Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування

Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування

Назва:
Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,50 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему:
Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування


У Photoshop визначаються два базових кольори, що відбиваються в нижній частині палітри інструментів. Обраним основним кольором (за замовчуванням чорний) здійснюються заливання виділених областей, їм малюють інструменти малювання. Фоновим кольором (за замовчуванням білий) автоматично заповнюються області після видалення ділянок чи зображення при додаванні полів навколо малюнка.
1. Виберіть інструмент Brush. Клацніть на вільному місці зображення і буксируйте курсор. За курсором тягнеться товста чорна лінія з розмитими краями, схожа на мазок кистю. Тим же кольором будуть малювати й інші інструменти. Відпустите кнопку миші - лінія переривається.
2. Поміняйте основний колір. Для цього клацніть на його зразку в палітрі інструментів, а потім виберіть який-небудь колір у діалоговому вікні Color Picker. Закрийте діалогове вікно. Зразок кольору відповідно помінявся.
3. Проведіть один-два штрихів новим кольором (можете використовувати різні інструменти малювання).
4. Попрацюйте з фоновим кольором. Виберіть інструмент Eraser. Підведіть курсор до створеному вами штриху. Клацніть і буксируйте курсор, імітуючи руху ластику. Там, де проходить курсор, зображення зникає, заміняючи фоновим (білим) кольором.
5. Заміните білий колір тла на який-небудь яскравий. Для цього в палітрі інструментів клацніть на піктограмі фонового кольору (background color) і виберіть яскраво-червоний колір у діалоговому вікні Color Picker. Закрийте діалогове вікно.
6. Проведіть по малюнку інструментом Eraser і переконаєтеся, що пікселі зображення заміняються на пікселі знову обраного кольору.
7. Тим же кольором офарбиться виділена область після видалення її вмісту. Перевірте це, виділивши прямокутну область і вибравши команду Clear.
8. Поверніться до збереженого документа за допомогою команди Revert меню File
У процесі роботи вам доведеться дуже часто змінювати основний і фоновий кольори.
Палітра Swatches
Поки ви епізодично використовували колір, було неважко всякий раз перевизначати основний колір на палітрі інструментів, викликаючи діалогове вікно Color Picker. Однак коли ви починаєте "малювати" і в кожний наступний момент вам потрібний новий колір, вам допоможуть спеціальні палітри кольорів, у яких можна колір вибрати, змішати і т.д.
1. Відкрийте меню Window, виберіть команду Show Swatches. На екрані - палітра зі зразками кольору, прийнятими в програмі Adobe Photoshop no умовчанню. При переміщенні курсору над зразками кольору, він приймає форму піпетки. Щиглик на зразку робить вибір основного кольору, а щиглик з натиснутою клавішею <Alt> - вибір фонового кольору.
2. Виберіть яскраво-блакитний зразок кольору і клацніть кнопкою миші. Тепер той же колір з'явився на палітрі інструментів у якості основного Любою з інструментів малювання буде малювати блакитним, поки ви не переміните основний колір.
Згладжування і розтушовування
Без згладжування виділена область має чітку границю (піксель або виділений, або немає). При наступних операціях (заливанні, вирізанні) виділені пікселі піддаються впливам, інші залишаються без зміни. Згладжування робить границі виділених областей ледве розмитими. По обох сторони згладженої області виділена лише частина граничних пикселов. У результаті границя області стає гладкої, без некрасивих "сходинок". Порівняння заливання згладженої і звичайної виділеної області. Режим згладжування може бути застосований при виділенні інструментами групи Lasso, Magic Wand, Elliptical Marquee. Для включення цього режиму потрібно установити прапорець Anti-aliased у палітрі Options. Необхідно пам'ятати, що режим згладжування можна застосувати лише до знову створюваних областей.
Крім інструментів виділення областей, режим згладжування може бути встановлений для тексту і для інструмента Line. Згладжені і звичайні текст і лінія.
У режимі згладжування область має злегка розмиту границю Photoshop дозволяє регулювати величину розмивання, чи растушевки границь, у результаті якої границя виділеної області стає схожа на хмару, що плавно переходить у навколишнє його небо.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок