Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Струменеві принтери фірми Canon

Струменеві принтери фірми Canon

Назва:
Струменеві принтери фірми Canon
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
176,50 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Не дуже давно я вирішив поміняти свій старий матричний принтер Epson LX-100, що вірою і правдою прослужив мені більш п'яти років, на яке-небудь більш сучасний друкувальний пристрій. Оскільки я вже досить тривалий час не стежив за ринком принтерів, для мене, чесно говорячи, стало сюрпризом розмаїтість подібної продукції, що присутні у даний момент на російському ринку обчислювальної техніки. Думаю, багато хто з вас зіштовхувалися з подібною проблемою (не тільки щодо принтерів, але і будь-якої іншої техніки). І не секрет, що усім хочеться купити річ по-краще і подешевше, особливо коли грошей не так вуж і багато. І от я сиджу в роздумах: що б таке собі купити. Для кращого розуміння ситуації, я коротенько опишу ті вимоги, що пред'являлися до принтера, що здобувається мною. Отже, якість кольорової друку мене в момент вибору мало цікавило (природно, повна відсутність можливості такої мене не влаштовувало). Основні вимоги були до швидкості чорно-білої печатки текстів і собівартості одного листа формату А4.

Так склалося, що за кілька місяців до описуваних подій один мій знайомий придбав принтер Canon BJC-3000. Саме дана обставина наштовхнула мене на думку, що, у першу чергу, варто розглянути можливість покупки принтера виробництва саме цієї фірми. Результатом моїх досліджень у даному напрямку стала не тільки власне покупка принтера, але і безліч цікавої інформації про лінійку принтерів, пропонованих фірмою Canon. Саме про це я рахував можливим розповісти вам у дійсній статті. Звертаю увагу, що ціни, що я тут буду приводити, реальні для Санкт-Петербурга квітня 2001 р. Що відбувається в інших областях нашої безкрайньої Родіни і як ситуація буде мінятися надалі, я заявляти не беруся. Отже, приступимо.

У першій частині огляду я вважаю за необхідне поговорити про технології, застосовуваних фірмою Canon при створенні струминних принтерів. Усі технології в рамках однієї статті розглянути навряд чи вдасться (утім, як і всі струминні принтери), тому я зупинюся лише на ті з них, що приємно вразили особисто мене (справа в тім, що в описаній вище ситуації я дуже мало цікавився тими тенденціями, що мають місце в галузі створення друкувальних пристроїв).

Технології струменевого друку.

Отже, почнемо з пузирьково-стрменевої технології печатки Canon Bubble-Jet. Принцип пузирьково-струменевого друку був винайдений ще наприкінці 70-х років. Коротенько він полягає в наступному: у кожній дюзі (каналі, у якому формуються крапельки чорнила) розташовується мініатюрний нагрівач. На нього подаються електричні імпульси, що змушують чорнило скипати з утворенням повітряних пухирців, що у свою чергу з кожним імпульсом виштовхують рівні обсяги чорнила з дюзи. Для того щоб у дюзу потрапила нова порція чорнила, нагрів тимчасово припиняється і пухирець зникає. Чорнило втягуються в дюзу, підготовляючи її до подальшої роботи.

За інформацією фірми Canon, перший пузирьково-струменевий принтер надійшов у продаж у 1985 р. (монохромний принтер Canon BJ-80), а перший повноколірний BJ (від Bubble-Jet) принтер - BJC-440 (формату A2, з дозволом 400 крапок на дюйм) - з'явився в 1988 році.

Розвитком BJ-технології стала технологія краплинної модуляції (Drop Modulation).

Якщо в дюзи друкуючої голівки помістити не один, а два нагріваючих елементи, то з'являється можливість утворення не тільки стандартних крапель, але і їхніх зменшених еквівалентів (розміром 1/3 від звичайного). Це може бути досягнуте шляхом одночасного використання обох елементів, що нагрівають. При тій же швидкості друку цим досягається краще пророблення півтонів, зменшення зернистості і т.д. Зрозуміло, що, змінюючи розміри крапель, принтер може створювати більш плавні колірні переходи. Дана технологія реалізована в стандартних кольорових картриджах (BC-21e), а також у фотокартриджах (BC-22e).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Струменеві принтери фірми Canon

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок