Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Вставка в креслення фотографій (растрових зображень), та таблиць Excel

Вставка в креслення фотографій (растрових зображень), та таблиць Excel

Назва:
Вставка в креслення фотографій (растрових зображень), та таблиць Excel
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,21 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Вставка в креслення фотографій (растрових зображень), та таблиць Excel


Вставка зображень
Система AutoCAD дозволяє розміщати на кресленнях растрові зображення: фотографії та інші картинки. Завдяки цьому існує можливість створення красиво оформлених креслень, на яких, наприклад, крім креслення якого-небудь об'єкта міститься і його фотографія.
У AutoCAD підтримуються наступні формати растрових зображень:
» BMP;
» GIF;
» JPEG;*
PNG;
« PCX;
» TARGA;
» TIFF ( з використанням LZW-стиску);
» PICT, FLIC, CALS-1.
Щоб уставити зображення на креслення, випливає з рядка меню вибрати Insert (Вставка) -> Raster Image (Растрове зображення) чи ввести в командний рядок _imageattach.
У результаті з'явиться діалогове вікно Select Image File (Вибір файлу зображення), у якому ви зможете указати файл зображення, .яке ви хочете вставити в креслення (мал. 18.1). При цьому в області Preview (Предос-мотр) ви зможете побачити в зменшеному виді обране зображення.
Рис. 18.1. Вибір зображення для вставки. Діалогове вікно Select Image File (Вибір файлу зображення)
Рис. 18.2. Діалогове вікно Image (Зображення)
Після того, як ви у вікні Select Image File (Вибір файлу зображення) виберете потрібне зображення, з'явиться ще одне вікно — вікно Image (Зображення) (мал. 18.2). У цьому вікні задаються параметри вставки зображення і воно цілком повторює собою вікно Insert (Вставка) (мал. 17.6), використовуване для вставки блоків і розглянуте нами вище.
У вікні Image (Зображення) ви можете задати масштаб зображення, кут повороту і т.д. За замовчуванням у ньому встановлені прапорці Specify on-screen (Указати на екрані). Це значить, що всі параметри зображення (крапку вставки, масштаб) ви задасте мишею безпосередньо на кресленні. Звичайно так воно і робиться. Ви просто натискаєте у вікні Image (Зображення) на «ОК» і далі щигликом миші спочатку задаєте місце вставки зображення, а потім його масштаб (мал. 18.3). Масштабний коефіцієнт ви при цьому можете ввести й у командний рядок. Після цього зображення буде уставлено.
Рис. 18.3. Завдання розміру растрового зображення на кресленні
Надалі ви можете робити практично всі основні операції з зображенням як з об'єктом креслення: збільшити його, повернути, перемістити, зробити дзеркальне відображення і т.д. Зручно для цього використовувати ручки.
Примітка.
Трохи пізніше буде розглянутий ще один спосіб вставки зображень на креслення — за допомогою AutoCAD Design Center (Центр керування AutoCAD).
Цей інструмент передбачений для широкого кола задач, тому йому присвячена окрема глава.
Використання Менеджера зображень
У загальному випадку для керування всіма зображеннями на кресленні використовується Менеджер зображень. Викликати його можна з панелі інструментів Draw (Малювання), у груповій кнопці вибравши значок Щ (див. мал. 18.4). Крім того, Менеджер зображень можна викликати з рядка меню Insert (Вставка) —» Image Meneger (Менеджер зображень).
У результаті кожного з перерахованих дій на екрані з'явиться діалогове вікно Image Meneger (Менеджер зображень), показане на
мал. 18.5. Центральну частину цього вікна займає перелік наявних на кресленні растрових зображень із указівкою їхніх властивостей. Якщо ви хочете видалити яке-небудь зображення, його варто виділити в списку і натиснути на кнопку Detach (Отсоединить).
З вікна Image Meneger (Менеджер зображень)
можна вставити і нове растрове зображення на креслення. Для цього варто натиснути на кнопку Attach (Приєднати). Після цього на екрані з'явиться вже знайоме нам вікно Select Image File (Вибір файлу зображення) і вставка зображення буде вироблятися звичайним образом, описаним нами вище.
Редагування растрових зображень на кресленні
У AutoCAD передбачено кілька операцій редагування растрових зображень, вставлених у креслення. При це ви можете:
Рис. 18.4. Виклик
Менеджера
зображень
» зробити настроювання основних характеристик зображення: яскравості, контрастності, ступеня злиття з тлом;
» відрегулювати якість зображення (чорнове чи високе);
» задати прозорість зображення;
» накреслити автоматично рамку навколо растрового зображення;
» підрізати зображення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Вставка в креслення фотографій (растрових зображень), та таблиць Excel

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок