Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Мода перших п'яти років XXI ст

Мода перших п'яти років XXI ст

Назва:
Мода перших п'яти років XXI ст
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
686,86 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Початок третього тисячоліття надає напрямам моди небачених досі розмаїть, розкутості. Провідні стилісти пропонують свої розробки на основі фольклорного матеріалу. В новій інтерпретації з'являються зачіски у стилі «Жанни Д'арк», «Марії Антуанетти», «Елвіса Преслі», «Мірей Матьє» та ін. Повертаються силуети зачісок первісних людей, Стародавнього Єгипту, Греції, епохи Середньовіччя, Відродження, Директорії, Модерну, різних десятиліть XX ст. Якщо історична мода вимірюється тисячоліттями, століттями і десятиліттями, то останнім часом вона змінюється щороку. На основі сучасних напрямів кожен може створити свій особливий стиль.

На початку XXI ст. паризьке агентство з образів тенденцій «Тrend Union» подало своє бачення напрямів моди, що були реалізовані стилістами зачісок в авангардному моделюванні. У моді на 2000 р. було визначено чотири головні тенденції: функціональність, родина, флірт і безглуздя. Напрям «функціональність» — це спрощення, точність, легкість управління. Форми стрижок цього напряму більше підходять до «нового блукаючого стилю життя». Прості, оригінальні форми стрижки відповідають ергономічним критеріям. Вони чітко і легко моделюються. Цей стиль можна доповнювати аксесуарами лише в тому разі, якщо вони корисні, не химерні й майже не помітні. Колір волосся витримують у теплих червоних і майже технічних відтінках білого кольору.

Стиліст зачісок Джун Бритт Целлєр пропонує в цьому стилі поняття: легко, спортивне, охайно, просто у моделюванні. Вона розробила стрижку, в якій волосся підстрижене особливою лінією, щоб підкреслити контур обличчя. Контур обличчя, вилиці підкреслюються пом'якшенням округлості за лінією волосся, яке зверху підстригають ковзаючим зрізом (рис. 6.1).

Функціональність від Відала Сессуна сформована рухливістю ^волосся і триступеневою стрижкою, тобто в три кроки: базова лінія, вертикальна обробка довжини, обробка кінчиків волосся разом роіntcat. Технологія стрижки починається з розподілу волосся на три однакові частини.

Спочатку виявляють базову лінію стрижки. Вертикальні зрізи зменшують об'єм волосся. Стиль зачіски підкреслює коротка чілка. Роіntcat дозволяє зрівняти довжину й пом'якшити об'єм волосся у зоні чола. Верхню частину волосся поділяють на п'ять однакових частин у вигляді зірки з центром на маківці.

Напрям «родина» — це свідомий пошук традицій і особистого культурного походження. Цінності минулого в цьому напрямі мають велике значення. «Родина-2000» — це традиційність, комфорт, романтика, бо з настанням нового тисячоліття ностальгія за історико-романтичним минулим посилюється. Минуле батьків і бабусь здається більш надійним. Яблуко за своєю круглою формою стає символом родинної згуртованості. Мода пронизується саме цією згуртованістю, стилем романтики і підхоплює їх у нових інтерпретаціях.

Клаудіо Абуела в цьому напрямі підкреслює природність обличчя та особистий шарм. У запропонованій зачісці виявляється стиль, що поєднує саме природність і романтику (рис. 6.2).

Після формотворення стрижки майстер пропонує пом'якшити контур філірувальними ножицями. Щоб підкреслити рух волосся, треба зробити мілірування.

У тенденціях «родини—2000» перукар Джеймс Лонганьяні пропонує природність волосся та форми, що нагадують романтичні зачіски італійського Відродження.

Саме це підкреслює поєднання м'яких петель із волосся з вільними хвилеподібними пасмами. Для увиразнення ліній зачіски запропоновано фарбувати волосся від коренів до кінців. Зачіску моделюють за допомогою постижерних пасом.

Дженіфер Чайн пропонує внести до напряму «родина— 2000» теплі світлі відтінки. Майстер використовує форму волосся для підкреслення жіночності й природності обличчя. Форми пучків, асиметрично розташовані на скронях, роблять зачіску нарядною, а голчасті та хвилясті пасма, що стирчать, — динамічною. Чілка оформлена також асиметрично: одна половина рівно підстрижена і закриває половину чола, а друга — довга, філірована й спускається на очі.

Напрям «флірт-2000» — це спокуса, елегантність, святковість. Моделі цього напряму є носіями гарного настрою, почуття задоволення, молодості, привабливості та сексуальності. Це — завуальований шик буржуазії 30-х років XX ст., м'яка спокуса, що не провокує, а переконує стриманим шармом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Мода перших п'яти років XXI ст

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок