Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Художник-графік

Художник-графік

Назва:
Художник-графік
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
0,87 KB
Завантажень:
457
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Художник-графік
Графіка – один з видів образотворчої діяльності, заснований на мистецтві малюнка і включає власне малюнок, а також гравюру, літографію та ін. Від інших видів образотворчого мистецтва її відрізняють особливі художні прийоми. Твори графіки більш лаконічні, умовні у використанні художніх засобів. Мистецтво графіки порівнюють з поезією. Її відрізняє здатність швидко відгукуватися на актуальні події в суспільстві. По техніці виконання розрізняють малюнок і друковану графіку. По призначенню графіка поділяється на книжкову і станкову.
Художник – оформлювач
Художник – оформлювач має знати основи живопису і малюнка; знає техніку виконання малюнка; також дотримується вимог щодо поверхонь, які фарбуються; прийоми виконання шрифтових робіт і види шрифтів.
Художник – оформлювач виконує шрифтові роботи, використовуючи різні технології, розпис, графічні роботи середньої складності.
Перекладач
Перекладає наукову, технічну, суспільно-політичну, економічну й іншу спеціальну літературу, а також технічну і супровідну документацію, матеріали конференцій і семінарів. Здійснює усні і письмові переклади, редагує їх, забезпечуючи дотримання вимог до наукових і технічних термінів і визначень, також готує реферати і тематичні огляди по закордонних матеріалах.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: Художник-графік

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок