Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи

AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи

Назва:
AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,83 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Науковий реферат
AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи


Програма AutoCAD 2002 є подальшим розвитком популярної системи автоматизованого проектування AutoCAD 2000. Більша частина змін стосується керування шарами та атрибутами блоків, змінене визначення асоціативних розмірів, значно змінилися засоби для комунікації й співробітництва.
Великий набір примітивів (об'єктів, розглянутих системою як єдине ціле при створенні й модифікуванні креслень) і засобів редагування їхніх властивостей дозволяє одержувати конструкторську документацію відповідно до вимог різних стандартів, у тому числі - Єдиної Системи Конструкторської Документації (ЄСКД).
Щоб повідомити системі, який примітив вичерчувати, необхідно ввести відповідну команду. Команди можуть вводитися із клавіатури, вибиратися з меню або інструментальних панелей. Сприйнявши команду, система вступає в діалог з користувачем та уточнює дію команди. Після уведення всієї необхідної інформації примітив вичерчується, а система переходить у режим очікування наступної команди.
Нові функціональні можливості системи AutoCAD 2002, її інтелектуальність відкривають конструкторові-проектувальникові більші можливості для рішення професійних творчих завдань, при цьому система виконує основну частину рутинних операцій.
Програма AutoCAD 2002 може працювати як в автономному режимі, так і у локальній мережі.
1.1. Креслення в системі AutoCAD
Креслення в системі AutoCAD _це файл, що містить опис графічної й іншої інформації в спеціальному форматі (.DWG). AutoCAD 2002 має формат файлу креслення, повністю сумісний з файлами, створеними в AutoCAD 2000 та AutoCAD 2000i, тому всі додатки, написані для цих програм, підтримуються новою версією AutoCAD без обмежень.
У процесі роботи над кресленням він тимчасово зберігається в оперативній пам'яті комп'ютера. Тривале зберігання креслень здійснюється на жорсткому або гнучкому дисках.
Для роботи з файлами система має звичайні можливості додатків Windows: меню File і відповідні кнопки стандартної панелі інструментів. У меню File перебувають команди, що дозволяють зберегти креслення, викликати існуючий креслення для редагування, закрити креслення.
New - почати нове креслення;
Open - відкрити існуючий креслення;
Close - закрити поточне креслення;
Partial Load - відкрити іншу частину завантаженого креслення (команда доступна тільки у випадку часткового відкриття креслення);
Save - зберегти поточне креслення;
Save As - зберегти поточне креслення під іншим ім'ям.
Ім'я файлу може мати довжину до 255 символів, включаючи пробіли. У ньому можна використати прописні і малі літери, цифри та спеціальні символи: дефіс, підкреслення та знак оклику.
Забороняється використовувати наступні символи:
зірочка;
двокрапка;
крапка з комою;
знак питання;
символи похилої риси (прямий і зворотний);
лапки;
знаки «більше» й «менше».
Крапки припустимі тільки як роздільник між ім'ям і розширенням файлу.
За замовчуванням файли креслень записуються в кореневий каталог системи AutoCAD. Таке зберігання вкрай незручно та небезпечно: можна помилково разом з непотрібними файлами креслень видалити важливі системні файли. Ми рекомендуємо використовувати для зберігання креслень окремі папки й ретельно продумати їхню структуру.
Для створення нової папки в процесі збереження креслення (діалогове вікно Save Drawing As) необхідно натиснути праву кнопку миші, потім вибрати в контекстному меню пункти Створити і Папка.
Створення нового креслення
При запуску система AutoCAD пропонує в діалоговому вікні Start Up кілька режимів початку роботи. Вибір режиму початку роботи визначає набір початкових робочих параметрів для нового креслення. Після вибору режиму початку роботи його назва відображається в діалоговому вікні Start Up.
Кнопка Open a Drawing дозволяє продовжити роботу із уже існуючим кресленням. Щоб завантажити файл креслення, потрібно вибрати його ім'я в списку Select a file і клацнути на кнопці ОК. Якщо список не містить потрібного файлу, натисніть кнопку Browse для його пошуку способом, стандартним для всіх додатків Windows.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: AutoCAD: основні поняття й принципи роботи системи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок