Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Народні танці:“Козачок” музичний розмір 2/4, «Місяць на небі» музичний розмір 3/4

Народні танці:“Козачок” музичний розмір 2/4, «Місяць на небі» музичний розмір 3/4

Назва:
Народні танці:“Козачок” музичний розмір 2/4, «Місяць на небі» музичний розмір 3/4
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,93 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Боковий крок я приставкою №

Виконується на один такт музики. Вихідне положення — шоста позиція ніг.

На «р а з» — лівою ногою зробити ковзний крок вліво.

На «і» — праву ногу ковзним рухом підтягнути до лівої у шосту позицію і вдарити по лівій нозі каблуком правої, ніби вибиваючи ліву ногу в сторону.

На «д в а» — зробити лівою ногою ковзний крок вліво.

На «і» — праву ногу підтягнути до лівої в шосту позицію, ударивши по ній каблуком правої ноги.

Цей рух можна виконати і з другої ноги у тій же послідовності.

Поворот дівчини при просуванні парами №

Виконується на чотири такти музики. Вихідне положення: дівчина і юнак стоять у парі (дівчина з правого боку). Ноги у третій позиції права нога попереду. Руки у танцюючих з'єднані навхрест (права рука юнака з правою рукою дівчини, ліва рука юнака з лівою рукою дівчини).

1—2 такти. Танцюючі просуваються вперед перемінним кроком (рух № 2).

3—4 такти. Продовжуючи просуватися вперед тим же кроком, виконавці підводять з'єднані руки вгору, і дівчина робить поворот на 360°. Закінчивши поворот, танцюючі опускають з'єднані руки вниз (у вихідне положення).

Присядка поворотом №

Виконується на два такти музики. Вихідне положення — перша позиція ніг, руки на талії.

1-й такт.

На «р а з» — після невеличкого стрибка на обох ногах опуститись у повне присідання (на півпальці) по першій позиції. Коліна широко розвести в сторони. Корпус прямий.

На «д в а» — підводячись із присідання, зробити стрибок на правій нозі і просунутись при цьому в праву сторону. Водночас ліву ногу кидком витягнути у повітрі в лівий бік.

2-й такт.

На «р а з» — ліву ногу поставити на півпальці вправо попереду правої ноги, перехрещуючи її, і на півпальцях обох ніг зробити поворот управо на 360°.

На «д в а» — залишаючись у напівприсіданні, перенести вагу корпусу на ліву ногу. Праву ногу витягнути вперед за рухом і поставити на підлогу на каблук (носком угору). Руки при цьому широко розкрити в сторони, голову повернути вправо. Корпус прямий.

Цю присядку можна виконувати з просуванням вліво: стрибки на лівій нозі, праву витягнути вбік, поворот на 360° вліво і т. д.

Присядка з перекруткою №

Виконується парами на два такти музики. Вихідне положення: дівчина і юнак стоять у парі обличчям до глядачів (юнак зліва від дівчини). Ноги в обох у першій позиції. Юнак кладе праву руку собі на талію, а лівою рукою бере ліву руку дівчини і простягає її вперед. У дівчини права рука розкрита вбік.

1-й так т. Дівчина перемінним кроком (рух № 2) обходить навколо юнака (не роз'єднуючи рук) і повертається у вихідне положення. Водночас юнак робить двічі просту присядку, ліву руку, з'єднану з лівою рукою дівчини, проносить у себе над головою. При цьому юнак стежить поглядом за дівчиною.

2-й такт. Танцюючі не роз'єднують рук, юнак підводиться з присядки і робить на місці два перемінних кроки. Водночас дівчина тим же кроком кружляє під правою рукою юнака.

Присядка-повзунець №

Виконується на один такт музики. Вихідне положення - повне присідання на обох ногах у шостій позиції.

На «раз» — легкий стрибок на низьких півпальцях лівої ноги, праву у повітрі витягнути вперед, підйом витягнутий.

На «д в а» — не піднімаючись з присідання, під час невеличкого стрибка змінити положення ніг: праву ногу повернути у вихідне положення, ліву витягнути у повітрі вперед.

Бокова присядка №

Виконується на один такт музики. Вихідне положення — перша позиція ніг. Руки — на талії.

На «раз»-—злегка підскочивши, різко опуститись у повне присідання на обидві ноги (у першу позицію). Коліна широко розвести в сторони. Корпус рівний.

На «д в а» — злегка підводячись з присідання, зробити підскік управо на низькі півпальці правоїноги, коліно зігнуте. Водночас ліву ногу викинути у повітрі в лівий бік. Праву руку розкрити в сторону, піднявши її трохи вище рівня плечей.

Те ж саме виконується на наступний такт з другої ноги.

Угинання з поворотом №

Виконується на два такти музики. Вихідне положення — перша позиція ніг. Руки на талії.

1-й такт.

На «р а з» — праву ногу відокремити від підлоги, перевести вліво, перехрещуючи попереду ліву ногу, і стати на праву ногу, трохи зігнувши її в коліні. Ліву ногу відвести назад. Корпус повернути вліво. Правою рукою описати півколо в повітрі і нахилитись до правої ноги.

На «д в а» — переступити на ліву ногу, праву перевести вправо і випрямити в коліні. Корпус повернути вправо. Під час руху виконавець поглядом стежить за правою рукою. Ліву руку залишити на талії.

2-й такт. Поклавши руки на талію, починаючи з правої ноги, повернутись вправо на 360° трьома невеличкими кроками. Закінчити рух обличчям до глядача. Потім рух виконується з лівої ноги у тій же послідовності.

Голубці з поворотом №

Виконується на 4 такти музики. Вихідне положення — шоста позиція ніг.

1-й такт. Виконується голубець вліво з лівої ноги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Народні танці:“Козачок” музичний розмір 2/4, «Місяць на небі» музичний розмір 3/4

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок