Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Стиль - історія й сучасність

Стиль - історія й сучасність

Назва:
Стиль - історія й сучасність
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,66 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
Стиль - історія й сучасність


Стиль - це єдність художніх ознак, сприймана нами як цілісний, виразний образ. Під словом "стиль" мається на увазі як стиль цілої епохи, так й єдність виразних засобів і прийомів, сукупність ознак, що характеризують індивідуальну творчу манеру художника, архітектора, скульптора, письменника, композитора й т.п.
Стиль, як ніщо інше, яскраве й образно характеризує яку-небудь епоху або той або інший художній напрямок.
На початку цього розділу будуть розглянуті стилі різних епох (історичні стилі). Вони, безсумнівно, впливають і на сучасну моду. І донині жінки носять блузи на зразок римської "туніки", прикрашають волосся перлами в особливо врочистих випадках, а корсет з недавніх пор з'явився на світових подіумах, підкреслюючи талії сучасних манекенниць.
Говорячи про більші історичні стилі, ми будемо говорити, насамперед, про тих, які залишили найбільший слід у суспільній свідомості, вплинули на розвиток культури. У першу чергу, нам цікаві ті стилі, які найбільше яскраво формували поняття смаку й елегантності в зовнішньому вигляді людини. Розглядаючи стилі різних епох, ми будемо говорити переважно про жіночий вигляд, тому що стилі минулих епох вплинули саме на образ жінки.
Потім мова йтиме про стилі XX століття. Тут утримується опис традиційних й етнічних стилів, таких, як циганський, латиноамериканський, англійський й ін, елементи й відмітні риси яких часто використаються в нових колекціях.
Особлива увага буде звернено на авторські стилі знаменитих в усім світі художників-модельєрів, таких, як Пьер Карден, Кристиан Диор, Верб Сен- Лоран. Імена цих модельєрів відомі всім, вони асоціюються з такими словами, як краса, вишуканість,шик. Знамениті кутюрье впливають на розвиток моди, а представлені ними колекції нерідко випереджають час.
І нарешті, у розділі розглянуті сучасні масові стилі в інтерпретації Автора. Стиль кожної жінки нерозривно пов'язаний з її характером, способом життя, професією, і я постаралася максимально докладно описати кожний із семи виявлених мною стилів.
Гра фактур та ніжних кольорів, які у жінці підкреслюватимуть її силу, впевненість та головне – жіночність, - основні тенденції весни/літа 2010.   
Домінуючий колір – сірий. Білий, звісно ж, також займатиме лідируючі позиції. Загалом тенденції будуть скеровані на пастельні та ніжні кольори, яскраві «родзинки» - аксесуари (сумочки, взуття та ін.)  
Щодо тканин: перевага надаватиметься натуральним тканинам та матеріалам. З ними легко працювати та приємно носити. А от їх поєднання буде несподіваним: легкі тканини, такі, як шовк, поєднуватимуть з грубими переплетеннями, вишивкою. Можна сказати, що головний акцент у новому сезоні – гра фактур.  
Щодо фасонів, то тут без обмежень. Модникам та модницям пропонуватимуть усе і з різних століть. Отож, можна очікувати образи як з відтінком готичності, так і з бароковим.
Лінії, форми й силуети, взаємодіючи між собою, формують вигляд людини й, таким чином, істотно впливають на сприйняття його навколишніми.
Прямі лінії й геометричні кути належать до світу, створеному людиною. У природі таких ліній і форм не існує. Стіл, стілець, сайт, типовий будинок у вигляді "коробки" - подібні лінії говорять про равновесиии, чіткості, стабільності, пов'язані з логічним і раціональним чоловічим початком.
У природі переважають круглі, овальні, звивисті лінії. Сонце й місяць, гори й пагорби, стебла рослин і пелюстки квітів - скрізь ми спостерігаємо сполучення плавних, округлих, хвилястих ліній і форм. Подібні лінії родинні жіночому початку.
Хвилясті й спиралеподібні лінії символізують мінливість, непередбачуваність, тому вони найчастіше використаються жінками.
Якщо ви хочете, щоб навколишні сприймали вас як особу чарівну, кокетливу, емоційну, то використайте хвилясті, звивисті, спиралеобразные лінії. Носите такі речі, як спідниця-кльош, оборки, волани, плісе, жабо, банти, зачіска з локонами , коли хочете кого-небудь заінтригувати й обворожити. Згадаєте, що костюми для знаменитого паризького канкану, сценічного танцю зі збудливим темпом і ритмом, складаються суцільно із хвилястих, спиралеобразных ліній (багатошарові спідниці з безліччю оборок, волани, рюші, боа й ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Стиль - історія й сучасність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок