Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Укладання волосся

Укладання волосся

Назва:
Укладання волосся
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,76 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Волосся укладають з урахуванням певних елементів проділ у зачісках застосовують різноманітний проділи, які перетворюються в звичайну гладку зачіску, в оригінальну і сучасну досить використати існуючі проділи існуючі як зігзаг; прямий проділ; боковий; двійний; простий зігзаг і паралельний.

Хвиля – це частина зачіски для волосся, має плавний згин і обмежується двома лініями, які називаються криві хвилі. Бувають низькі, широкі, глибокі, плоскі Розрізняють хвилі відносно обличчя своєю виступаючого дугою – це лицьові хвилі відносно направлені на обличчя. Зворотні йдуть від обличчя також розрізняють косі. Прямі та поперечні хвилі чілки як і проділ являється важливим елементом, який вносить різноманітність у звичайні зачіски змінюючи її форму. Чілки розрізняють за густиною та довжиною.

Крон – найвища частина хвилі місце згину. Волосся змінює свій напрямок на зворотній і виділяє одну хвилю від іншої. Крони бувають високі, низькі, гострі, тупі, тонкі, товсті.

Локон – пасма волосся завивають у трубочку та вкладають у формі спіралі. Локони можуть бути закручені в гору або вниз. Розрізняють вертикальні, косі та опуклі.

Буклі – тупіроване, вичесане та викладене в тугі валики волосся.

Валик – начесане та викладене у вигляді валика по крайовій росту волосся.

Завиток – частина локона в один оберт пасма навколо форми або кінець пасма завитий.

Рельєф – розділяють пасма волосся.

Засоби для владання волосся

Для створення об’єму пишності, еластичності волосся, легкого розчісування пінка добре для тих в кого тонке рідке волосся. Лаки та спреї для волосся, для закріплення зачіски зберігає та захищає, надає блиск та пишність.

Лосьйони – мають властивість кондиціонера, надмірна м’якість, пишність, блиск, забезпечення укладання та фіксація зачіски. Лосьйони наносять на мокре волосся.

Гель – може служити не тільки для вкладання короткої стрижки і створення мокрого ефекту але й для моделювання різноманітних зачісок. Існує багато різновидностей гелей назначено для легкої або сильної фіксації мокрого волосся. Природний ефект сильної фіксації, наданням блиску, кольорів. Гель з бльосками не рекомендується для тонкого і слабкого волосся.

Моделюючі креми – наносять гребінцями перед укладанням зачісують, збільшують об’єм, та не обтяжує зачіску.

Віск – ремонтують на коротке волосся, допомагає сформувати пасма. Надає волоссю гнучкості та блиску. Розприділяють долонями або пальцями. Рекомендують для окрашеного і хімічно-завитого волосся.

Способи та техніка укладання волосся

1. Холодний спосіб укладання волосся хвиль пальцями та гребінцем.

2. Вкладання волосся кільцями та фіксування шпильками.

3. Вкладання волосся за допомогою бігудів.

4. Вкладання за допомогою фена.

Гарячий метод

1. Плойками

2. Начісування

Загальна послідовність процесу укладання волосся

Визначення типу волосся. Форми голови.

Вибір методу вкладання.

Види та підготовка інструментів.

Вибір засобів для укладання волосся та його фіксації.

Миття голови.

Нанесення на волосся фіксуючих засобів.

Здійснення накручування.

Висушування волосся.

Розчісування волосся.

Надання форми.

Виконання начісування, тонірування волосся

Начісування виконують після ретельного розчісування волосся. Беремо пасмо 1-1,5 см вводимо гребінець на 5-6 см від кореня волосся та нагічуєм. Наступні рухи починають на 1 см вище попереднього рівня. При тоніруванні пасма перпендикулярно витягують до того місця яке буде займати в зачісці. Пасмо начісують до половини довжини з того боку де буде формуватися зачіска. Після тонірування волосся пригладжують і викладають хвилею локонів буклями та фіксують.

Укладання волосся на бігуді

Необхідно враховувати якість волосся та його довжину, також форму обличчя, форму стрижки та призначення зачіски. Сучасні фени та засоби для вкладання полегшення використання і втримують зачіску на протязі довгого часу. Не використовується бігуді із щетиною, вони хоч і закріплюють краще пасма, але можуть розчеплювати пасма чи пошкоджуватиме їх роблячи тьмяними. Якщо пасмо неправильно було завито, достатньо було б бризнути фіксуючим засобом, накрутити на бігуді у потрібному напрямку і висушити феном. Основним методом накручування є горизонтальний і (вертикальний)..

Горизонтальний піднімає коріння волосся, а вертикальний формує спускні локони без об’єму. Якщо довжина менша 12-15 см накручування волосся не допускається.

Інші методи – лицьовий, рельєфний, зустрічний, ялинка, шаховий, радіальний.

Лицьовий – бувають однакового або різного діаметру, надає стійкі, м’які хвилі.

Рельєфний – чергування різного діаметру, різний напрямок, формує великі стійкі хвилі.

Зустрічний – різко спрямоване накручування, стійкі хвилі і локони довгого волосся.

Ялинка – чергування зустрічного і протилежного напрямку накручування, пишність біля обличчя на довге волосся.

Шаховий – для довгих каскадних стрижок виді шахматної дошки.

Радіальний – бігуді розміщуються на однаковій відстані від центру.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Укладання волосся

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок