Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Матричні принтери

Загрузка...

Матричні принтери

Назва:
Матричні принтери
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,14 KB
Завантажень:
342
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Матричні принтери


Принтери призначені для виведення інформації на тверді носії, здебільшого на папір. Існує велика кількість різноманітних моделей принтерів, що різняться принципом дії, інтерфейсом, продуктивністю та функціональними можливостями. За принципом дії розрізняють: матричні, струменеві та лазерні принтери.
Матричні принтери відносяться до знакосинтезувальних послідовних ударних пристроїв друкування динамічного типу. Такі принтери отримали досить значне поширення на сучасному етапі розвитку обчислювальної техніки. Це поширення вони знайшли внаслідок нескладної механічної частини, що дозволяє використовувати недорогі картриджі з стрічковим фарбником, а також порівняно невеликої потужності споживання, доброго огляду тексту, що друкується, можливостів забезпечення друку як символьної так і графічної інформації.
Голчастий принтер (Dot-Matrix-Printer) довгий час був стандартним пристроєм висновку для РС. У той час, коли струминні принтери працювали ще незадовільно, а ціна лазерних була досить висока, голчасті принтери повсюдно використовувалися з комп'ютерами. Вони ще часто застосовуються і сьогодні. Переваги цих принтерів визначаються, у першу чергу, швидкістю друку і їх універсальністю, що полягає в здатності працювати з будь-яким папером, а також низькою вартістю друку.
Існують 4 види матричного принтера: 9- , 18- і 24-голчасті принтери і рядковий принтер.
При виборі принтера завжди необхідно виходити з задач, що будуть перед ним поставлені. Якщо необхідний принтер, що повинний цілий день без перерви друкувати різні формуляри, чи швидкість печатки важливіше, ніж якість, то альтернативи голчастому принтеру в даний момент немає.
Узагалі голчастий принтер є істотно більш універсальним принтером при роботі з папером, ніж лазерний чи струменевий, для яких, як правило, є відсутньою можливість використання папера в рулоні.
До параметра "швидкість друку" треба відноситися обережно. Виготовлювачі завжди вказують теоретичну швидкість печатки, тобто максимально можливу швидкість чорнового (Draft) режиму, при цьому якість печатки не грає ролі. LQ-печатка для голчастих принтерів тривати, звичайно ж, довше. Ще довше приходиться очікувати печатки графіки, тому що при цьому набір знаків не читається з внутрішньої пам'яті (ROM) принтера, а кожна крапка, що друкується, повинна розраховуватися.
Голчасті принтери обладнані внутрішньою пам'яттю (буфером), що приймає дані від РС. Обсяг пам'яті недорогих голчастих принтерів складає від 4 до 64 Кбайт. Хоча існують моделі, що мають і більший обсяг пам'яті (наприклад Seikosha SP-2415 має буфер розміром 175 Кбайт).
Матричний принтер є механічним пристроєм, а робота механічних вузлів завжди супроводжується шумом.
В матричних принтерах символи на носії формуються у вигляді крапок в матриці заданих розмірів. Для друку одного елемента зображення (крапки) використовується ударний механізм типу голки, діаметр якої близький до 0,2 мм. Цей механізм управляється, як правило, швидкодіючим електромагнітом. Ударні механізми з швидкодіючими електромагнітами об’єднуються в спеціальну конструкцію малогабаритної друкувальної головки. В склад головки може входити від 7 до 24 голок. Найбільш поширені головки з 9 голками. Управління головкою реалізується за допомогою мікропроцесорного пристрою управління (контролером), який при друкуванні вибирає окремі електромагніти головки, посилаючи на них імпульси живлення в визначені моменти часу. Надходження в електромагніт імпульсу живлення викликає його спрацьовування і удар голки на папері через фарбувальну стрічку. Внаслідок удару на папері зостаються сліди у вигляді крапок, що і формують зображення символів. Головки можуть виконуватись у вигляді матриці, наприклад, для дев’ятиголовкового варіанта матриця може містити 7 колонок по 9 голок кожна.
Матричний принтер конструктивно складається з:
а) механізмів приводу головки, паперу та фарбувальної стрічки;
б) блоку керувальної електроніки;
в) блоку живлення з мережними фільтрами;
г) корпусу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Матричні принтери

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок