Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Сучасні технології представлення електронної інформації. Форми збереження електронної інформації.

Сучасні технології представлення електронної інформації. Форми збереження електронної інформації.

Назва:
Сучасні технології представлення електронної інформації. Форми збереження електронної інформації.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,15 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Сучасні технології представлення електронної інформації. Форми збереження електронної інформації.


Важливість електронного представлення інформації.
Комп’ютерні технології дозволяють звільнити людину від рутинних процесів обробки інформації в управлінні, економіці та науці, на їх основі формується нова інформаційно-технологічна база прийняття рішення. Менеджерам для успішної діяльності необхідна основа для прийняття рішень в області науково-обгрунтованої економічної політики. Нові інформаційні технології дозволяють перевести цей процес у сферу творчості, моделювання економічних та управлінських ситуацій. Зростаючі обчислювальні можливості сучасних комп’ютерів забезпечують новий якісний стрибок в моделюванні динамічних процесів. Перевага динамічних моделей полягає в тому, що вони дозволяють за допомогою комп’ютерної графіки наочно представляти різноманітні сценаріями із змінними параметрами. Такі сценарії дозволяють прийняти чи відхилити вибрану модель. Не тільки обсяги соціально-економічної інформації зростають з лавиноподібною швидкістю, але й самі методи обробки цієї інформації докорінно перетворюються. З’явилася “експериментальна математика“, яка на основі використання комп’ютерної технології стає новою віхою наукового знання, дозволяє на екрані монітора робити відкриття, по-новому подивитись на економічні процеси та явища, здійснювати прогноз, а також передбачити заходи керуючого характеру. Електронна інформація стає невід’ємною частиною економічних моделей і надає широкі можливості для комп’ютерного моделювання. Особливо велика її роль в макроекономіці і там, де мова про побудову прогнозних показників на тривалі проміжки часу, тому що від їх якості залежить правильність рішень, що приймаються.
Суть методів організації електронної інформації.
Одиницею збереження інформації у комп’ютері є один біт, який представляється реальним фізичним елементом і може приймати два значення 0 або 1. Вісім бітів об’єднуються у байт, який відповідно може приймати одне з 256 значень (комбінацій стану бітів). Кожному значенню ставиться у відповідність службовий символ, цифра, малі та великі букви латинського та певного національного алфавітів та набір таких символів, як крапка, кома, додавання; віднімання та інші. Відповідність певного значення байта заданому символу подається у таблицях ASCII. Відмітимо, що кожному національному алфавіту відповідає певна таблиця. Логічно завершена інформаційна одиниця у комп’ютері – файл, який містить набір байтів. Всі файли можна грубо розділити та такі, що займаються обслуговуванням обчислювальних процесів та забезпечують діалог з користувачем, та ті що містять безпосередньо інформацію в собі. Проте дуже часто виконавчі файли містять і собі і інформацію вкладену певним чином, так, як це ніби був би звичайний пасивний файл.
Відзначимо, що файл може містити текстову, графічну та звукову інформацію, для обробки і представлення якої розроблені різні програмні засоби.
Таблиця
Вид інформації | Тип програмних засобів
Числові дані. | Системи програмування і алгоритмічні мови, системи керування базами даних та електронні таблиці.
Текстова інформація. | Текстові процесори і гіпертекстові системи.
Ділова графіка. | Електронні таблиці, графічні редактори.
Представлення знань. | Експертні системи.
Динамічна графіка, анімація, відеозображення, звук. | Інструментарії створення мультимедійних прикладних пакетів, що включають засоби анімації і управління відеозображенням та звуком)
Інформаційні технології відрізняються по типу інформації, яку вони можуть обробляти , але разом з цим вони можуть об’єднуватися, створюючи інтегровані системи, що охоплюють різні технології. Процеси, що проходять на ринку індустрії програмних продуктів підтверджують думку про тенденції злиття технологій обробки електронної інформації.
Чільне місце в електронній інформації займає графічна, яка на даний час забезпечує понад 90 відсотків візуального контакту з користувачем.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Сучасні технології представлення електронної інформації. Форми збереження електронної інформації.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок