Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Утворення та імпорт рисунків

Утворення та імпорт рисунків

Назва:
Утворення та імпорт рисунків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,86 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Утворення рисунків

Робота з графічними об’єктами

У документ крім тексту можна добавити також графічні об’єкти. За допомогою кнопок, що розташовані на панелі графічних елементів, легко зображувати лінії, стрілки, еліпси, прямокутники, кола, дуги, сектори та різні криві. Після створення графічного об’єкту його можна залити кольором або узором, змінити колір та тип ліній, збільшити або зменшити, перемістити, повернути або дзеркально відобразити об’єкти. Нижче наводиться приклад графічного об’єкту, що підготовлений у редакторі.

Рисування лінії, прямокутника, еліпса, дуги та інших фігур

Щоб вивести на екран панель графічних елементів, виконайте команду «Панели инструментов...» у меню «Вид», а потім встановіть прапорець «Рисование». Швидше це можна зробити, натиснувши кнопку — «Рисование» на стандартній панелі інструментів.

Виберіть інструмент, який слід використати. Наприклад, натисніть кнопку — «Дуга» для рисування дуги. Встановіть курсор у точку, з якої слід почати рисування, а потім переміщуйте покажчик до отримання потрібного об’єкта.

Якщо при проведенні ліній утримувати натиснутою клавішу SHIFT, одержана пряма буде проведена по горизонталі, по вертикалі або точно під кутом у 30, 45 або 60 градусів.

Порада. Для зображення квадрата або круга натисніть кнопку — «Прямоугольник» або — «Эллипс», а потім переміщуйте покажчик, утримуючи клавішу SHIFT.

Примітка. Для багаторазового рисування фігури одного типу двічі натисніть кнопку із зображенням потрібного інструменту. Після закінчення роботи встановіть покажчик у будь-якому місці документа і натисніть кнопку миші для відміни вибору інструменту.

Зміна кута дуги

У режимі розмітки сторінки виділіть сектор. Переміщуйте маркер розміру до одержання потрібного кута.

Примітка. Для зміни кута на 45 градусів переміщуйте маркер розміру, утримуючи натиснутою клавішу SHIFT. Для зміни кута з центру сектору переміщуйте маркер розміру, утримуючи натиснутою клавішу CTRL.

Утворення рисованої кривої

Щоб вивести на екран панель графічних елементів, натисніть кнопку . Натисніть кнопку — «Рисованная кривая». Встановіть курсор у точку, з якої слід почати рисування, і проробіть одну з наступних дій:

• Переміщуйте покажчик для утворення кривої лінії.

• Натискайте кнопку миші для утворення прямої лінії.

Для закінчення утворення кривої двічі натисніть кнопку миші.

Зміна рисованої кривої

Щоб вивести на екран панель графічних елементів, натисніть кнопку . Натисніть кнопку, яка відповідає потрібній формі. Натисніть кнопку — «Изменить форму». Для зміни форми кривої встановіть покажчик на одній із вершин та перемістіть її на нове місце. Для добавлення вершини натисніть клавішу CTRL та, встановивши покажчик на потрібній лінії, натисніть кнопку миші. Для видалення вершини натисніть клавішу CTRL та, встановивши покажчик на потрібній вершині, натисніть кнопку миші. Для закінчення роботи встановіть покажчик зовні кривої та натисніть кнопку миші.

Добавлення та видалення стрілок

У режимі розмітки сторінки виділіть пряму або криву, на кінці якої треба утворити або видалити стрілку. Щоб вивести на екран панель графічних елементів, натисніть кнопку . Натисніть кнопку — «Тип линии». Для добавлення стрілки виберіть потрібний вигляд стрілки. Для видалення стрілки виберіть тип лінії без стрілки.

Примітка. Для появлення на екрані більшої кількості типів ліній зі стрілками виберіть параметр «Другой...».

Вибір типу лінії

У режимі розмітки сторінки виберіть лінію, тип якої слід змінити. Щоб вивести на екран панель графічних елементів, натисніть кнопку . Натисніть кнопку — «Тип линии» та виберіть потрібний тип лінії.

Примітка. Для вибору з інших параметрів виберіть «Другой...».

Добавлення, зміна або видалення заливки або узору

Кожний графічний об’єкт може бути залитий кольором або відтінком сірого або кольоровим чи однокольоровим узором. Після добавлення заливки її легко видалити або змінити.

Добавлення, зміна або видалення заливки. Щоб вивести на екран панель графічних елементів, натисніть кнопку . У режимі розмітки сторінки виділіть потрібний об’єкт. Натисніть кнопку — «Цвет заливки». Виберіть потрібний колір або параметр «Нет» для видалення заливки.

Добавлення, зміна або видалення узорної заливки. У режимі розмітки сторінки виділіть потрібний об’єкт. У меню «Формат» виконайте команду «Графический объект...», а потім виберіть вкладку «Заливка». Зі списку «Узоры» виберіть потрібний узор. Зі списку «Цвет узора» виберіть потрібний колір.

Примітка. Колір, вибраний зі списку «Цвет», є кольором фону узорної заливки, а колір, вибраний зі списку «Цвет узора», є кольором узору.

Добавлення або видалення тіні

У режимі розмітки сторінки виділіть об’єкт, до якого слід добавити тінь. У меню «Формат» виконайте команду «Графический объект...», а потім виберіть вкладку «Линия». Для добавлення тіні встановіть прапорець «Тень». Для видалення тіні зніміть прапорець «Тень».

Імпорт рисунків

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Утворення та імпорт рисунків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок