Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Герби

Герби

Назва:
Герби
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,75 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Рені
Відоме з часів Київської Русі. Назва, очевидно, походить від давньоруського "рені" - річкова пристань. Перша письмова згадка належить до 1548р. З 1621 по 1812 роки перебувало під турецькою юрисдикцією, потім - молдавською та російською. В 1918-1940рр. - під румунською юрисдикцією. З 1940р. - в складі України.  
Герб румунського періоду
Герб румунського періоду затверджений 1932р. Щит оперезує лазурова облямівка. В червоному полі - срібна кроква, під якою золотий хрест. Над кроквою меч, зліва - золотий якір. Щит увінчаний срібною міською короною з трьома вежками.   
Герб радянського періоду
Затверджений 7 березня 1991р. Щит розтятий золотим якорем на лазурове і чорне поля. В першому полі - срібний корабель на золотій хвилі. В другому - червоне гроно винограду з зеленим листком. Чорна глава обтяжена золотими назвами міста російською та румунською мовами.
Іллічівськ
Відомий з XVІІІ ст. як поселення, засноване українцями. Пізніше з'явилися грецькі та німецькі переселенці. Історична назва - Бугові Хутори. В даний час відомий як порт на поромній переправі Іллічівськ-Варна.  
Сучасний герб
Сучасний герб затверджений в 1998р. В лазуровому полі з синьою базою, вантажний пароплав, шлях якому освітлює срібним променем срібно-червоний маяк. В базі три ряди срібних хвиль. Щит покладений на якір і оповитий синьо-жовтою стрічкою з написом "ІЛЛІЧІВСЬК". Автор - А.Горбенко.
Ізмаїл
Відомий в ІX-X ст. Входив до Київської Русі, пізніше - до Галицько-Волинського князівства. З XІV ст. під назвою Сміл знаходився в складі Молдавського князівства. З 1877р. - у складі Російської імперії. В 1918-1940рр. - під румунською юрисдикцією.  
Герб російського періоду
Герб російського періоду затверджений 2 квітня 1826р. Щит скошений зліва; в червоному полі угорі срібний хрест, внизу місяць, а між ними шабля, лезо якої обернене донизу, в пам'ять Кагульської перемоги; в срібному полі внизу зображена вода, з правого боку берег, а з лівого - ніс корабля, з якого опускається якір у воду, в пам'ять відкритого порту.  
Герб румунського періоду
Герб румунського періоду затверджений 1930р. В червоному полі - срібна зубчаста башта, що виходить із срібного моря, над нею золотий чотирикінечний хрест, розташований над срібним лежачим півмісяцем. Символізує старовинну Ізмаїльську фортецю і переможну боротьбу християн за володіння нею. Щит увінчаний срібною міською короною з п'ятьма вежками.  
Герб радянського періоду
Затверджений у 1967р. Щит скошений справа червоним і лазуровим. У першій частині - золоті серп і молот. В другій - золотий силует пам'ятника генералісимусу Суворову роботи скульптора Б.Едуардса. Герб поміщений у золотий картуш, що має три фортечних зубця вгорі і форму якоря внизу.
Монумент і зубці уособлюють героїчне минуле міста. Якір характеризує специфіку міста - морського порту. Лазуровий колір символізує ріку Дунай. Автор - Ф. Костянтинов.
Вилково
Засноване у XVІІІ ст. запорозькими козаками, що перебрались в цю місцевість після знищення Запорозької Січі. З 1812р. - у складі Росії. В 1918-1940рр. перебувало під румунською юрисдикцією, з 1940р. - в складі України.  
Герб румунського періоду
Герб румунського періоду затверджений 1932р. В срібному полі лазурова кроква, під якою - три золоті риби, а згори по краях - два зелених стебла комишу. Щит увінчаний срібною міською короною з трьома вежками.  
Герб радянського періоду
Затверджений 12.11.1987р. рішенням N209 виконавчого комітету міської ради. У золотому щиті - чорний ніс човна, що розтинає лазурові хвилі і супроводжуваний праворуч п'ятьма срібними рибами і ліворуч - зеленими деревами на острові. Над носом - золоті козацькі шабля і люлька. У вершині щита - срібна назва міста. Герб символізує острівне розташування міста і рибний промисел, а також козацьке минуле. Автор - В.Вершинін.
Білгород-Дністровський
Виник у VІ ст. до н.е. як поселення греків під назвою Тіра. В XІІ-XІІІ ст. пониззя Дністра входило до Галицько-Волинського князівства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Герби

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок