Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> реферат українською: Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»

Колекція модельного одягу «Дівчина-весна» / сторінка 5

Назва:
Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,48 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
| 30,00 | 115,60
Спідниця | 16,80+2,40+19,15=38,35 | 55 грн. | 30,00 | 123,35
Вартість костюма становить | 238,95
Висновки
Моделювання костюма - це мистецтво. Цей висновок став переконливим ще в першій половині XX століття, коли провідні європейські Доми моди представили на розсуд вибагливої публіки колекції, позначені насамперед художньо-естетичною думкою. Це був знаменитий початок тріумфального шляху моди як унікальної творчої царини, яка невдовзі впевнено поєднала, підкорила власним завдання здобутки і можливості багатьох мистецтв і технологічних галузей. Отже, велику роль в розвитку і формуванні різних видів одягу, взуття, аксесуарів відіграє мода. Що таке мода? Як вона утворюється?
Слово „мода" походить від французького mode, що в свою чергу походить від латинського modus, що означає міра, образ, спосіб. Є різні визначення поняття „мода". За В. Далем, мода - це тимчасовий мінливий каприз в життєвому побуті і суспільстві, в покрої одягу.
Можна зустріти і таке визначення: мода - це те, що має певний час найбільше розповсюдження, користується найбільшою популярністю і визнанням більшості.
Костюм змінювався, розвивався, правда, інколи дуже повільно. Зміни в костюмі співзвучні з загальним розвитком суспільства, появою нових тканин, покращенням виробництва. З розвитком міжнародних відносин, посиленням і торгового обміну люди почали обмінюватись і манерою одягатися.
Історики культури дотримуються думки, що мода народилась все таки лише в XII - XII ст., коли в костюмі почали появлятись елементи, використання яких неможливо пояснити необхідністю чи розвитком естетичного смаку: наприклад капелюхи висотою в метр, шлейфи довжиною в сажень, надзвичайно вузькі чоловічі панталони, в яких не можливо було сісти, чи загнуті носки туфель, які приходилося підв'язувати до ноги шнурками.
Деякі спеціалісти вважають, що народження моди важко пов'язати з яким не будь визначеним періодом чи подією. Можливо, воно так же невизначене, як і її кінець.
ДОДАТКИ

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок