Головна Головна -> Реферати українською -> Культура -> реферат: Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки

Загрузка...

Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки / сторінка 2

Назва:
Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,43 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Наприклад, в 2006 р. було підготовлено та випущено понад 40 видань різних форм. Враховуючи сучасний рівень розвитку користувачів, РДОБ також розповсюджує рекламу на електронних носіях («Центр Європейської інформації», «Центр-Окуляр»).
Звичайно, різні види рекламної продукції, які готуються бібліотекою, мають відмінності. Це пов’язано з тим, що вони мають різне цільове призначення. Наприклад, якщо цільовою групою є студенти або учні шкіл, – увага в рекламному буклеті (проспекті, плакаті і т.д.) акцентується на освітніх ресурсах бібліотеки (паперових і електронних), її дозвіллєвих клубах («English Club», «Співрозмовник» та ін.), можливостях безкоштовного доступу до мережі Інтернет тощо. Натомість, рекламні матеріали, адресовані користувачам-інвалідам, мають інший зміст. У такому випадку потенційних користувачів інформують про послуги, які надає «Центр-Окуляр» (центр діє на базі бібліотеки), та пропонують ознайомитися з виданням «Інва.net», яке бібліотека готує та випускає спеціально для людей з особливими потребами.
Для того, щоб проаналізувати рекламну роботу бібліотеки, працівники відділу маркетингу та наукової роботи щоквартально готують інформаційний огляд «Рівненська державна обласна бібліотека на сторінках преси, радіо, телебачення». Моніторинг за 2004-2006 рр. свідчить, що РДОБ поступово покращує показники рекламної діяльності:
Форми реклами
Рік | Публікації | Теле-, радіо-
репортажі | Рекламні оголошення 
2004 | 98 | 71 | 68
2005 | 78 | 101 | 728
2006 | 62 | 151 | 781
На сьогоднішній день важливим джерелом інформації про діяльність бібліотеки є її веб-сайт. Завітавши на веб-сторінку РДОБ, відвідувач може ознайомитись із структурою бібліотеки, її ресурсами, послугами, а також знайти інформацію про заходи, які вже відбулися у бібліотеці або мають відбутися найближчим часом. Користувач Інтернету має можливість скористатися базами даних бібліотек, «відвідати» віртуальні виставки. У його розпорядженні – сервісні послуги (віртуальна довідка та електронна доставка документів).
Веб-сайт бібліотеки, виступаючи засобом реклами, одночасно є й об’єктом реклами. Відповідно інформація про існування електронної сторінки бібліотеки розміщується в друкованій рекламній продукції та на сторінках місцевої преси.
РДОБ практикує проведення комплексних заходів, які рекламують її діяльність та сприяють підвищенню іміджу бібліотеки як соціокультурного наукового освітнього закладу. Зокрема, вже традиційним є організація РR-акції з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Акція передбачає ряд заходів: презентації діяльності бібліотеки у всіх телевізійних і радіопрограмах, зустрічі з керівниками органів місцевої влади у стінах бібліотеки, урочистості в органному залі тощо.
Бібліотека постійно співпрацює з управлінням освіти міськвиконкому. Працівники обласної бібліотеки беруть участь у серпневих нарадах педагогів міста та у першовересневих днях знань. Проводяться заходи для слухачів Інституту післядипломної педагогічної освіти.
Утвердженню позитивного іміджу бібліотеки, розкриттю її можливостей сприяє організація екскурсій для першокурсників вищих навчальних закладів та старшокласників загальноосвітніх шкіл міста. Студенти та учні знайомляться із структурними підрозділами, системою каталогів і картотек, послугами бібліотеки.
Підвищенню ефективності реклами, зміцненню стосунків із громадськістю та ЗМІ сприяє фірмовий стиль РДОБ. Традиційно він включає: логотип, фірмовий лозунг, фірмовий бейдж та ін.
Інтер’єр РДОБ теж опосередковано рекламує установу. Увагу перехожих одразу привертає вивіска при вході в бібліотеку: великими літерами зазначено, що тут розташована Рівненська державна обласна бібліотека. Також при вході розміщено рекламні плакати і об’яви не лише бібліотеки, а й інших організацій міста. На 3-му поверсі знаходиться банер, який інформує про електронні ресурси бібліотеки. Внутрішнє оформлення будівлі витримане в одному стилі. Використано заспокійливу кольорову гаму, кожен відділ оздоблено рослинами.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Досвід рекламної діяльності Рівненської державної обласної бібліотеки

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок