Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> реферат: Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»

Колекція модельного одягу «Дівчина-весна» / сторінка 2

Назва:
Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,48 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Головна частина — це місце зібрання головних, найважливіших зв'язків між всіма елементами, акцент, домінант в цілісній композиції. Композиційним центром може бути будь-який елемент, частина форми.
В складних видах композиції можлива наявність декількох композиційних центрів, взаємозв'язаних між собою.
РОЗДІЛ І Актуальність теми. Джерело натхнення Білокур
Джерело натхнення Білокур
Особисто для мене джерелом натхнення стали твори Катерина Білокур. Її картини несуть енергію високої ідеї. Назви композицій відповідають обрано-колористичному ладові полотна і відносять його програмне спрямування до того сприйняття коли кожен має самодостатнє звучання, набуває символічних ознак, метафоричних рис. Картини створюють враження невгамовно-щедрого, буйного цвітіння, і його маєві закладено сутність сущого, яке неможна роз’єднати і одірвати один від одного.
Найважливішим у її творчості є квіти «очі Землі, душа Землі», найкраще що можна зростити у рідному обійсті. Художниця через квіти пізнавала натура, світ, всесвіт. Вона оспівувала квіти у картинах та в листах. В її картинах існує порядок симетрії ритми і форми і об’єми, ліній вертикальний і горизонтальних, свідчення про сувору формальну дисципліну, при цьому з ладом спів звучання.
Співголос’я барв на палітрі нагадує соковитий рослинний килим, на якому виділяються гілки квітів яскравими місточками, що росли на благодатній українській землі.
У вишуканій композиції «Пшениця, квіти, виноград» 1950-1952 рр. Безліч різноманітних образів постають у всій своїй красі, постають у прозорому повітрі, сповнені пахощів і сили зростання, глибини соковитого тону. Панує у цьому едемі гармонійний лад, де є місце кожній квітці, усій травинці, кожному найменшому листочку і де усе загалом виповнюється терпеливим буянням природи, вивершується уявлення про земну довершеність.
РОЗДІЛ ІІ Методика композиції в костюмі
2.1. Ескізування
Перед розробкою ескізів нових моделей виконується попередній їх рисунок. Попередній рисунок - це зображення початкових ідей ї задумів художника» пошук форм, окремих деталей, пластики ліній, кольору, фактури тощо; це - перші штрихи, які часто зрозумілі лише автору.
Ескіз - це плоскіше зображення, втілення на папері або іншому матеріалі початкових ідей, задумів художника. Ескіз нагадує математичну формулу і містить в своїй виразності дійсність художнього образу.
Ескіз художника - це емоційне рішення початкового задуму. В ньому художник вирішує характер, пластику ліній, загальний кольоровий стан, намічає конструкцію, призначення моделей одягу, взуття, аксесуарів, «Все, що я знаю, бачу чи чую, все в моєму існуванні перетворюється в костюм» (Крістіан Діор). Мистецтво створення костюму має за ціль змінити людину, прикрасити її.
Аналізуючи практичну діяльність художника-модельєра, можна виділити
три найбільш чітко виражених типи образного вирішення костюму,
символічне рішення костюмів при якому образність досягає особливого значення. Такі костюми перетворюються в символ Батьківщини,
образ - картинка, де образність виступає в дещо бутафорсько- театралізованому плані, ніби воскрешаючи картинки сільського побуту.
асоціативний образ, де образність в рішенні настільки делікатна, що він сприймається життєвим і сучасним.
В пошуку нового типу костюму визначальним є пошук форми. Він може походити:
по шляху асоціативного її вирішення з яким-небудь творчим джерелом.
2.2. Художня характеристика колекції
Художник, володіючи талантом створювати ідеальний предметний світ, який несе радість людям і одночасно виховує їх душевно і естетично, керується об'єктивними законами і принципами, витікаючи ми із закономірностей розвитку природи і суспільства.
Говорячи про створення костюму як дизайнерського продукту, доречно – згадати слова відомого давньоримського архітектора Вітрувія про те, що ні обдарованість .- без науки, ні наука без обдарованості ні в змозі створити ідеального, художника. Наука про композицію вивчає загальні внутрішні закономірності побудови форм в мистецтві, а також конкретні засоби осягнення їх цілісності, єдності з цілим.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок