Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Моральне та естетичне виховання

Моральне та естетичне виховання

Назва:
Моральне та естетичне виховання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
0,86 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Моральне та естетичне виховання закладене в основі формування і регулювання взаємовідносин людей, збереження цілісності певної соціальної спільноти, а також формування духовної сфери кожної особистості зокрема.
Проблемами морального й естетичного виховання займається багато вчених та видатних педагогів.
Основною проблемою морального виховання можна вважати моральне виховання молоді, адже від неї залежить подальший розвиток людської цивілізації. Як казав В.О. Сухомлинський: “Саме в молодшому віці, коли душа дуже піддатлива до емоційних впливів, ми розкриваємо перед дітьми загальнолюдські норми моральності; вчимо їх азбуки, моралі...
Отже, моральне виховання повинно здійснюватись ще з раннього дитинства і в процесі поступово буде відбуватись певних моральних вмінь і навичок, що формують поведінку особистості. Це в свою чергу призводить до формування моральної куль тури особливості, яка являється елементом цілого суспільства.
Досить велика увага приділяється основній проблемі естетичного виховання – проблемі розуміння прекрасного, як одного із видів цінностей. Проблема прекрасного дуже складна і дискусія про суть краси, ще не закінчена, але і сучасний період вона потребує нових підходів до засобів вихованої роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Моральне та естетичне виховання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок