Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інтернет броузер Internet Explorer

Загрузка...

Інтернет броузер Internet Explorer

Назва:
Інтернет броузер Internet Explorer
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,61 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Інтернет броузер Internet Explorer


Броузер – програма, яка дає можливість користуватися мережею Інтернет, забезпечує перегляд файлів у форматі *.htm та *.html. Іноді броузери мають ще свої додаткові цікаві досить функції. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є два броузери – Internet Explorer (IE 6.0) та Netscape Communicator. Останній кілька років тому остаточно здав свої позиції. Така ситуація нагадує замкнене коло: стає все більше і більше користувачів Експлорера, а тому під нього оптимізується все більше і більше сайтів і навпаки. Конкурентами (фактично дуже сіренькими) можна вважати броузери Opera та Mozilla. Вони мають приємніший інтерфейс і працюють дещо швидше (але все одно різниця іде на секунди). Крім того, Opera має деякі корисні функції, відсутні в Explorer’i ( напр., збереження сторінок однією кнопкою). Втім, ситуація легко виправляється за допомогою спеціальних плагінів та додаткових модулів для Explorer’a, які можуть додавати нові опції, змінювати інтерфес програми тощо.
Звісно, найважливішою функцією броузера є відображення загальноприйнятого в Інтернеті формату *.htm. Файл з таким розширенням представляє собою звичайний текст, котрий, у свою чергу, складається з окремих блоків – тегів. За допомогою тегів здійснюється форматування тексту, побудова таблиць, вставка посилань, скріптів, сценаріїв тощо. Завдання броузера – розшифрувати теги і коректно відобразити на екрані інформацію, закладену у файл. Першою більш-менш відрегульованою мовою Інтернету була HTML 4.0. Та навіть зараз існують теги, які розуміє лише Netscape, або лише Explorer. Тому деякі сайти можуть вантажитись швидше за інші. В такому випадку кажуть: “Сайт оптимізований під Explorer” (таких більшість).
Корисною є функція збереження веб-сторінок на жорсткому диску з метою їх подальшого перегляду. Починаючи з версії IE 5.0. сторінки можна зберігати разом із графікою та іншими компонентами автоматично. Також при бажанні можна створити один веб-архів (файл з розширенням *.mht). Броузери часто тісно інтегруються з іншими програмами. Так, Експлорер перебуває у тісному зв’язку з Outlook Express (або іншим поштовим клієнтом, встановленим у системі). Аби переконатися у цьому, достатньо заглянути у пункти феню Файл--> Создать, Файл --> Отправить.
Завантажену сторінку можна одразу роздрукувати. Для цього існують пункти меню Файл --> Параметры страницы, Файл --> Печать, Файл --> Предварительный просмотр. Комбінація клавіш Ctrl + F дозволяє здійснити пошук на сторінці. А при бажанні Explorer можна перетворити навіть на простенький html-редактор, який би працював в режимі WYSIWYG (але то вже зовсім інша історія). Досить зручно організована Панель інструментів. Її базовими компонентами для всіх броузерів є кнопки Повернення на сторінку назад (вперед), Зупинення процесу завантаження файлу (сторінки), Оновлення вже завантаженої сторінки. Експлорер має також наступні функції: Перехід на сторінку, яка зазначена як домашня, Перегляд журналу відвіданих сторінок (History), Пошук Інтернет-радіостанцій тощо. Багато броузерів дозволяють свторювати зручну менюшку Favorites (Избранное), куди заносяться прямі посилання на улюблені сторінки. Броузер навіть може самостійно відслідковувати зміни на зазначених сторінках.
Найважливішою частиною кожного броузера є меню “Настройка”, в Експлорері – Сервис --> Свойства обозревателя. Тут присутні шість різних вкладок, декілька слів про кожну:
Общие – задаємо адресу стартової сторінки (сторінки, котра буде вантажитись одразу після запуску броузера), настройка папки Temporary Internet Files, куди копіюються різноманітні файли для їх подальшого прискореного перегляду, а також спеціальна папка C:\Windows\History, де зберігаються адреси вже відвіданих сторінок за останні кілька тижнів (або місців). Тут же можна настроїти параметри відображення шрифтів, кольорів, загального оформлення сторінки.
Безопасность – для ефективної настройки цієї вкладки потрібні хоча б мінімальні знання з теорії безпечної роботи у мережі та різноманітних режимів з’єднання, виконання сценаріїв тощо.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Інтернет броузер Internet Explorer

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок