Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Етичні критерії ВООЗ. Просування лікарських засобів на ринок. Самостійне лікування безрецептурними препаратами у світовій практиці

Етичні критерії ВООЗ. Просування лікарських засобів на ринок. Самостійне лікування безрецептурними препаратами у світовій практиці

Назва:
Етичні критерії ВООЗ. Просування лікарських засобів на ринок. Самостійне лікування безрецептурними препаратами у світовій практиці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,27 KB
Завантажень:
173
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат:
з етики й деонтології
на тему:
“Етичні критерії ВООЗ. Просування лікарських засобів на ринок.
Самостійне лікування безрецептурними препаратами у світовій практиці”


План
1. Етичні критерії ВООЗ. Просування лікарських засобів на ринок.
2. Самостійне лікування безрецептурними препаратами у світовій практиці.
Використана література.


1. Етичні критерії ВООЗ. Просування лікарських засобів на ринок.
Міністерство охорони здоров’я повинне затверджувати рекламу лікарських засобів для дітей та підлітків. Однак це завдання важко виконувати за відсутності затвердженого ЗОП. Такий опис значно спрощує завдання перевірки тверджень, що використовуються в рекламі. За відсутності таких описів відповідні органи повинні перевірити усю реєстраційну документацію для того, щоб знайти інформацію на підтвердження або заперечення твердження. Оскільки ця документація звичайно займає декілька томів, знаходження необхідної інформації (якщо вона є наявною) вимагає багато часу. Таким чином, ЗОП є інструментом, який допомагає ефективно контролювати рекламні твердження.
Контроль за рекламою є особливо важливим в Україні через недостатність медичної літератури та досить низький рівень самої реклами. Недостатність медичної літератури зробила рекламу чи не єдиною найбільш важливою формою «підвищення кваліфікації».
В українське законодавство слід впровадити етичні критерії ВООЗ щодо просування лікарських препаратів відповідно до того, як це зроблено Директивою Ради 92/28/ЕЕС.
Окрім некоректної реклами, в Україні траплялися випадки використання неетичних форм просування продукції. Деякі фармацевтичні компанії пропонували «подарунки» та фінансові заохочення лікарям та аптекам за сприяння у продажу їхньої продукції. Щоб припинити таку практику, в українське законодавство слід ввести етичні критерії ВООЗ щодо сприяння продажу лікарських препаратів, запроваджені Директивою Ради 92/28/ЕЕС. Слід зауважити, що ці критерії не є однаковими в різних країнах, оскільки вони мають рекомендаційний характер і можуть по-різному бути впроваджені в систему національного законодавства.
РЕГУЛЮВАННЯ ЕКСПОРТУ
Рекомендація. Розширити часове обмеження на повернення валюти до щонайменше 150 днів. Це полегшить експортну діяльність українських виробників і сприятиме їй.
Одним із факторів, що обмежують експортну активність, є обов’язкове повернення валюти протягом 90 днів після відправки партії товару. Три чверті заробленої валюти повинно бути продано на місцевому валютному ринку, щоб переконатися, що ці кошти будуть використані для придбання іноземної продукції та сировини. 90 днів є звичайно дуже коротким строком для того, щоб отримати оплату від клієнтів у віддалених країнах та регіонах. У Росії аналогічне правило визначає 150-денний термін. Відповідно до нинішнього законодавства на компанії, які не встигають здійснити валютний обіг у визначений термін, накладаються дуже суворі стягнення. Окрім штрафів, що їх компанії сплачують у таких випадках, може бути призупинена уся їхня експортна діяльність. Це може, в свою чергу, привести до того, що компанії перестануть отримувати валюту, і таким чином, не зможуть закуповувати важливу сировину.
GMP (НАЛЕЖНА ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА)
Розробити уніфіковану законодавчу базу для впровадження норм GMP в Україні. Ідеально, це повинно включати прийняття правил ЄС щодо GMP — Директива 91/356/ЕЕС, а також скасування усіх суперечливих законів та стандартів.
По-перше, законодавчі положення України і ЄС стосовно виробництва лікарської продукції принципово різняться між собою і ці розбіжності слід узгодити з PCA.
По-друге, в Україні немає універсальної бази для українського законодавства. Існує набір різнорідних, часто суперечливих документів, які стосуються окремих аспектів практики виробництва. Положення цих документів не покривають усіх аспектів, які регулюються правилами GMP ЄС і пропонують неповну базу для виробників.
В ЄС існує лише один документ, який покриває питання контролю якості для всіх аспектів виробничої практики і є основою запровадження системи забезпечення якості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Етичні критерії ВООЗ. Просування лікарських засобів на ринок. Самостійне лікування безрецептурними препаратами у світовій практиці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок