Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Компоненти FrontPage рівня сторінки

Компоненти FrontPage рівня сторінки

Назва:
Компоненти FrontPage рівня сторінки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,37 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Пошукова робота
на тему:
Компоненти FrontPage рівня сторінки


У FrontPage передбачені спеціальні об'єкти, які дозволяють істотно розширити функціональні можливості вашого Web-сайта. Ці об'єкти називаються компонентами FrontPage (FrontPage Components). Самостійне створення таких компонентів і розміщення їх на Web-сторінці представляло б собою складну задачу, однак FrontPage робить цю роботу за вас, позбавляючи від необхідності мати справу з програмним кодом і тестуванням створених вами компонентів.
Деякі компоненти FrontPage є самодостатніми. Інші можуть працювати тільки в складі FrontPage Web. Для третіх же необхідно встановити на Web-сервері спеціальне програмне забезпечення під назвою FrontPage Server Extensions. Детальніше про ці спеціальні різновиди компонентів FrontPage розповідається далі.
Banner Ad Manager - цей компонент призначений для безперервного показу серії зображень, які будуть мінятися через вказаний вами інтервал часу. Зміна зображень буде відбуватися безперервно, поки ця сторінка відкрита в браузері відвідувача Web-сайта.
Comment - призначений для вставки тексту, який буде видимим при роботі у FrontPage, але не при відкритті сторінки в браузері.
Date and Time - це дата і час останнього оновлення сторінки.
Hover Button - при використанні цього компонента кнопка у вікні браузера буде міняти свій зовнішній вигляд, коли над ним буде вміщений покажчик миші. Натиснення на таку кнопку активізує гіперпосилання.
Include Page - відображає вміст однієї Web-сторінки на частині іншої. Звичайно цей засіб використовується, коли є необхідність розмістити на сторінках вашого Web-сайта якісь дані, що повторюються. Перевага полягає в тому, що при зміні цього вмісту, що повторюється, вам знадобиться внести зміни тільки один раз, замість того щоб правити кожну сторінку окремо.
Marquee - по екрану буде пропливати вибраний вами рядок тексту.
Scheduled Include Page - це той же самий компонент Include Page, який, однак, працює тільки у вказаному вами тимчасовому діапазоні. Для нього ви можете вказати дві дати: коли він може почати роботу і коли він повинен припинити роботу. Завдання цього компонента - гарантувати показ даних тільки в потрібний час (наприклад, захиститися від показу застарілих даних).
Scheduled Picture - використовується в тих же ситуаціях, що і Scheduled Include Page. Однак, замість вмісту цілої Web-сторінки у цьому випадку ви настроюєте час показу єдиного зображення (наприклад, в якийсь час кнопка на сторінці є, а в інший час її просто немає).
Banner Ad Manager
Цей компонент FrontPage призначений для показу зображень, що змінюють один одного, (в один час може бути показане тільки одне зображення) у вибраному вами місці Web-сторінки. На жаргоні Web-дизайнерів такі компоненти називаються банерними рулетками. Для кожного зображення можна настроїти своє гіперпосилання. У результаті натиснення на таке зображення (вони також називаються банерами) приведе до активізації пов'язаного з ним гіперпосилання.
Багато банерних рулеток, які розміщені на Web-сторінках, міняють зображення на банерах тільки один раз - під час завантаження сторінки. На відміну від них Banner Ad Manager буде міняти зображення постійно, весь час, поки Web-сторінка відкрита в браузері відвідувача Web-сайта. Ще одна відмінність Banner Ad Manager- для нього можна вказати тільки одне гіперпосилання (загальне для всіх зображень, що показуються ). Це гіперпосилання буде активізоване незалежно від того, на яке із зображень, що змінюють одне одного, клацнула миша відвідувача Web-сайта.
Перед розміщенням цього компонента на сторінці вам потрібно потурбуватися про набір зображень. Найкраще, якщо всі зображення будуть однакового розміру (хоч це і не обов'язково). Якщо використати зображення різного розміру, то може вийти так, що браузер буде по-різному компонувати вміст сторінки. Це навряд чи те, на що ви розраховували.
Після підготовки набору зображень відкрийте ту сторінку, на якій ви хочете його розмістити, у FrontPage. Для цього в меню Insert виберіть Components, а потім - Banner Ad Manager.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Компоненти FrontPage рівня сторінки

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок