Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Сучасні вітчизняні та міжнародні професійні об'єднання перукарів

Сучасні вітчизняні та міжнародні професійні об'єднання перукарів

Назва:
Сучасні вітчизняні та міжнародні професійні об'єднання перукарів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,96 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Бурхливий розвиток у XX ст. перукарської справи, поширення ідей краси, модних тенденцій та креативних стильових рішень стали можливими завдяки створенню національних і міжнародних професійних організацій перукарів. Найвідоміші серед них — це Intercoiffure Mondiale (ICD), Haute Coiffure Francaise (HCF, асоціація незалежних перукарів), Organization Mondiale Coiffure (OMC).

Intercoiffure Mondiale — це Міжнародна організація елітних салонів високого перукарського мистецтва, її історія розпочалася 14 квітня 1925 p., коли перукарі Швейцарії, Німеччини та Англії створили у Гамбурзі «Міжнародну асоціацію жіночих перукарів». Розквіт ICD почався після Другої світової війни. Тепер до цієї організації входить понад 2500 провідних салонів з 41 країни. Очолює Intercoiffure Mondiale Всесвітній президент — відомій перукар Клаус Пітер Окс (Франція). Він та Рада директорів керують роботою організації.

Географічне асоціація поділяється на вісім регіонів, які мають свою унікальну мовну, культурну і ментальну сутність. Для кожного з регіонів обирається свій президент, директор моди та адміністративний директор. До складу регіонів входять секції — національні організації, визнані ICD високопрофесійними. Країну має представляти тільки одна секція. Україна, Росія, Угорщина, Румунія і Польща входять до регіону Східної Європи. Президент регіону — В'ячеслав Дюденко (Україна).

При Intercoiffure існує молодіжний «Фонд Гійома», який відкриває та підтримує юні обдаровання. З 1993 р. «Фонд Гійома» присуджує молодим майстрам престижну премію.

Intercoiffure Mondiale разом з іншими організаціями визначає модні тенденції в зачісках. Двічі на рік у Парижі члени асоціації створюють колекції весна — літо та осінь — зима, які відображають останні тенденції перукарської моди. Кожен член асоціації отримує повний набір фотокарток і постерів колекції. А у вересні Париж стає місцем проведення всесвітнього показу Mondial Performance, грандіозного шоу, під час якого відбуваються виступи секцій Intercoiffure, індивідуальні виступи провідних світових стилістів, а також молоді з «Фонду Гійома». Восени 2001 р. українська секція вперше виступила на Mondial Performance. Колекцію зачісок, яку представили відомі українські стилісти В. Дюденко та Н. Балабанова, було визнано «найстильнішою й наймоднішою».

ICD — закритий клуб, і його членами можуть стати тільки власники елітних салонів або перукарі, які зробили значний внесок у розвиток перукарського мистецтва своєї країни та світу. Тому заява на прийом до ICD має супроводжуватися рекомендацією діючих членів організації, а сам вступ здійснюється тільки після річного випробувального терміну.

Українська секція Intercoiffure Mondiale була заснована у 2000 р. її очолив відомий майстер-перукар В. Дюденко. Нині до «Інтеркуафюр Україна» входять 19 членів. Це провідні майстри-перукарі та власники елітних салонів. На національному рівні вони проводять семінари, майстер-класи, роблять фотосесії, беруть участь у конкурах перукарського мистецтва, співпрацюють із модельєрами одягу. В рамках національної секції створено молодіжне відділення, яке об'єднує талановитих перукарів у віці від 18 до 25 років. Його діяльність спрямована на підтримку творчої активності та розвиток потенціалу майстрів, які в майбутньому будуть продовжувати традиції організації.

Haute Coiffure Fransaise (HCF) — асоціація незалежних перукарів, створена у квітні 1945 р. провідними перукарями Парижа, власниками престижних салонів. Нині HCF представлена у 36 країнах світу й об'єднує близько 1500 успішних салонів краси. Ця асоціація організує модні покази у Парижі, де демонструються колекції сезонів осінь — зима та весна — літо, створені французькою креативною командою HCF. На такі покази з’їжджаються до 2000 членів асоціації, щоб ознайомитися з новими тенденціями моди. Потім креативні команди країн — членів HCF організовують власні покази, презентуючи свою інтерпретацію модних тенденцій.

Членами HCF можуть стати тільки висококваліфіковані майстри та стилісти з міжнародним ім'ям, а також власники престижних салонів краси. Тому HCF називають престижним клубом. Кожен член асоціації отримує юридичну підтримку й консультації аудиторів і бухгалтерів; безплатні квитки на конкурси у Парижі; навчально-методичні матеріали, де розкриваються технічні тонкощі, які лежать в основі сезонних колекцій зачісок; значні знижки на навчання у школі HCF у Парижі; можливість участі в майстер-класах, семінарах, виставках, презентаціях, шоу-показах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Сучасні вітчизняні та міжнародні професійні об'єднання перукарів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок