Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Анімація засобами imageready

Анімація засобами imageready

Назва:
Анімація засобами imageready
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,58 KB
Завантажень:
114
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Анімація засобами imageready


Безперечним лідером галузі сучасного видавництва вже багато років є компанія Adobe Systems Inc. Саме вона перша реалізувала програмний і апаратний інтерпретатори мови опису сторінок PostScript, який використовують усі високоякісні пристрої виводу зображень, і, насамперед, фотоскладальні автомати, що складають технологічну основу сучасного циклу підготовки поліграфічних оригіналів-макетів. Програми Photoshop, Illustrator, FrameMaker, InDesign, Acrobat і ін. утворюють чудовий і могутній комплект програмного забезпечення сучасного видавництва. Інтеграція і єдність інтерфейсу цих програм прискорює роботу і полегшує їхнє освоєння.
Adobe Photoshop є безумовним лідером серед професійних графічних редакторів за рахунок своїх широких можливостей, високій ефективності і швидкості роботи. Програма надає всі необхідні засоби для корекції, монтажу, підготовки зображень до друку і високоякісного виводу. Друга, не менш велика сфера застосування програми – Web-дизайн і електронні публікації. Можна зовсім без перебільшення сказати, що Photoshop знаходиться в арсеналі кожного професійного комп'ютерного дизайнера і верстальника.
Adobe Photoshop призначений для редагування і створення растрової графіки (bitmapped images). Програма використовується для роботи з фотографіями і колажами з них, мальованими ілюстраціями, слайдами і мультиплікацією, зображеннями для Web-сторінок, кінокадрами. Photoshop має практично безмежні можливості. Його з успіхом використовують фотохудожники для ретуші, колірної і тонової корекції, підвищення різкості і створення художніх ефектів. Добре продуманий набір інструментів для роботи з частинами зображення незамінний для оформлення монтажів. Великий набір спеціальних фільтрів активно застосовується при створенні як комерційного дизайну, так і художніх творів. Вмонтована в Photoshop програма ImageReady дозволяє створювати анімовані зображення. Adobe Photoshop відноситься до професійних програм і орієнтована на високий апаратний рівень. У випадку використання IBM-сумісного комп'ютера розробники визначають як мінімальні такі апаратні вимоги:
- процесор не нижче Pentium;
- оперативна пам'ять не менше 64 Мбайт. Якщо запускаються одночасно Photoshop і ImageReady;
- вільний дисковий простір не менше 125 Мбайт для установки програми і виконання операцій;
- відеоадаптер не менше 256 кольорів (рекомендується 24-бітний);
- операційна система Microsoft Windows 98/ME, Windows 2000 чи Windows NT4.0.
В залежності від типових розмірів файлів зображень, вимоги до конфігурації комп'ютера можуть змінюватись. При роботі з великими зображеннями (у першу чергу для поліграфії) необхідно збільшити обсяг дискового простору і розмір оперативної пам’яті. Фахівці Adobe рекомендують таке емпіричне правило: розмір оперативної пам’яті повинний бути в три-чотири рази більшим, ніж середній розмір ваших робочих файлів, плюс 5—10 Мбайт. Таким чином, мінімальний необхідний обсяг оперативної пам’яті (64 Мбайт) розрахований на роботу з файлами, що мають розмір не більш 9 Мбайт. Щодо оцінки вільного простору диска застосовується аналогічне правило – обсяг цього простору повинний у три-чотири рази перевищувати середній розмір робочого файлу.
У недалекому минулому Photoshop, хоча і був, безперечно, одним з головних інструментів кожного професійного Web-дизайнера, не міг вирішити багатьох повсякденних задач, у першу чергу таких, як:
- створення анімаційних GIF-зображень;
- створення інтерактивних елементів навігації: кнопок і панелей;
- оптимізація зображень при експорті у формати, прийняті в Internet, – GIF і JPEG. Фільтри експорту не дозволяли досягти необхідної компактності графічних файлів;
- створення карт посилань на основі зображень;
- розрізування зображень на фрагменти, їхня незалежна обробка і подальше збирання на Web-сторінці.
Для вирішення цих задач Web-дизайнеру приходилося використовувати або модулі сторонніх фірм, що підключаються до Photoshop, або взагалі окремі додатки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Анімація засобами imageready

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок