Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Джерела інформації про геном

Джерела інформації про геном

Назва:
Джерела інформації про геном
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,63 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Джерела інформації про геном
Бази даних сіквенсів ДНК: EMBU, DDBJ, GenBank, dbEST, GSDB.
Спеціалізовані геномні ресурси.
Тут ми проаналізуємо джерела інформації про сіквенси ДНК, включно з первинними базами даних (GenBank, EMBL, DDBJ) і вторинними спеціалізованими геномними ресурсами. Детальніше буде описана структура статей GenBank.
База даних сіквенсів ДНК
EMBL
База даних нуклеотидних сіквенсів із європейського інституту біоінформатики (ЕВІ). Вона містить сіквенси з прямих авторських подань і групи сіквенсу геномів, а також з наукової літератури і поданих патентів. Ця база даних формується разом DDBJ і GenBank на основі щоденного обміну інформацією. У 1998 році швидкість росту баз даних ДНК просувалась експонентно з часом подвоєння ~9-12 місяців. На січень 1998 р. EMBL містила більше мільйону статей, які представляли понад 15500 видів. Проте, явно домінували модельні системи. Homo sapiens, Сaenorabditis elegans, Saсcharomyces cerevisiae. Вoни становили понад 50% ресурсів.
Інформація може бути знайдена і отримана з EMBL, використовуючи систему SRS (Sequence Retrieval System). Це зв’язує головні бази даних ДНК і білків щодо мотивів, структури, картування зі спеціалізованими базами даних, а також з можливостями MEDLINE. EMBL можна використовувати з сіквенсами, і через WEB-інтерфейс EBI з програмами BLAST і FastA.
DDBJF
Це база даних ДНК Японії, яку започаткували у 1986 р у співпраці з EMBL і GenBank. База даних формується, підтримується і розповсюджується національним інститутом генетики. Сіквенси можна подати зі всього світу, використовуючи інструменти подання даних через Web-сторінку. Web також використовується для забезпечення стандартних пошуків з використанням BLAST і Fast A.
GenBank
Ця база даних із національного центру біотехнологічної інформації CNCBI. Тут міститься інформація із офіційно доступних джерел, в першу чергу з прямого подання авторів і великих проектів сіквенування. Окрім того, GenBank обмінюється інформацією з EMBL і DDBF. У зв’язку з величезною і зростаючою кількістю інформації, пов’язаною із доступними джерелами GenBank поділили на окремі відділи, наведені в табл. 4.1. Це прискорює пошук шляхом обмеження розділів баз даних. Недавно були додані також розділи, де подані результати, отримані у програмах швидкого сіквенування і геномних проектів (такі як HTG, EST, STS і GSS). Це дозволяє направляти пошук до високоякісних анотованих секцій сіквенсів і уникати низькоякісних даних.
Інформацію з GenBank можна отримати, використовуючи інтегральну пошукову систему Entrez. Тут поєднана інформація з головних баз даних білкових і нуклеїнових кислот з інформацією з геномних карт і структури білків. Додаткова інформація по сіквенсах можуть бути отримана через можливості MEDLINE. Забезпечені резюме з оригінальних опублікованих статей. У GenBank можна працювати, використовуючи Web-інтерфейс NCBI з програмами, які узгоджуються з BLAST.
Статті GenBank включають файли сіквенсів і індекси, створені у різних полях баз даних (такі як індекси автора, посилання тощо) і інформацію, отриману із інших баз даних, таких як , база даних трансльованих кодуючих послідовностей у форматі............ Зараз база даних доступна через..........
Кожна стаття містить ключові слова і пов’язані з ними субключові слова і, вибірково, таблицю властивостей. Вона закінчується знаком-термінатором ”11”. Місце розташування цих елементів у будь-якій лінійці важливе. Так, ключові слова починаються в колонці 1; субключові – 2; коди, які визначають початки таблиць властивостей у колонці ?.
На рис. 4.1 ключові слова включають: LOCUS, DEFINITON, ACCESSION, NJD, KEYWORDS, SOURCE, REFERENCE, FEATURES, BASE COUNT i ORIGIN. Ключове слово KEYWORD подає коротку мітку для статті, що може вказувати на функцію сіквенсу (тут для тренованого ока HUMCY-CLOX передбачає циклооксигенезу людини): відношення, як-то кількість основ, джерело даних сіквенсу (іРНК), розділ бази даних СPRi і дату включення. Лінійка DEFINIRION містить точний опис сіквенсу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Джерела інформації про геном

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок