Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Визначні пам’ятки Лондона

Визначні пам’ятки Лондона

Назва:
Визначні пам’ятки Лондона
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,06 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Визначні пам’ятки Лондона


ЗМІСТ


ВСТУП
У даному рефераті ми розглянемо визначні пам'ятки Лондона, столиці Об'єднаного королівства Великобританії й Ірландії.
Маються багато місць, що представляють інтерес у Лондоні. Серед них: Вестмінстерське абатство, Будинок парламенту, Букінгемський палац, Собор святого Пауля, Лондонський міст, Лондонський Тауер.
Лондон розташований на ріці Темзі. При перетинанні ріки Опорним мостом можна бачити Лондонський Тауер. Це – одне із самих старих споруджень міста. Багато сторіч назад це були фортеця, королівський палац і потім в'язниця. Тепер це - музей зброї.
На ріці Темзі недалеко від Лондонського Тауера, можна побачити Вестмінстерський палац, чи Будинок парламенту. Це - місце британського уряду, і це - одне з найбільш красивих споруджень у Лондоні. В одній з опор мається відомий Біг Бен, найбільший годинник Англії.
Букінгемський палац - лондонська резиденція королеви. Туристи завжди ходять дивитися на церемонію зміни охорони.
У Лондоні знаходиться безліч прекрасних площ. Деякі з них тихі, інші зайняті подібно Трафальгарській площі. Трафальгарська площа - центральна площа міста. Праворуч від площі мається Національна галерея, що має прекрасну колекцію європейських картин.
Собор святого Пауля - найбільша Англійська церква. Інша відома церква Вестмінстерське абатство.
Лондон також відомий красивими парками. Хайд-парк - найбільш демократичний парк у світі, оскільки кожний може говорити що-небудь, що він знаходить приємним там.
У даному рефераті ми розглянемо докладно визначні пам'ятки Лондона.


РОЗДІЛ 1. ПОГЛЯД НА
"Якщо Ви утомилися від Лондона, то Ви утомилися жити, тому що тут є усе, що можна чекати від життя" - так писав Семьюель Джонсон в 1777 році. І сьогодні він довідався б про усі чудові місця в місті, що розкинулися на берегах Темзи, що тече від Хемптон-Корта і будинку Парламенту до Кафедрального собору святого Павла, Лондонського моста і Тауера і далі до Гринвіча і моря.
Коли письменник Герберт Уеллс у 1911 році написав: "Для мене Лондон - саме цікаве, найкрасивіше, саме дивне місто у світі", - епоха кінних візків і розкоші короля Едуарда підходила до кінцю. 20 століття вже готувалося кардинально змінити обрису міста: хмарочоси і Сіті, вежа центрального поштамту, Центр Мистецтва на південному березі і Докландс, який виділяється на тлі цього - діловий центр XXI століття. Однак Лондон, столиця світу, залишився вірний собі. Семьюель Джонсон і сьогодні міг би пити каву в Ковент-Гардене чи бродити по вузьких провулках Сіті до церквей і стаєнь, що нагадують про Середньовіччя. М.Уеллс і зараз міг би бути присутнім на дебатах у Парламенті, піти на концерт у Хол або слухати військовий оркестр у королівському парку.
Сьогодні Лондон є великим міжнародним центром і займає площу близько 625 кв. миль. Це дивний світ, що багато іноземних туристів бачать спочатку з висоти літака, дивуючи зиґзаґоподібній стрічці Темзі і красі численних мостів.
Лондон став домом для 7 млн. людей, що живуть не в безіменних околицях, а в колишніх містечках, що складали його, у Вестмінстері й у районах, що зберіг риси свого провінційного минулого, - у Мерилбоні і Кенсінгтоні, Хемпстеді і Хайгеті, - там, де центральні вулиці й історичні пам'ятники нагадують про людей, що створили той Лондон, що кожне покоління відкриває для себе заново. Історія Лондона, зафіксована в документах, восходить на той час, коли на місці Вестмінстеру ще було болото. Римляні оселилися на території сучасного регіону Сіті приблизно в 60 році нашої ери, побудували міст через Темзу і створили знаменитий комерційний центр, що залучав безліч торговців. Значення Вестмінстеру, що був спочатку побудований як королівський палац незадовго до вторгнення в 1066 році Вільгельма-Завойовника, стало зростати після того, як він став місцем для засідання уряду. Палац знаходився недалеко від Темзи, поруч з Вестмінстерським Абатством, у декількох милях від Сіті.
Біг-Бен, голос Лондона, показує точний час з 1859 року.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Визначні пам’ятки Лондона

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок