Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Малювання і анімація в програмі Flash

Малювання і анімація в програмі Flash

Назва:
Малювання і анімація в програмі Flash
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,05 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Малювання і анімація в програмі Flash


Малювання в програмі Flash
Основні прийоми малювання і користування інструментами в Flash дуже подібні до того, як це здійснюється в інших графічних програмах, а особливості користування інструментами в Flash розглянуті в розділі “Робота з інструментами в Flash”. В цьому розділі розглянемо деякі особливості створення зображень в Flash.
При використанні інструментів Pencil (Карандаш) і Line (Линия) створені лінії, що пересікають іншу лінію або фігуру, діють як ніж, що їх розсікає. Намальована лінія також розпадається на окремі відрізки. Частини фігури або відрізки ліній можна виділити, перемістити або знищити.
При накладанні одного об’єкта на інший верхній об’єкт заміщає собою нижній. Якщо ці об’єкти мають один колір, вони зливаються в одну комбіновану форму, якщо різні кольори – залишаються розділеними.
Для кращої орієнтації об’єктів можна включити лінійку вздовж верхнього і лівого боку робочого поля командою ViewрRulers (ВидрЛинейки), включити допоміжні лінії та сітку а також здійснити прив’язку об’єктів до точок сітки або інших об’єктів.
В процесі малювання використовуються панелі Info (Инфо), Transform (Преобразование), Align (Выравнивание).
Панель Info (Инфо) використовується для завдання точних координат і розмірів елементів. При цьому по замовчуванню координати задаються для верхнього лівого кутка об’єкта і відраховуються від лівого верхнього кутка робочого поля. При роботі з групами елементів і екземплярами символів корисно призначити вимір координат відносно точки реєстрації об’єкта чи групи об’єктів. Для цього використовується елемент керування Alignment Grid (Сетка выравнивания). Параметрами панелі Info (Инфо) є: W – Width (Ширина); H – Height (Высота); Alignment Grid (Сетка выравнивания); X, Y – координати; R,G,B,A – складові кольору і коефіцієнт прозорості для графічних об’єктів і груп елементів, що знаходяться під курсором миші; +X/+Y – координати точки, в якій знаходиться курсор миші.
Панель Transform (Преобразование) забезпечує керування зміною розмірів, повертанням і нахилом зображення і має параметри: Поля зміни розміру – для пропорційної зміни встановлюється прапорець Constrain (Пропорционально); Rotate (Вращать); Skew (Наклонить); Copy and apply transform (Копировать и применить преобразование) – копія вставляється в те ж положення, що і початковий об’єкт; Reset (Сброс). Деякі перетворення можна виконувати також за допомогою підменю команди ModifyрTransform (ИзменитьрПреобразование), яка має параметри: Scale (Масштабировать); Rotate (Вращать); Scale and Rotate (Масштабировать и вращать); Rotate 90° CW (Вращать на 90° по часовой стрелке); Rotate 90° CCW (Вращать на 90° против часовой стрелки); Flip Vertical/Flip Horizontal (Зеркально отобразить по вертикали/горизонтали); Remove Transform (Отменить преобразование); Edit Center (Редактировать центр).
Вирівнювання об’єктів здійснюється за допомогою панелі Align (Выравнивание), яка має параметри: Align (Выравнивание) – включає шість кнопок, призначених для вирівнювання по горизонталі і вертикалі двох і більше елементів або одного і більше елементів відносно робочого поля; Distribute (Распределение) – включає шість кнопок для рівномірного розподілу декількох елементів по горизонталі і вертикалі; Match Size (Соответствовать размерам) – дозволяє привести два і більше елементи різних розмірів до одного розміру по горизонталі, вертикалі і обох напрямах; Space (Интервал) – встановлює рівні проміжки між елементами по горизонталі чи вертикалі; To Stage (По рабочему полю) – при активізації операції виконуються відносно всього робочого поля.
В програмі Flash шар маски використовується для вибіркового приховування елементів, що знаходяться на спеціальних шарах під шаром маски, який використовується разом з одним, або декількома шарами, що маскуються. При використанні маски всі об’єкти, що знаходяться на шарі, який маскується, є схованими, окрім ділянок, котрі попадають під заливку фігур або текст, розміщені в шарі маски.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Малювання і анімація в програмі Flash

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок