Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Введення і форматування тексту

Введення і форматування тексту

Назва:
Введення і форматування тексту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,70 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Пошукова робота
на тему:
Введення і форматування тексту


Спочатку світ World Wide Web був текстовим. У цей час, звичайно, він збагатився зображеннями, звуком, інтерактивними елементами управління, але основну роль в представленні інформації досі грає текст. У цьому розділі будуть розглянуті можливості FrontPage в області роботи з текстом.
Де це можливо, FrontPage використовує ті ж прийоми роботи, що і всі інші додатки Microsoft Office (особливо Word). У багатьох випадках це додатковий довід на користь FrontPage. Однак у FrontPage є і деякі унікальні особливості, які виникають з особливостей предмета, для якого він призначений. Важливо пам'ятати, що остаточний вигляд Web-сторінок, створених у FrontPage, визначає не сам FrontPage, а браузер відвідувача Web-сайта. Які б точні інструкції по оформленню тексту не давав FrontPage, браузер відвідувача може їх проігнорувати. Крім того, системи відрізняються не тільки встановленими браузерами і їх версіями, але і можливістю використовувати ті або інші шрифти, різним вирішенням і глибиною кольору та іншими чинниками. Тому завжди треба пам'ятати, що при розробці сторінки ви зможете лише приблизно уявити собі, як вона буде виглядати на екрані монітора відвідувача.
Прийоми введення тексту у FrontPage
Введення тексту у FrontPage проводиться так само, як це прийнято в текстових редакторах. Клацніть показчиком миші в будь-якому місці сторінки, і курсор буде вміщений в найближчу точку, в яку можна ввести текст.
Введення, копіювання, вирізування і видалення тексту здійснюється звичайним для Office 200Х чином (табл. 1). Спробуйте запам'ятати клавіатурні комбінації - це зможе зберегти вам безліч часу при роботі.
Декілька слів про спеціальну вставку. Цей засіб дозволяє вставити текст як один абзац або декілька, із збереженням форматування або без збереження. Використання спеціальної вставки дуже зручне, наприклад, коли дані для вашої сторінки беруться з бази даних або з електронної таблиці.


Імпорт тексту
FrontPage дозволяє вставку на сторінку цілих файлів або їх виділених частин. При цьому він може розпізнати безліч форматів і конвертувати їх в ефективний код HTML. Можна скористатися як перетягненням, так і стандартними клавіатурними комбінаціями, а також вибором відповідного пункту меню.
Як FrontPage інтерпретує текст і графіку
Якщо фрагмент, який ви вставляєте, не є текстом HTML, FrontPage передусім визначає, чи є дані, що вставляються вами текстовими або графічними Якщо дані визначені як текстові, FrontPage
розпізнає вміст файла, використовуючи встановлені в системі стандартні конвертори,
конвертує дані в формат RTF,
конвертує дані з формату RTF в HTML,
табличні дані (наприклад, з електронної таблиці) перетворюються в таблицю HTML. Всі інші дані вважаються звичайним текстом, при цьому FrontPage прагне, наскільки це можливе, зберегти форматування початкового тексту
Якщо дані визначені як графічні, FrontPage
конвертує дані в формат зображень Windows (* bmp),
при збереженні Web-сторінки відкриває діалогове вікно, в якому ви можете уточнити назву і шлях до графічного файла, що створюється,
якщо зображення використовує прозорість або менше за 256 кольорів, FrontPage за умовчанням зберігає його як файл у форматі GIF. Якщо ж в зображенні використовується більше за 256 кольорів і не використовується прозорість, файл зберігається в форматі JPEG.Особливості роботи з текстом в HTML
Читання попереднього розділу могло навести вас на думку, що редагування тексту у FrontPage нічим не відрізняється від роботи з текстом в звичайних текстових редакторах. Багато в чому це дійсно так, але це - заслуга саме FrontPage. Що ж до HTML, то в ньому редагування відрізняється рядом обмежень:
символи табуляції сприймаються як пропуски. Тому використати ці символи для вирівнювання рядків тексту неможливо;
символи пустого простору (пропуски, символи табуляції, перекладу рядка сприймаються як один пропуск. FrontPage автоматично вирішує цю проблему, замінюючи в групі пропусків всі пропуски, крім останнього, на спеціальні нерозривні пропуски (див.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: Введення і форматування тексту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок