Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Провідник

Провідник

Назва:
Провідник
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,58 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Провідник


Призначення програми “Проводник”.
Структура вікна програми
Програма Провідник (файл ехрlоrer.ехе) призначена для навігації по файловій системі і виконання дій з її об'єктами.
Програму запускають одним з багатьох способів з головного меню, за допомогою її ярлика, командою ехрlоrer у командному рядку чи командою Провідник з контекстного меню папки тощо. Отримують вікно програми (рис. ).
Рис. .    Вікно програми “Провідник”
Вікно програми складається з двох основних частин дерева папок ліворуч і робочого поля зі змістом активної папки. Додатково можна ввімкнути панель інструментів і рядок статусу.
Дерево папок дає змогу переглядати вміст папок, відкривати будь-яку папку і виконувати дії з її вмістом: запускати програми, переміщати, копіювати файли, папки тощо.
Перед назвою папки у дереві може стояти позначка + чи . Позначка + означає, що папка закрита (і в ній є інші папки), позначка — папка відкрита, а відсутність позначки свідчить про те, що папка порожня або містить лише файли. Щоб відкрити закрити папку, достатньо клацнути на позначці мишею.
Переміщати, копіювати, видаляти можна один об'єкт або групу об'єктів Групу утворюють способом виділення об'єктів, клацаючи мишею на назві в режимі натиснутої клавіші Сtrl.
Виділити (об'єднати в групу) усі об'єкти можна за допомогою комбінації Сtrl А.
Щоб виділити об'єкти від першого до заданого, достатньо клацнути мишею над останнім у режимі натиснутої клавіші Shift.
Над об'єктами дії типу переміщення можна виконати двома основними способами 1)  за допомогою меню програми, панелі інструментів чи комбінацій клавіш і використання буфера обміну, 2)  методом перетягування об’єктів.
Розглянемо три важливі комбінації клавіш, які можна використовувати в різних програмах:
Сtrl Х — вирізати (забрати) вибрані об'єкти в буфер обміну;
Сtrl С — копіювати вибрані об'єкти в буфер обміну;
Сtrl— вставляти вміст буфера у потрібне місце.
Щоб виконати дії над об'єктами способом перетягування треба заздалегідь за допомогою об'єкта "Мій комп'ютер" відкрити вікно ще однієї папки, що слугуватиме приймачем чи віддавачем.
Програма Проводник аналогічна програмі Диспечер Файлов Windows 3.xx. Вона призначена для роботи з дисками, папками та іншими об’єктами. Подібно як і Norton Commander програма Проводник дозволяє проглядати вмістиме дисків, каталогів на дисках, копіювати, перейменовувати, переміщувати і знищувати файли і каталоги, проводити пошук, друк файлів, та ін
Для запуску програми необхідно відкрити головне меню і вибрати Программы - Проводник. Ця програма є обовязковою у меню Программы. На робочому столі зявиться головне вікно цієї програми.
На лівій панелі вікна показано тільки дерево каталогів (папок) і може відображатися вміст папок робочого столу, дисків і папок, розміщених на них. Найменший елемент відображення - папка. Інші типи елементів - документи, прграми, ярлики вибраної папки на лівій панелі - відображаються тільки на правій панелі. Таким чином, права панель завжди відображає вміст відкритої папки. Перед виконням операції на правій панелі має бути видимим початковий обєкт, а на лівій - місце призначення (папка, диск або робочий стіл).
Копіювання обєкта виконують таким чином:
на правій панелі вибрати обєкт, який треба копіювати (клацнути по значку вказівки миші);
натиснути клавішу Ctrl і, не відпускаючи її, сумістити вказівку миші з піктограмою вибраного об’єкта та натиснути ліву кнопку миші;
не відпускаючи ліву кнопку миші, а також клавішу Ctrl, перетягнути копію піктограми (з іменем) вибраного об’єкта на ліву панель і сумістити її з піктограмою папки, де знаходиться місце призначення,та відпустити ліву кнопку миші;
відкрити папку і перевірити, чи знаходиться об’єкт на новому місці
Якщо проходить операція переміщення, то замість клавіші Ctrl необхідно натиснути і утримувати клавішу Alt.
Допускається виконання операцій з групами об’єктів.Для цього їх необхідно вибрати (відмітити).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Провідник

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок