Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»

Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»

Назва:
Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,48 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Колекція модельного одягу
«Дівчина-весна»


Зміст
ВСТУП
РОЗДІЛ І Актуальність теми. Джерело натхнення Білокур
РОЗДІЛ ІІ Методика композиції в костюмі
2.1. Ескізування
2.2. Художня характеристика колекції
2.3. Вибір матеріалу
РОЗДІЛ ІІІ Конструкторський
3.1. Конструкторська характеристика моделей
3.2. Основні виміри прибавки
3.3. Послідовність креслення конструкції
3.4. Первинне креслення
3.5. Моделювання
3.6. Розкладка лекал
РОЗДІЛ ІV Технологічний
4.1 Технологічна послідовність виконання роботи у матеріалі
4.2.Обладнання та пристрої
РОЗДІЛ V Економічний розділ
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ДОДАТКИ
Вступ
Модні тенденції весни 2006-го року - захоплюючий комплімент справжній жіночності. Неймовірний холод, сніг чи безперервний дощ позбавляють нас усіх життєвих сил, і ми з нетерпінням з нетерпінням чекаємо на перші промені сонця, Весняно-літньої жіночі колекції цього року теж сповнені сонця. Головне їхнє гасло - елегантність, чуттєвість і дещо фантазії.
Справжнім фаворитом весняно-літнього сезону обіцяють стати сукні всіх форм і варіацій. Жінкам пропонується одяг у романтичному стилі, сукні з мереживом, етнічні мотиви, зокрема африканські, сукні-туніки, дуже багато льону - влітку все це набуде гострої актуальності.
Головним кольором сезону обіцяє стати білий з усіма своїми відтінками - від пінно-білого до чуттєвих - бежевого та кольору топленого молока. Сьогодні є три фаворити. Це так звані фарби землі - від теракоти до коричневого, потім -яскраві: червоний, блакитний, зелений, жовтий в комбінації з білим і темно-синім, звичайно білий, а поруч з ним і золотий.
Буває і так: модельєри пропонують одне, а вулична мода - це щось зовсім інше. Сучасна молодь керується гаслом «сам собі кутюр'є» і вдягається, орієнтуючись переважно на власний смак.
Мода - це швидкоплинне панування у певному суспільному середовищі тих або інших звичок, манерів, смаків, що поширюються на всі форми побуту і в тому числі на одяг.
В одязі, моду найбільш характеризує використання тих або інших силуетних форм, покроїв, кольорів, тканин, модних деталей. Відмінною рисою сьогоднішньої моди є її різноманітність, і це не тільки багатство фасонів - це різноманітність речей і можливість їх застосування, загально відомо, що одяг виконує лише захисно-гігієнічні функції, але він має ще й прикрашати зовнішність людини.
В своїй колекції я переважно використовувала симетричний принцип композиції. Моделі не перенапружені деталями, проте в них є дещо незвичайні поєднання, які можна носити як в парі, так і поєднувати з іншими предметами одягу.
Елементи форми можуть співіснувати між собою за принципом контраст, нюанс і рівновага. Контраст - протиставлення, боротьба різних начал в формі. Це протиставлення може здійснюватися за формою, кольором, ступенем об'єму. Контрастність краще використовувати в вирішенні святкових і спортивних моделей.
Нюанс є перехідним станом від контрасту до рівноваги, він створює додаткові, живописні зразки між елементами, створюючи гармонійне вирішення. Нюансні проробки елементів форми, легкий декор при чіткому контрастному вирішені форми тільки підкреслює ідею композиції, заставляючи її звучати виразніше і образніше.
Композиційно - організована об'ємна форма взуття, сумочок, одягу сприймається як система підлеглих частин, в якій головні і другорядні частини взаємно підсилюють одна одну, створюючи єдине ціле. При членуванні форми на три нерівних частини головне місце займає більша із них.
Форму, активно односторонню направисну ніби вриваючись в простір, прийнято називати динамічною. Динамічність форми пов'язана перш за все з співвідношенням елементів, членуванням її на частини. Рівновага чи нюанс відносин величини характеризує відносну статичність форми. Контраст в відносинах створює динаміку як "зоровий рух" в напрямку переважаючої величини.
Композиційно - організована форма (одягу, взуття, сумки чи в цілому і костюму) обов'язково має свою головну частину, чи композиційний центр, якому підпорядковуються інші залежні частини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Колекція модельного одягу «Дівчина-весна»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок