Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> АПАРАТНЕ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INTRANET

АПАРАТНЕ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INTRANET

Назва:
АПАРАТНЕ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INTRANET
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,91 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
АПАРАТНЕ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INTRANET
ПОШУКОВІ МАШИНИ
Пошукова машина – це спеціальна програма, яка здійснює пошук інформації у Web-сторінках Intranet. Пошукова машина відкриває Web-сторінки, дістає посилання, які в них містяться, створює індексовану базу даних посилань і вміщує в неї короткий опис пов’язаних сторінок. Після цього Ви можете звернутися до пошукової машини для одержання посилань на Web-сторінки, що задовільняють певним умовам. На основі таких машин будується більшість сучасних пошукових серверів.
Для того, щоб почати пошук, слід завантажити в броузер Web-сторінку, яка активізує програму пошуку. Ця Web-сторінка буде включати в себе форму, в яку можна ввести набір ключових слів, які визначають, що Ви збираєтеся шукати. Наприклад, можна шукати ключову фразу, яка повинна міститись на сторінці, або ключову тему, якій повинна відповідати назва сторінки, або просто часовий діапазон, що вказує час створення сторінки.
Після виконання запиту пошукова машина формує Web-сторінку, на яку вміщує знайдені посилання. Коли користувач клікає мишкою на будь-якому з цих посилань, броузер завантажує відповідну Web-сторінку.
JAVA
Java – мова програмування, розроблена компанією Sun Microsystems. Вона досить швидко стала популярною у проектувальників Intranet та Internet. Основною причиною такої популярності є її незалежність від апаратної платформи. Додаток Java компілюється як будь-який додаток на компільованій мові, але для виконання додатка потрібен розроблений для конкретної платформи інтерпретатор Java. Інтерпретатор Java розроблено практично для всіх платформ: PC, Mac, UNIX, OS/2, SPARC.
На перший погляд видається дивним, що для відкомпільованої програми потрібен додатковий інтерпретатор, але на це якраз і зробили ставку розробники програми. Після установки інтерпретатора Java на всіх платформах, достатньо один раз відкомпілювати Java-додаток і він буде працювати на будь-якій з цих платформ. Крім того, інтерпретатори Java мають невеликі розміри і легко впроваджуються у Web-броузери, наприклад – Netscape Navigator. Після завантаження і запуску броузера, що підтримує Java, можна виконувати на ньому будь-яку Java-програму.
Java може використовуватися для створення практично будь-яких додатків; додаток буде працювати поки буде доступним інтерпретатор. Переважно Java використовується для створення невеликих додатків, що пов’язані з Web-сторінками і виконані в броузері. Ці невеликі додатки називають аплетами. Аплети можуть оживляти піктограми та відтворювати звуки. Не дивлячись на те, що подібні додатки підвищують привабливість Web-сторінки, вони мають обмежену цінність для більшості комерційних Intranet. В Intranet Java значно частіше використовується для доступу до корпоративних баз даних або поновлення в режимі реального часу корпоративної інформації, що отримується з Internet. Наприклад, велика кількість Intranet, які містять фінансову інформацію, використовують Java-аплети для створення прокручуваного біржового телеграфного апарата або для неперервного поновлення заголовка новин на екрані броузера.
ВИБІР АПАРАТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Вимоги до апаратного забезпечення для Intranet такі ж, як і для локальних мереж: потрібен Web-сервер, робочі станції клієнтів, Ethernet-карти і кабелі.
Потужний Web-сервер повинен мати високопродуктивний процесор, наприклад Pentium ІІ, який працює на частоті не менше 233 МГц, 64 Мбайт ОЗУ та жорсткий диск об’ємом не менше 8 Гбайт. Якщо Ви збираєтеся звертатися до сервера не тільки по мережі, але й безпосередньо з консолі, то до переліченого слід додати відеокарту РСІ з 2Мбайт VRAM, яка забезпечує середню розрізнюючу здатність з монітором SVGA (достатньо 800х600).
Робочі станції клієнтів повинні бути обладнані швидкою графічною підсистемою. Для цього необхідний центральний процесор, що працює на частоті більше 166 МГц. Крім того, на продуктивність комп’ютера відчутно впливає об’єм ОЗУ; кожний комп’ютер повинен мати ОЗУ з об’ємом пам’яті не менше 32 Мбайт, і чим більший об’єм пам’яті, тим краще.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: АПАРАТНЕ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ INTRANET

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок