Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> реферат на тему: Проблеми програмування в ООП

Проблеми програмування в ООП / сторінка 3

Назва:
Проблеми програмування в ООП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,64 KB
Завантажень:
59
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Основне її достоїнство складається в том. що вам не треба проходити по всіх параметрах настроювання ядра — можна змінити тільки ті параметри, які необхідно. У випадку ж командного рядка ви будете змушені пройти весь шлях від першого кроку до останнього.
Настроювання ядра за допомогою Х-программы
Якщо ви установили Х Windows, то замість описаної в попередньому розділі команди можете скористатися командою
# make xconfig
Достоїнство цього меню наявність кнопки Help, щиглик на який приводить до появи діалогового вікна з поясненнями, що означає той чи інший параметр.
Закінчивши вносити зміни, клацніть на кнопці Save and Exit для їхнього збереження і виходу з програми.
Тепер після перезавантаження у вас буде 50 секунд для можливості вибрати завантаження Linux зі старим ядром.
Объективно-ориентированная технологія намагається перебороти ці обмеження. Схема объективно-ориентированной бази даних складається з колекції класів. Клас є колекцією об'єктів, причому структура і поводження об'єктів одного класу однакові. Видима структура об'єкта визначається властивостями його класу. Так у нашій гіпотетичній базі даних клієнт буде мати такі властивості, як номер, ім'я, адреса, статус і ін. Поводження об'єкта задається за допомогою методів його класу. Метод – це, по суті, деяка операція, яку можна застосувати до об'єкта. Він представляє те, що, по-нашому думки, повинний робити об'єкт. Наприклад, клієнт може створювати замовлення, оплачувати рахунок і т.д., отже, необхідні методи для кожного з цих видів діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Проблеми програмування в ООП

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок