процесів обробки інформації в управлінні, економіці та науці, на їх основі формується нова інформаційно-технологічна база прийняття рішення. Менеджерам для успішної діяльності необхідна основа для прийняття рішень в області науково-обгрунтованої економічної політики. Нові інформаційні технології дозволяють перевести цей процес у сферу творчості, моделювання економічних та управлінських ситуацій. Зростаючі обчислювальні можливості сучасних комп’ютерів забезпечують новий якісний стрибок в моделюванні динамічних процесів. Перевага динамічних моделей полягає в тому, що вони дозволяють за допомогою комп’ютерної графіки наочно представляти різноманітні сценаріями із змінними параметрами. Такі сценарії дозволяють прийняти чи відхилити вибрану модель. Не тільки обсяги соціально-економічної інформації зростають з лавиноподібною швидкістю, але й самі методи обробки цієї інформації докорінно перетворюються. З’явилася “експериментальна математика“, яка на основі використання комп’ютерної технології стає новою віхою наукового знання, дозволяє на екрані монітора робити відкриття, по-новому подивитись на економічні процеси та явища, здійснювати прогноз, а також передбачити заходи керуючого характеру. Електронна інформація стає невід’ємною частиною економічних моделей і надає широкі можливості для комп’ютерного моделювання. Особливо велика її роль в макроекономіці і там, де мова про побудову прогнозних показників на тривалі проміжки часу, тому що від їх якості залежить правильність рішень, що приймаються.
Суть методів організації електронної інформації.
Одиницею збереження інформації у комп’ютері є один біт, який представляється реальним фізичним елементом і може приймати два значення 0 або 1. Вісім бітів об’єднуються у байт, який відповідно може приймати одне з 256 значень (комбінацій стану бітів). Кожному значенню ставиться у відповідність службовий символ, цифра, малі та великі букви латинського та певного національного алфавітів та набір таких символів, як крапка, кома, додавання; віднімання та інші. Відповідність певного значення байта заданому символу подається у таблицях ASCII. Відмітимо, що кожному національному алфавіту відповідає певна таблиця. Логічно завершена інформаційна одиниця у комп’ютері – файл, який містить набір байтів. Всі файли можна грубо розділити та такі, що займаються обслуговуванням обчислювальних процесів та забезпечують діалог з користувачем, та ті що містять безпосередньо інформацію в собі. Проте дуже часто виконавчі файли містять і собі і інформацію вкладену певним чином, так, як це ніби був би звичайний пасивний файл.
Відзначимо, що файл може містити текстову, графічну та звукову інформацію, для обробки і представлення якої розроблені різні програмні засоби.


Таблиця
Вид інформації | Тип програмних засобів
Числові дані. | Системи програмування і алгоритмічні мови, системи керування базами даних та електронні таблиці.
Текстова інформація. | Текстові процесори і гіпертекстові системи.
Ділова графіка. | Електронні таблиці, графічні редактори.
Представлення знань. | Експертні системи.
Динамічна графіка, анімація, відеозображення, звук. | Інструментарії створення мультимедійних прикладних пакетів, що включають засоби анімації і управління відеозображенням та звуком)
Інформаційні технології відрізняються по типу інформації, яку вони можуть обробляти , але разом з цим вони можуть об’єднуватися, створюючи інтегровані системи, що охоплюють різні технології. Процеси, що проходять на ринку індустрії програмних продуктів підтверджують думку про тенденції злиття технологій обробки електронної інформації.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Сучасні технології представлення електронної інформації.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок