Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Кіноматограф, як вид мистецтва

Кіноматограф, як вид мистецтва

Назва:
Кіноматограф, як вид мистецтва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,28 KB
Завантажень:
167
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Кіноматограф, як вид мистецтва


План
І. Вступ 3
ІІ. Історія кіно 3-5
ІІІ. Довговічність кіно 5
ІV. Розвиток технологій 5-6
V. Теорія кіно 6
а) Кінокритика 6-7
б) Кіноіндустрія 7-8
VI. Виробництво кіно 8
а) Стадії виробництва 8
б) Кінокоманда 8
в) Кінопоказ 9
VII. Анімація 9-10
VIII. Незалежне кіно 10-11
-2-
Вступ
Кінематограмфія (від кйнемб, кйнембфпт — рух та гсбцп — писати, зображати) — це галузь та , що об'єднує всі види професійної діяльності, пов'язаної з , розповсюдженням, та демонструванням , а також навчально-наукову роботу (див. ).
Значною частиною кінематографії є — галузь промисловості, що виготовляє кінофільми, спецефекти до них та анімацію. У багатьох країнах кіноіндустрія є важливою галуззю економіки. Виробництво кінофільмів зосереджено у . Готові фільми демонструються у , по , поширюються на носіях інформації для перегляду на домашній , зокрема на та .
Словом кінематографія іноді позначають також:
- вид , що винайдений у і став найпопулярнішим у .
- комплекс пристроїв та методів, що необхідні для знімання рухомих об'єктів на , і для наступного відображення отриманих знімків, шляхом проектування їх на екран.
У свою чергу кінематографію можуть називати кіномистецтво, кінематограф, зрідка сінематограф чи сінематографія ( cinйmatographe).
Історія кіно
Кінець — Створення , біоскопів, вітаскопів і ін. примітивних видів кінопроекторів.
— Винахід . Демонстрація винаходу в США Т. Едісоном, в Англії Р. У. Поллом.
— Винахід (з'єднання плівки з проекційним ліхтарем) братами . Поява перших документальних фільмів братів Люм'єр («Прибуття потягу», «Поливальник» і т. д.).
— Застосування режисером Ж. Мельєсом технічних трюків в кіно (макети, подвійна експозиція, комбіновані, сповільнені і прискорені зйомки і т. д.). Зйомки фантастичних серій («Подорож на Місяць», «Подорож через неможливе ( Le Voyage a Travers L impossible)» ), зйомки кінофеєрій («Червоний Капелюшок», «Попелюшка»).
— Винахід професором Б. Л. Розінгом електронно-променевої трубки ().
— Створення першого мальованого (мультиплікаційного) фільму у Франції.
— Розінг вперше в світі здійснив в лабораторних умовах передачу зображення на відстань декількох метрів (прообраз ).
— Створення нових жанрів кінематографа (детектив, комічний фільм, вестерн, багатосерійний пригодницький фільм). Розквіт німого кіно в Росії (режисери Я. Протазанов, Е. Бауер, В. Гардин, актори В. Холодна, І. Мозжухин, В. Полонській).
-3-
— Масовий розвиток світового кіно завдяки творчості американських режисерів Д. Гріффіта і Т. Інса. Створення Ч. Чапліним фільмів, що увійшли до золотого фонду світового мистецтва («Малюк», «Золота лихоманка», «Цирк», «На плече»). Поява в Росії робіт талановитих режисерів З. Ейзенштейна, В. Пудовкина, , що відносяться до найвищих досягнень кіномистецтва XX ст. («Броненосець „Потемкин“», «Нащадок Чингізхана» та ін.).
— Створення першого звукового фільму на кіностудії «Ворнер Бразерс» (режисер А. Кросленд, фільм «Співак джазу»). В СРСР перші звукові фільми з'явилися в 1931—1932]] рр. («Путівка в життя» Н. Екка і «Стрічний» С. Юткевіча і Ф. Ермлера).
— Перші передачі в .
— Поява в СРСР у продажу перших телевізорів.
— Модернізація телецентру на Шаболовці. Здійснення регулярного телемовлення в СРСР.
— Винахід касетного -приставки до телевізора.
— Початок масового випуску японською фірмою і касет
і по теперішній час — Впровадження в сучасне кіно електронної техніки, використання багатоканальних систем запису і відтворення звуку, використання комп'ютерної графіки і синтезаторів, забезпечення ефекту безпосередньої присутності глядача у відтворюваній події (стереоефекти, ефект ).
Механізми для виробництва штучно створених двомірних зображень у русі демонструвались ще у . Це були такі прилади як та . Ці машини походили від простих оптичних приладів (як ), і могли показувати послідовність нерухомих картинок з достатньою швидкістю, щоб зображення на картинках здавались рухомими (таке явище зветься ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Кіноматограф, як вид мистецтва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок