Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Управлінські інформаційні системи в аналізі та аудиті. Основні вимоги до інформаційної системи обліку на ВАТ „ Скорпіон„ .

Управлінські інформаційні системи в аналізі та аудиті. Основні вимоги до інформаційної системи обліку на ВАТ „ Скорпіон„ .

Назва:
Управлінські інформаційні системи в аналізі та аудиті. Основні вимоги до інформаційної системи обліку на ВАТ „ Скорпіон„ .
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,08 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Основні вимоги до інформаційної системи обліку на ВАТ „ Скорпіон„ .
Гарні інформаційні бухгалтерські системи поза залежністю від їхнього масштабу, програмно - апаратної платформи і вартості повинні забезпечувати якісне ведення обліку, бути надійними і зручними в експлуатації.
Суб’єктом господарювання , що досліджується , я обрала відкрите акціонерне товариство “ Скорпіон “ , яке займається виготовленням та продажем кондитерських виробів. Ціллю даного підприємства є отримання прибутку від реалізованих товарів .
ВАТ „ Скорпіон ” активно включилось в конкурентну боротьбу, гідно витримуючи конкуренцію завдяки, високій якості товарів,порівняно невисокій ціні та широкому асортименту товарів .
У функціональному аспекті вимогами до інформаційних бухгалтерських систем є :
безпомилкові арифметичні розрахунки;
забезпечення підготовки , заповнення, перевірки і роздруківки первинних і звітних документів довільної форми;
здійснення безпомилкового перенесення даних з однієї друкованої форми в іншу;
нагромадження підсумків і числення відсотків довільного ступеня складності;
забезпечення звертання до даних і звітів за минулі періоди (вести архів).
Бухгалтерській службі інформаційна система дає можливість уникати ручної технічної праці при заповненні первинної документації та її обробки, та швидкого доступу до залишків товарів і аудиту складського обліку. Подання податкової звітності в електронному вигляді теж являється перевагоюінформаційноїсистеми.
Для того щоб забезпечити зазначені можливості, інформаційна система повинна мати єдину базу даних по поточному стану бухгалтерського обліку на підприємстві й архівних матеріалах, будь-які відомості з яких можуть бути легко отримані по запиті користувача. У залежності від особливостей обліку на підприємстві бази даних можуть мати різну структуру, але в обов'язковому порядку повинні відповідати структурі прийнятого плану рахунків, що задає основні параметри настроювання системи на конкретну облікову діяльність . Модулі системи, що забезпечують проведення розрахунків, підсумовування підсумків і нарахування відсотків, повинні використовувати розрахункові нормативи, що прийняті в поточне час.
Надійність інформаційної системи в комп'ютерному плані означає захищеність її від випадкових збоїв і в деяких випадках від навмисного псування даних. Як відомо, сучасні персональні комп'ютери є досить відкритими, тому не можна вірогідно гарантувати захист чисто на фізичному рівні. Важливо, щоб після збою зруйновану базу даних можна було легко відновити, а роботу системи відновити в найкоротший термін. Гарні інформаційні бухгалтерські системи відповідають цим вимогам.
Підприємство створює інформаційну систему, щоб стати більш ефективним й зберігати гроші. На підприємстві з економічної точки зору ПОЕМ та інформаційна система загалом може розглядатися як засіб, який може вільно замінювати робочу силу. Так як вартість інформаційних технологій падає, вони заміняють робочу силу, що історично має зростаючу вартість.
Фінансовий вплив інформаційних технологій складається у внутрішніх витратах управління. Відповідно до теорії організації фірми залежать від витрат організацій, вартості контролюючих і керівних службовців. Оскільки розміри фірми ростуть, витрати організації підвищуються, тому що власники повинні витрачати усе більше зусиль на контроль за службовцями. Інформаційні технології, зменшуючи витрати на придбання й аналіз інформації, дають можливість організаціям знижувати витрати фірми, так як з їхньою допомогою керівнику простіше спостерігати за більшим числом службовців, а працівникам різних ланок виконувати поставлені завдання з меншими затратами часу.
Сучасна технологія передачі даних надала організації роботу більш гнучкими способами, підвищуючи здатность реагувати на зміни в ринку. Інформаційна система надає підприємству додаткову гнучкість, щоб перебороти деякі обмеження, що випливають із географічно-невигідного . Не менш важливо, щоб фірма - розроблювач бухгалтерської програми мала значний досвід роботи і солідну репутацію.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Управлінські інформаційні системи в аналізі та аудиті. Основні вимоги до інформаційної системи обліку на ВАТ „ Скорпіон„ .

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок