Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Структуровані типи даних. Операції над двомірними масивами

Структуровані типи даних. Операції над двомірними масивами

Назва:
Структуровані типи даних. Операції над двомірними масивами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,68 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
КУРСОВА РОБОТА
НА ТЕМУ:
«Структуровані типи даних. Операції над двомірними масивами »Анотація
В цій курсовій роботі розглянуті дії над
матрицями , такі як додавання , віднімання, мно-
ження та ділення двох матриць. А також знаход-
ження транспонованої та оберненої матриць.Про-
грами реалізовані на мові програмування Turbo
Pascal 7.0
ЗМІСТ
1.Вступ.
2.Теоретична частина.
2.1.Матриця і її властивості.
2.2. Дії над матрицями.
3.Постановка задачі.
4.Додатки.
4.1.Додатток 1(текст програм).
4.2.Додаток 2(блок-схеми до програм).
5.Висновки.
6.Використана література.


1.Вступ.
У всі часи людина прагнула розширити свої можливості,за допомогою різних знарядь праці,пізнання світу та засобів існування.
Так, наприклад нестачу зору компексує: мікроскоп, телескоп, радіолокатор. Обмежені можливості передачі інформації поширюються телефоном, радіо, телебаченням.
Обчислювані машини «доповнюють» можливості мозку людини, розширюють його можливості по обробці інформації, дозволяють прискорити прийняття рішення в процесі якої-небудь роботи.
В кінці 40-х років 20 ст. Праця в області ядерної фізики, баллистики керуючих знарядь, термодинаміки і т.д. вимагали такої обчислюваної роботи, яку вже було не можливо виконати за допомогою арифмометрів-головного обчислюваного інструмента того часу. Наука і техніка були поставлені перед делемою: або всім взятись за арифмометри або винайти новий ефективний інструмент обчислення. Аналогічні проблеми уже не раз виникали, і будуть неодноразово виникати перед вченими і інженерами: екстенсивний шлях розвитку дальше неможливий, потрібний новий, інтенсивний шлях. Проблема була вирішена створенням універсальної обчислюваної машини. Термін «універсальна»використовується не випадково.Спеціалізовані машини (наприклад,для обробки банківських рахунків і т. д.) існували і раніше, але не було машини, команди якої записані в память,можна б було швидко замінити новими.
Крім математичних обчислень ЕОМ може виконувати і логічні,тобто робити вибір між варіантами (вітками) продовження дій в залежності від виконання деяких умов. Таким чином ЕОМ-це дещо більше ніж «швидкий арифмометр».
Коротка характеристика різних поколінь ЕОМ
Перше покоління ЕОМ:
Технічна основа елементної бази машин 1-го покоління-електронні лампи. Максимальна швидкодія -10 у степені 2. Математичні операції в секунду(оп/с),обєм оперативної памяті -10 у 2 степені слів. Режим використання-монопольний,тобто в розпорядженні користувача були всі ресурси машини і її управління.
Друге покоління ЕОМ:
Технічна основа- транзистори.максимальна швидкодія-10 у 4 степені оп/с,обєм оперативної памяті-10 у 4 степені слів.Режим виконання-пакетна обробка.
Третє покоління ЕОМ:
Технічна основа-занадто великі інтегральні схеми,які на малих півпровідникових кристалах реалізують велики схеми машин 2-го покоління.Максимальна швидкодія-10 у 6 степені оп/с,оперативна память -10 у 6 степені слів,внутрішня память-10 у 9 степені слів.Метод виконання -режим розподілу часу разом з пакетною обробкою.
4-те покоління ЕОМ:
Технічна основа-занадто великі інтегральні схеми.Традиційна архітектура ЕОМ Фон Неймана домінувала на протязі трьох поколінь.
Максимальна швидкодія-10 у 9 степені оп/с,оперативна память-10 у 7 степені слів,внутрішня память обмежена в основному економічними міркуваннями.
5-те покоління ЕОМ.
Проекти ЕОМ пятого покоління знаходяться в стадії реалізації. Максимальна швидкодія математичних обчислень доповнюється тут високими скоростями логічного виводу.Форма спілкування з ЕОМ
на звичайній мові і дисципліна програм,як наука для користувача перестають в майбутньому бути актуальними.
Історія і зміст предмета.
Обчислюваною математикою називають розділ математики,в якому вивчають різні проблеми одержання числових результатів обчислень математичних задач.
Якщо звернутися до історії математики то можна помітити,що обчислювана математика перетворилась на самостійну вітку порівняно недавно,десь в середині нашого століття.Цей факт в любому напрямку науки повязані з появленням власних і внутрішніх задач.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Структуровані типи даних. Операції над двомірними масивами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок