Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> реферат: Глосарій термінів з інформаційних технологій,що використовуються в Internet

Загрузка...

Глосарій термінів з інформаційних технологій,що використовуються в Internet / сторінка 2

Назва:
Глосарій термінів з інформаційних технологій,що використовуються в Internet
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,23 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Загальний механізм функціонування CGI полягає в забезпеченні обробки форм, які Web-браузер відсилає на сервер відповідному CGI сценарію. Шлюзовий інтерфейс забезпечує динамічну, гнучку, платформо-незалежну взаємодію між користувачами і Web-сервером.
Classification
Класифікація
Процес визначення належності інформаційного ресурсу до визначених категорій.
Click-Through
Натискання на банер, клік
Якщо користувача зацікавить банер, то він натискає на нього мишкою – здійснює “клік”. Після такого натискання його браузер починає завантажувати сторінку, яку рекламує цей банер (здійснюється перехід за гіперпосиланням).
Client
Клієнт
1. Користувач.
2. У технологіях клієнт-сервер може відповідати програмі, що формує запити до серверу для одержання (передачі) даних або виконання операції на сервері.
Client-Server Model
Модель клієнт-сервер
Схема роботи і взаємодії програм у мережі. Система, що працює за такою схемою, складається з двох взаємодіючих частин: клієнта (клієнтського програмного забезпечення), що розміщується на комп'ютерах користувачів і серверу (серверного програмного забезпечення), яке встановлюється на відповідних серверах. По командах клієнта сервер виконує визначені дії, надаючи послуги клієнту. В даний час практично всі основні сервіси в Internet використовують таку схему роботи.
Comparison Operators
Оператори порівняння
Математичні оператори, які використовуються для порівняння аргументів у пошукових виразах. Застосовуються при формуванні запитів, що містять дані, подані у вигляді чисел, дат або можливих меж їхньої зміни (інтервалів).
Concept search
Концептуальний пошук
Пошук документів, що мають безпосереднє відношення до зазначеного пошукового терміну, а не тільки включають його.
Content
Контент
Змістовна частина інформаційних ресурсів.
Cookies
Кукі
Механізм, який може використовувати Web-сервер для отримання та збереження інформації про клієнта. Використовуючи кукі, Web-сервер "позначає" комп'ютер-клієнт, записуючи на нього відповідні дані. Під час наступних візитів з цього ж коп’ютера до Web-сервера факт попереднього відвідування може бути враховано. Наприклад, при звертанні до Web-сервера реклама на його Web-сторінках може змінюватися в залежності від чергового номера відвідування та інтересів конкретного користувача.
CPM
Вартість тисячі показів банерів
На цей час у Web-сайтів, які продають покази банерів, CPM становить від 1 до 15 доларів за тисячу показів (в залежності від розмірів та місцезнаходження банерів, а також контенту Web-сайтів).
Cracker
Кракер (зломщик)
Користувач обчислювальної системи, який займається незаконним одержанням доступу до захищених ресурсів системи.
CTR (click/through ratio)
Відгук банера
Відношення числа кліків на банер до числа його показів. Так, якщо банер було показано 1000 разів, а натиснули на нього (здійснили перехід на сайт, що рекламується, за гіперпосиланням) 50 разів, то CTR цього банера складе 5%.
Database Server
Сервер Баз Даних
Система програмного забезпечення, що має засоби обробки даних на мові баз даних. Забезпечує виконання різноманітних операцій, таких як створення, модифікація, витяг і інших, стосовно даних, які містяться в базах даних.
Dedicated line, leased line
Виділена лінія
Лінія зв'язку, що встановлює безпосереднє з'єднання між двома точками у системі зв'язку. Використовується для безпосереднього підключення корпоративного користувача (локальної мережі) до вузлу Internet.
Dial-up
Комутоване з'єднання
Встановлення з'єднання через телефонний канал загального користування з віддаленим сервером. В даний час у більшості випадків розглядається як доступ до Internet через комутовані канали зв'язку.
DNS (Domain Name System)
Доменна система імен
Розподілена база даних, що забезпечує перетворення доменних імен комп'ютерів у числові Internet-адреси і навпаки з метою визначення місця розташування комп'ютерів у мережі. Докладний опис приведений у документах RFC 830, 882, 883, 974.
Document
Документ
Основний об’єкт, з яким працює користувач інформаційної системи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Глосарій термінів з інформаційних технологій,що використовуються в Internet

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок