Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Технологія застосування відеофайлів на Web-сторінках.

Технологія застосування відеофайлів на Web-сторінках.

Назва:
Технологія застосування відеофайлів на Web-сторінках.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,99 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Технологія застосування відеофайлів на Web-сторінках.


Відеокліпи – це сукупність малюнків та звуків, які рухаються, вмонтованих у вигляді фільму. Ці кліпи бувають дуже різні – від уривків із справжніх фільмів до інтерв’ю з видатними особами. Аналогічно аудіокліпам їх можна вводити за допомогою гіпертекстових посилань або безпосередньо запускати прямо на Web-сторінці. На жаль у відеокліпів є ряд вад, що ускладнюють їх застосування. Найбільша проблема – це розмір файлу. Відеокліпи мають значні розмірі, приблизно 1-2 Мбайт. Кожний відеокліп складається із сотні зображень, які послідовно та швидко рухаються один за одним. Відеокліп, який триває 1 хв., може складатися із1000 різних зображень.
Завантаження двомегабайтного файлу на максимально допустимій швидкості (28,8 Кбод) займає приблизно 10-20 хв. Для перегляду відео на комп’ютері необхідне апаратне та програмне забезпечення (обсяг ОЗУ не менше 8 Мбайт) для систем під Windows. Система Microsoft володіє вмонтованими можливостями відео.
Формати файлів.
На даний момент жодний з форматів відео не завоював право вважатися стандартом, тому потрібно вибирати необхідний формат. Існує чотири типи форматів відео.
AVI – призначений для роботи під Windows. Файли в цьому форматі легко створювати.
VIVO – стиснений формат AVI. На жаль, файли в цьому форматі не можуть автоматично проглядатись броузерами. Потрібна спеціальна програма.
QT – більшість відеокліпів записана в цьому форматі. Працює на різних платформах, має невеликі розміри, легко розробляти.
MPEG – один з найстаріших форматів відео. Дуже сильно навантажує комп’ютер, потрібне спеціальне обладнання та не менше 16 Мбайт ОЗУ.
Пошук відеокліпів.
Існує ряд WWW вузлів, які мають великі колекції фільмів в форматах MPEG та QT. Коли ви захочете завантажити всі ці фільми, вам необхідно буде декілька тижнів безперервної роботи. Ось ці сервери:
http://www.fourpalms.com/ – вміщує кліпи до 100 Мбайт на 10 компакт-дисках фірми Four Palms.
http://film.softcenter.se/filcs – найбільша колекція відеокліпів (в форматі QT), близько 130 відокліпів (кліпбіржа).
http://members.aol.com/videolinks.index.html – колекція фільмів, реклам та анонсів.
Технологія створення власного відеокліпу.
Існує декілька доступних та недорогих способів створення власних відеокліпів. Простеньку відеокамеру, яку напряму можливо підключити до комп’ютера в комплекті з необхідним обладнанням та програмним забезпеченням можна купити приблизно за 200 $. Крім того, можна робити кліпи з відеоплівок, якщо купити цифровий конвертор, з’єднуючий відеомагнітофон та комп’ютер (ціна 200$).
Заслуговує на увагу відеокамера Connect Quick Cam, що дозволяє робити як звичайні кліпи, так і відеокліпи, що рухаються. Ці кліпи автоматично відцифровуються та зберігаються у форматі, який одразу може застосовуватися на Web-сторінках. Кольоровий варіант – камера Quick Cam.
Технологія введення відеокліпу на Web-сторінку.
Як і для аудіокліпів, існує два різних способи введення відеокліпів. Один спосіб – завдання гіпертекстового посилання на певний визначений файл, другий спосіб – виведення відеокліпу як частини Web-сторінки.
Виведення відеокліпу у вигляді гіпертекстового посилання.
Щоб задати посилання на відеокліп застосовують ті ж теги, що і для аудіофайлу, але вказується ім’я відеофайлу, наприклад:
<A HREF = “video/welcome.avi”> A video welcome to my home page (1.3 Meg) </A>
При клацанні на це посилання спочатку завантажується avi-файл, потім відеопрогравач, який і відтворює повідомлення.
Введення відеокліпу за допомогою броузера Netscape.
На сьогодні тег <EMBED> підтримує кріпи тільки у форматі AVI. При використанні цього тега броузер спочатку завантажує звичайну Web-сторінку, а потім повністю завантажує відеокліпи. Коли кліп остаточно завантажиться, він виводиться як частка Web-сторінки. При цьому можна задати висоту та ширину зображення, а також спосіб запуску.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Технологія застосування відеофайлів на Web-сторінках.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок